• ~chen
    2014-03-02 06:52
    brawo Rosija!
  • ~mb5851
    2014-03-02 01:22
    Wspierających , nacjonalizm i tradycje Bandery na Ukrainie , USA, UE i Polskich "polytyków" pytam się . Pachnie "wam" faszyzm ?. Czy chodzi tylko o "tereny" dla NATO ?. Im bliżej granic Rosji ..., dalej wiemy Wszyscy , o wszystkim. A pocałujcie Putina w "żopu". Finansowaliście "zadymy" na Majdanie , nie dla Ukraińców , tylko dla interesów USA i NATO. Ukraińscy Oligarchowie ( nowy rząd ) to nacjonalistyczne szumowiny. Już pokazali " przepychanki" ( do koryta) w parlamencie . "Wspieranie" mafijnych , nacjonalistycznych buraków. To największe zagrożenie dla Polski !!!. Obudzicie się , ale po fakcie. U Nas ,Polaków to "normalka". Amen.
  • ~Mysle ze warto :
    2014-03-01 21:28
    A moze by Niesiola wyslac na Krym zeby go Putin zaadoptowal, potem
    Sikorszczaka szczaka, Komoruska ruska wraz SBuwom domowom, kopnieta Kopacz, Gorniak dla rozrywki no i caly Der Dziennik.
  • ~mix
    2014-03-01 21:38
    Krym był rosyjski i powinien do Rosji wrócić. Ukraina powinna wytargować od ruskich dobrą cenę i oddać to co i tak nie może utrzymać. Po co przelewać krew ukraińską i rosyjską?
  • ~BERG
    2014-03-01 21:40
    Historia zatoczyła kolejne kółko:
    Nota rządu sowieckiego nie przyjęta przez ambasadora Wacława Grzybowskiego, 17 września 1939 r.

    "...Rząd sowiecki nie może również pozostać obojętnym w chwili, gdy bracia tej samej krwi, zamieszkujący na terytorium Polski i pozostawieni swemu losowi, znajdują się bez żadnej obrony.

    Biorąc pod uwagę tę sytuację, rząd radziecki wydał rozkazy naczelnemu dowództwu Armii Czerwonej, aby jej oddziały przekroczyły granicę i wzięły pod obronę życie i mienie ludności Zachodniej Ukrainy i Zachodniej Białorusi.

    Rząd radziecki zamierza jednocześnie podjąć wszelkie wysiłki, aby uwolnić lud polski od nieszczęsnej wojny, w którą wpędzili go nierozsądni przywódcy, i dać mu możliwość egzystencji w warunkach pokojowych."
  • ~kuna
    2014-03-01 21:45
    nietety nie da sie wygonic Rosjan z Krymu.
  • ~kuna
    2014-03-01 21:47
    nietety nie da sie wygonic Rosjan z Krymu. nawet przy pomocy USA Hahahaaaa
  • ~gosc
    2014-03-01 23:13
    Byla Olimpiada ,Putin chcial sie pokazac jak najlepiej ,teraz Tem sam KGBowiec zrobi IGRZYSKA . Ciagle te czerwone pazerne lapy chca wiecej i wiecej.
  • ~Cliq
    2014-03-01 23:17
    Jedna bomba atomowa, druga bomba atomowa i ...
  • ~anka