• ~@Pro-Putin
    2014-03-04 22:06
    Poyebany jesteś?
  • ~Antyputin
    2014-03-04 19:53
    "Luz w d..ie" Znamy juz takiego z ta filozofia. Kiepsko mu ostatnio idzie.
  • ~kuku
    2014-03-04 13:29
    ukraina bez rosji jest karłem kolonia na sprzedaż dla polaków i uni tam tania ziemia w polsce juz ziemie wyprzedali nie ma nic kler ma polowe teraz chca za bezcen kupić ukrainska ziemie
  • ~obserwer_1
    2014-03-04 15:36
    ludzie przejrzyjcie na oczy, putin to kacapski debil a nie strateg. to kacap o mentalności i poziomie umysłowym carskiego urzędnika 14 kategorii. przerażenie ogarnia że ten tępak może decydować o losie i życiu ludzi i narodów. debil bredzi o przewrocie a 5 minut później mówi że jego kundel janukowycz podpisując porozumienie zrzekł się władzi
  • ~Drzazga 101
    2014-03-04 17:12
    O Matko, miałem w poważaniu Batiuszkę-Putina, przez wzgląd na to, że generalnie Ruskie go poważali i hołubili, aliści okazuje się, że po inwazji Czeczenii, Gruzji i teraz po planowanej aneksji Krymu to okazało się, że to jest ZWYKŁA postsowiecka kreatura, sierota po KGB, któremu się marzy IMPERIUM, no to niech on mnie pocałuje w gębę, jak ja w piecu głową będę, dupek jeden, militarysta pierdzielony. Ruskie go powinni wywieźć na Sybir, żeby se tam polował na tygrysy, a nie carował, bo to się może skończyć dla Ruskich totalnym krachem ekonomicznym. Putin winien pamiętać, jak to Reagan wykończył ekonomicznie Sajuz i Gorbaczowa, któremu zabrakło 50 mld USD na zakończenie pierestrojki. Czołgi bez zaopatrzenia na dwa dni w ropę i amunicję i niedożywione krasnoarmiejcy nie stanowią dziś o potędze militarnej, kuervas !
    Hej !-
  • ~wanda
    2014-03-04 18:08
    ale co on ma do Ukrainy !! nie rozumiem ?? Rosja a Ukraina to dwa odrębne państwa !!! facet ma zryw w czubku.
  • ~warszawiak
    2014-03-04 19:56
    Biedny pan Kaczynski,jak teraz nie dostanie wladzy,zostanie samotnym,zgorzknialym,
    zapieklym w nienawisci czlowiekiem z kotem,nie mozecie do tego dopuscic i
    odebrac mu ostatniej deski ratunku.
  • ~Pro-Putin
    2014-03-04 21:50
    Bardzo zrownowazone wystapienie--widac prawdziwego fachowca i autentycznego polityka. Prasa zachodnia i polska przescigulja sie w ponizaniu rosyjskiego prezydenta, ale niestety nie maja politykow, ktorzy byliby tak sprawni i inteligentni jak W. Putin.
  • ~aha
    2014-03-04 23:00
    O fax co za bezczel położył łapę jak złodziej na Krymie w świetle kamer całego świata i krzyczy to nie moja ręka.
  • ~alex
    2014-03-05 01:09
    ~Pro-Putin
    Zgadzam sie w 100% Putin twardo walczy o interesy swojego panstwa, chlop z charakterem. Nie to co nasi przebierancy z tuskiem na czele. Pieski zachodu szczekaja glosno w naszym imieniu, a jak przyjdzie co do czego to pierwsi zawina manatki. Tacy z nich bohaterowie.