• ~miodzio
    2014-03-07 12:07
    ALE CYRK
  • ~nie oligarcha
    2014-03-07 14:57
    Tymoszenko ,to "wspaniała Aktorka" udawała chorą aby wyjść z więzienia i korzystać z tych "uczciwie zarobionych miliardów "tak to się nazywa. Ta oszustka po wyjściu jest już zupełnie zdrowa nosi bardzo wysoki obcas w szpilkach. Zakłamana s...ka dalej oszukuje i żeruje na dłupocie polityków ?tusk?...Ten babsztyl jest bardzo chory na władzę.Ukraincy zabierzcie jej te pieniądze , wsadzić do więzienia na dalsze odbycie kary,ale już w pasiakach i kolonii karnej.
  • ~brrrrrrrrrrrrrr
    2014-03-07 12:21
    No i ż.ydki przejmują Majdan.
  • ~normalny polak
    2014-03-07 12:24
    oglądam zdjęcie tuska jak całuje w policzek julke ogladam żółwika z putinem jakim debilnym narodem jesteśmy że rządzą nami pajace z celebrytami i powiem tyle źle się nam żyje źle to dobrze nam tak głosuj na platforme to nawet szympans będzie nami w zoo poniewierał
  • ~slowianka
    2014-03-07 12:35
    PANIE PUTIN TRZYMAC TAK DALEJ .ZLODZIEJKA TYMOSZENKO ROBI ZA WZOR DEMOKRACJI I PRZYGLUPEM TUSKIEM TAKA CHORA A ZOBACZCIE JAKIE MA BUTY NA WYSOKIM OBCASIE. ROSJO JESTES WIELKA ...
  • ~tygrysek
    2014-03-07 12:37
    ALE CYRK !!!

    CHA CHA CHA

    łapówkara, aferzystka...
  • ~antydebil
    2014-03-07 12:33
    re: analitycy
    durnie i półgłówki.Trzeba was zagonić do okopów to zostanie tylko ***** po uderzeniu ruskich. Na marginesie: gdy Ukraińcy zorientują się,ze zostali oszukani przez żydomasonerię to wowczas nie skonczy się na rozmowach o tzw.demokracji.
  • ~naiwny jak Polaczek
    2014-03-07 12:45
    Polska bedzie tracić pieniądze na Ukrainę. Niemcy, Francja będzie robić z nią biznesy i zarabiać. Ale naiwność Polaków znan jest na całym świecie.
  • ~PiS duś
    2014-03-07 12:47
    Tymoszenko na tym wózku pali janka jak Łyżwiński podczas swoich procesów sądowych o gwałt! cyrk i błazenada!
  • ~wujek
    2014-03-07 13:11
    Do Zygfryda. Wygrał by Putin. On jest judoką. A zawsze w takich pojedynkach wygrywa judoka. Judoka myśli a bokser ma myśli porozbijane. Chyba żeby do walki stanęła Tymoszenko to jo, ho, ho, ho. Już raz Kliczko poległ w walce z Tymoszenką. Co innego nasz Tusk to piłkarz i z Kliczką nie ma szans. Jak każdy piłkarz.