• ~Lysa
    2014-03-15 14:24
    Tam jest demokracja, zabraniają wtrącania się Rosji w wewnętrzne sprawy Ukrainy, a na zachodzie zachęcają do wtrącania się do Ukrainy.
  • ~Bardal 2014
    2014-03-15 16:44
    do -łowca AGENTÓW MOSKWY - Ciekawy jesteś gość,ni to psycholog , ni to gapa. Piszesz prawdę i bzdury. Jesteś czerwony czy czarny,zadymiarz, czy rewolucjonista , twardy czy cienias. W/g mnie to jesteś pisarzem,czasami lubisz sobie pozwolić na więcej ,gdy nikt cię nie widzi,nikt cię nie słyszy a ty w glorii wybawcy łowisz agentów Moskwy Brawo !
  • ~Sdziadek
    2014-03-17 08:55
    WSIE narody ewropy w tem Rasyi, Ukrainy. Polszy niedajmy sie napuszczac jednych na drugich by lala sie tak nasza jak i Wasza krew..Tylko dla tego ze do rzadow w glupi sposob dopuscilismy tyranow zlodziei z wielkimi aspiracjami..Wspulnie scigajmy zachlannych zlodziei krorzy nas okradaja nie majac zadnych pochamowan. Niech sami wezma szabelki lub jakies pukawki i niech sie pojedynkuja..Skonczmy w koncu z przestawianiem granic miedzy panstwam .
  • ~newyorker77
    2014-03-15 16:15
    no I niechaj ktos zaprzeczy, ze w Rosji Putina nie ma demokracji? Antyrzadowa, antypanstwowa, antyputinowska demonstracja, o ktorej Dziennik.pl pisze "Wielka..."
    W Polsce demonstruje 70-80 tys., a pisze sie "kilka", skwapliwie wytluszczajac gruba czcionka o anarchistach, cyklistach, onanistach, masochistach , komunistach etc,ktorzy prowokowali I walczyli z policja, zaklocajac spokoj blogi wladzy od Boga POchodzacej.
  • ~KOROLEV
    2014-03-16 09:09
    Pięć czy może 10 tys. co za różnica? Dla Putina wsio rawno. Putin słabo czyta a jeszcze słabiej widzi. Ot taka jego mać przypadłość.
  • ~alosha
    2014-03-16 04:35
    Demonstracja na 20 tys. ludzi. Czyli w rzeczywistosci szlo moze z 5 tys. po naciagnieciu . Moskwa ma ile ? Ok 11, 5 milona mieszkancow. Autor nazywa to jedna z najwiekszych demonstracji ostanich czasow. Widac Putin ma tam cholerna opozycje i warto o tym pisac wielkie artykuly. Facet, to co tu smarujesz to wielka kompromitacja. To nie demonstracja, to zwyczajnie pretekst , zeby nadawac przeciwko Putinowi. Po ile parowek dostali ci demonstranci na koszt zachodnich ambasad? Podobno na takie okazje rozdaja darmowe parowki. NIeekologiczne, zeby bylo taniej.
  • ~Pisze do pana panie Putin dzis
    2014-03-15 22:47
    Putin jest takze odpowiedzialny za tragedie ludzi Syrii ,tylko i wylacznie ten NIEczlowiek, a co ma do Ukrainy niech sie wynosi ,narod Ukrainy ma PRAWO do wlasnych decyzji ,a Putin ma ego wieksze od tych jego zlotych wrot i dziarga te koronkowe robotki by destabilizowac pokoj na swiecie ,a przeciez to nie hanba byc Czlowiekiem panie Putnin nie hanba hanba to panskie ego wierze ze taki czlowiek nie moze byc zlem niech pan zainwestuje lepiej w swoj narod w Pokoj zapobiegnie glodowi w Afryce ma pan tak duzo pieniedzy prosze sie nimi podzielic z biednymi narodami a nie inwestowac w propagande agresje cierpienia takze w innych krajach.
  • ~StJ
    2014-03-15 21:43
    Wielki postęp!! Przeciw inwazji na Czechosłowację w 1968r. protestowała tylko jedna osoba. Natalia Gorbaniewska!!
  • ~jan z opola
    2014-03-15 19:34
    Rosjanie są od wieków zniewoleni, przez carów, Lenina i Stalina i ich kolejnych następców.Te skromne liczebnie demonstracje nie przerażają cara Putina.
  • ~Kasandra
    2014-03-15 19:28
    To jakiś debil niosący transparent bo jak wiadomo 70 % społeczeństwa rosyjskiego popiera Putina ale w każdym kraju znajdą się debile którzy za dolary będą nosić takie transparenty i opluwać Putina jak polski rząd i polskie media !!!