• ~perun
    2014-03-23 10:50
    Bohaterska jest armia Ukrainy, parę kapiszonów i już Rosjanie mają okręt czy lotnisko :-)
  • ~Erich von Gestern
    2014-03-23 13:28
    @~prawdajest12014-03-23 12:11
    ---
    Hast Du heute schon gebumst, albo odwaliles sobie kapucyna ?
  • ~Nacja ruska to zdegenerowana
    2014-03-23 19:59
    rasa jednostek,którym najlepiej jest pod batem.Kolor i jakość bata się zmienia ale lud sowiecki nie.
  • ~nie łączcie sowiecji z Europą bo to
    2014-03-23 19:51
    zwykła dzicz.Dzicz typu mongolskiego (nie obrażając spuźcizny kultury mongolskiej) do odstrzału bez pytania (tak jak ich archetypy czyniły).Wynocha ruskie chamy z planety Ziemia.
  • ~kundelek
    2014-03-23 19:42
    ciekawe jak nasze szweje beda sie poddawali hhehehhe w gołdapi juz negocjowali warunki kapitulacji ,,, hheheeh swoja droga czy warto oddawac zycie za taka łojcyzne i drób
  • ~taka jest prawda
    2014-03-23 19:17
    bandyckie kacapy!!!
  • ~jozef
    2014-03-23 17:09
    jak i szturm bana UPA sama sie POddala
  • ~obserwer65
    2014-03-23 16:37
    Polacy, nie wierzcie prasie i mediom-ogladam wiele stacji, analizuje wydarzenia na zachodzie, a wiec moim zdniem tak jest ze na zachodzie juz urabia sie opinie publiczna, aby konflikt z rosja zalagodzic za wszelka cene. Szczegolny opor do jakichkolwiek radykalnych dzialan jest w paryzu, gdzie jakos widza putnia jako de gaulla, i w berlinie, gdzie trzezwo i realistycznie oceniaja zagrozenia dla unii, czyli unii pierwszej predkosci. Jak ogladam programy, to publicysci amerykanscy i kola polityczne USA postawili na Merkel i tylko ona bedzie miala ostatnie zdanie.

    Czy w tajemnicy jest przygotowana wizyta Merkel w Rosji ?? uwazajmy na historie i nie poddajmy sie medialnej histerii.
  • ~john kowalsky missiauga canada
    2014-03-23 15:59
    no tym razem to chyba unia juz przesadza na maks -czytam ze metoda lapanki kto szybszy rosja czy unia - wlaczyc do kolchozu jakas moldawie,na pogrraniczu stepow,jakis kraj niczyj. Rosja przeciez zapewnie ze nie ma zadnych apetytow na dodatkowe geby do wyzywienia, a jednak unia znowu judzi i powtarza wariant kijowski.
    Czy europa straci moldawie dajac rosji znowu pretekst do agresji ??? chce sie nato powaznie zmierzyc z rosja ?no to tym razem stoje za putniem, bo w brukseli siedza chyba idioci, ktorym zalezy na zadymie w europie.
  • ~Oleg Rauswerfer
    2014-03-23 15:56
    @WAW
    ---
    Masz na mysli Ukraine ?