• ~mb5851
    2014-03-24 23:13
    Czarne skrzynki , sygnał przez dwa tygodnie , rozbił się , a nie wiedzą ,co to "pływa" . Paranoja . Wstyd dla dziennikarzy by przekazywać nie sprawdzone "fakty". Skoro sygnały , to gdzie bardzo precyzyjne namiary satelitarne ?. Skoro poszukują "wzrokowo" , to każda jednostka "latająca" i "pływająca" winna mieć na wyposażeniu kontener "kolorowych śmieci" !!!. Nie zdziwię się gdy ta "sensacja" okaże się pomyłką. OBY , mam nadzieję.
  • ~Pilot
    2014-03-24 23:22
    Piszecie bzgury. Jeszcze nie wyciagnieto z wody niczego. To tylko podejrzenia.
  • ~Eksperrt
    2014-03-26 04:14
    NIC NIE ZNALEZLI!!! Zauwazono plywajace w wodzie "obiekty". Jak narazie nikt nie stwierdzil, ze naleza one do rozbitego samolotu. Tak jak na ogol stronie od teorii konspiracyjnych to tym razem klamstwo na wielka skale wydaje sie niemalze pewne. Ktos ukrywa prawde. Podejrzewam wypadek natury militarnej. Podejrzewam tez, ze prawda wyjdzie na jaw. Ktos nie wytrzyma i wreszcie pusci farbe.
  • ~Mariusz
    2014-03-24 23:10
    Olewam Komunistow !!!
  • ~Mark
    2014-03-24 23:08
    Polski Rzad doprowadzil do Udzialu w zamachu na samolot pod Smolenskiem z L.kaczynskim.
    Polski rzad to zdrajcy !!!
    Dziwie sie ze ten narod Polski na to Pozwala !!!
  • ~rydzyk taxi
    2014-03-24 22:42
    sekta sepleniacego kurdupla dala o sobie znac na niniejszym forum :)...to takie piekne i katolickie
  • ~Mark
    2014-03-24 23:04
    A WY POlacy nawet niepotraficie wyjasnic zamachu w Smolensku na Prezydenta Lecha Kaczynskiego plus 90 pasazerow.
    Powiedzcie Polacy jakie s oficialne szczegoly zabojstwa L.Kaczynskiego ???
    Nawet WY Polacy niepotraficie wziasc wraka samolotu ze Smolenska od Ruskich !!!

    Jestescie Polacy Smiesznym Narodem !!!
    Polacy jestescie Tumanami ze daliscie zabic I zamordowac Prezydenta Lecha kaczynskiego !!!
    Wiec Polacy ************ sie od malezyjskich Lini Lotniczych !!!
  • ~Pak
    2014-03-25 00:02
    Do Mariusz,Mark,rydzyk taxi i innych nie polapujacych sie w temacie.Mysle jakies wczasy zdrowotne w Tworkach moglyby w tych sprawach pomocne byc.
  • ~Wolny Krym
    2014-03-25 00:11
    W opowiedzi na kacapski zamach Chiny powinny zbobardować moskwe nuklearną odpowiedzią, chyba że ruskie oddadzą władywostok, który jest WIECZNIE CHIŃSKI
  • ~tragedia