• ~wup
    2014-03-24 21:00
    21 wiek, a tu już kilka dni czytamy, że szczątki mogą być związane z zag samolotem, a jak się okaże, że to jakieś stare rupiecie? to znowu ludziom będą wmawaić pierdoły...
  • ~do jełopa Tofika z godz 20:35
    2014-03-24 20:57
    ,Tofik ,, ty bydlaku z pod znaku skunksa twój ruch
  • ~orlica
    2014-03-24 20:42
    nigdy w to nie uwierzę to jest jakiś żart absurd 16 dni poszukiwań i nic jakieś obiekty bo 100 procentowej pewności nie mają ale decyzja już jest wszyscy zginęli wrak zatonął normalnie farsa !!! myślę że prawda jest zupełnie inna ale w końcu trzeba zakończyć ślectwo i mieć z głowy rodziny i media które nie dają spokoju bo w sumie to nic się nie stało o co come on mam nadzieję że świat się na nie zgodzi i znajdzie się ktoś dociekliwy bynajmniej dla mnie to dziwne że wrak znalazł się koło Australii
  • ~yoda
    2014-03-24 21:20
    samolot porwali ONI
  • ~propaganda
    2014-03-24 21:38
    hahaqha dobra bajka dla dzieci w tym samym dniu co zaginal ktos dokladnie wie co sie z nim stalo ???
  • ~rydzyk taxi
    2014-03-24 22:42
    sekta sepleniacego kurdupla dala o sobie znac na niniejszym forum :)...to takie piekne i katolickie
  • ~TVN 24 kłamstwo i manipulacja całą dobę
    2014-03-24 22:35
    Cywilizowane narody zrobią wszystko co w ludzkiej mocy by wyjaśnic przyczne tragedii lotniczej.

    Wyłowią szczątki. Wyłowią czarną skrzynkę z głebin 7 kilometowych...

    W Smoleńsku jedna ze skrzynek zaginęła...
    \

    Do czego doprowadził Polskę Tusk i jego kryminalna banda...
  • ~Tofik
    2014-03-24 20:35
    rydzol-prezes
    Kryzys małżeński?
    Pytanie, kto w ich związku jest kobietą :)
    Myślę, że raczej kaczor nie może być ogierem.
  • ~Qukawka
    2014-03-24 20:19
    Jaki sygnał??? z pewnością z akustyczny, który doskonale propaguje wodzie. Brak wykształcenia nie uprawnia do totalnej krytyki innych.
  • ~amen
    2014-03-24 19:21
    może mogą być,może było na pokładzie złoto,może ich porwano,może to szczątki samolotu mimo że to w przeciwnym kierunku ,tak naprawdę to wiedzą wielkie G