• ~galazka
    2014-04-01 01:25
    Dobrze ,że ćwiczą z karabinem , zatem nie tylko baby na drążku, na zdjęciu dużo ich jest . Tylko żeby się tym ćwiczeniami nie przemęczył, znowu dwóch ruskich z kijami ich rozpędzi.
  • ~opinia x
    2014-04-01 08:34
    POlski rzad liczy na obiecanki hAmerykanskiej i Europejskiej Oligarchii ze bedzie miala znaczacy udzial /czytaj parenascie mld.zlotyc/ w odbudowie Ukrainy,chocby systemu informacyjnego i dlatego sie pchali jak durnie.Oby wyszli na durniow bo kto za rok bedzie pamietal "demokratow na barykadach"? Ja na pewno nie!
  • ~AARON
    2014-04-03 01:24
    Na zdieciach super a w rzeczywistosci poddaja sie bez strzalu jednego wiekszosc przeszla na strone wroga i takie to wojsko !
  • ~czesiek
    2014-04-01 13:53
    Gwardia Narodowa to Gwardia na użytek władzy mający chronić rządzących przed wyborcami po odbytych wyborach . Ukrainie potrzebny jest pokaz siły gospodarczej bo kraj podzielony jest symboliczną granicą . Jedna część posiada dobrze rozwiniętą gospodarkę rolną i przemysłową , a druga część posiada duże ambicje łatwego się wzbogacenia za cenę przelanej krwi . Bez ciężkiej pracy ludnośći nie będzie rozwoju gospodarczego , nie pomogą pożyczki przeznaczone na rozwój kraju gdy będą kansumowana na cele militarne . Polityka i militaria nie idą w parze z gospodarką narodową i to trzeba jasno i wyrażnie powiedzieć . Prawda czyni cuda a zakłamanie niszczy dobra i kulturę narodu , nie dotyczy to tylko Ukrainy ale każdego państwa .
  • ~P.P.
    2014-04-01 09:55
    Niech im ktoś doradzi żeby zmienili tę obrzydliwą ruską musztrę z tymi powykręcanymi łbami na jakiś wariant bliższy cywilizowanemu światu.
  • ~klersedes
    2014-03-31 22:40
    z bankruta chcą sie zrobic potega militarna światową grecja wyszła z kryzysu? bo ukraina dopiero wchodzi i nie wyjdzie sama chyba ze jako koloniaa te pajace na zdjęciu to typowe nierroby jak kler nie sieja nie orza kto na nich pracuje ??? na nierobów miliarderów śmietnik owce
  • ~Jan Wątpliwy
    2014-03-31 23:05
    Ćwiczą, ćwiczą... ale czy poradzą sobie z Prawym Sektorem??
  • ~Obama bin Putin
    2014-03-31 22:36
    Sprawny Ukrainiec po szkodzie!
  • ~wróblewski
    2014-03-31 21:56
    No i co z tego ,że takie ładne ale bez jednego wystrzału oddali całe żelastwo Rosjanom. Teraz sami się zagryzą. A nasi politykierzy nie wyciągnęli żadnych wniosków po tzw pomarańczowej rewolucji , dalej brną w to szambo
  • ~donald