• ~opinia x
    2014-04-04 22:00
    Niech mi ktos powie jaka jest roznica pomiedzy ich policja i wtedy Berkutu w Kijowie? Zadna bo policja jest od tego zeby chronic rzad,mienie i porzadek. Jak zauwazylem TV niechetnie mowi o tym "incydencie" w Brukselce.
  • ~dziadzia46
    2014-04-04 17:59
    a dlaczego banderowcow popierali
  • ~adsenior
    2014-04-04 20:52
    Proszę porównać, jak tutaj interweniowała policja z wielomiesięcznymi demonstracjami na Majdanie w Kijowie. Pytam, czy do takiej demokracji dążą Ukraińcy???
  • ~PIOTR Z RZESZOWA
    2014-04-04 20:05
    PALOWAĆ ILE WLEZIE TYCH DURNI SOCJALIŚCI AMERYKA IDZIE DO PRZODU A TU TYLKO DAJ DAJ ZLIKWIDOWAĆ ZWIĄZKI
  • ~tak
    2014-04-04 20:06
    Najwyższy czas skończyć z tym złodziejskim jewrokołchozem.
  • ~jorguś2
    2014-04-04 19:55
    wszędzie na świecie, dobrze żyje się tylko ; mafii i politykom. Dla własnej ochrony utrzymują sfory różnego rodzaju "psiarni", no i kiedy trzeba szczują nimi ludzi. Czy to Majdan, czy Bruksela system działa tak samo. Mafiozi mają ile chcą, politycy po 30 tysięcy, psiarnie po piątaku, a robolom średnią krajową 1300 netto i niech się cieszą, że mają robotę. Jak nie, to 480 zapomogi i pod most.
  • ~slowianka
    2014-04-04 18:51
    DEMOKRACJA WEDLUG UNI ...
  • ~solidarnosc 81
    2014-04-04 18:49
    jak podaje GW -dzsiaj zostal pozbawiony stanowiska prezes firmy Mozzilla ktora tworzy popularnego Firefoxa -tylko dlatego, ze nie popiera malzenstwa homoseksualistow. Wspanialy inzynier, menadzer zostal obskurnie potarkowany za wolnosc wyraznia opinii. Widzisz czytelniku na jakim swiecie zyjesz ? czy niedlugo wmowa ci ze jestes nienaormalny, bo masz dzieci i zyjesz z normalna partnerka czy partnerem ?
    Warto nadmienic, ze homoseksualizm do konca aat 70 byl uwazany za chorobe psychiczna leczona w zakladach psychiatrii zamknietej. Dzsiaj sa rulez i ustanawiaja dla nas normalnych prawo i normy moralne. Czy si na to zgadzacie ?
  • ~Robol polski
    2014-04-04 18:10
    Ktoś napisał/związkowcy z Polski,zwariował gdzie on widział w Polsce związki zawodowe ,jak by były to nie było by takiego łajdackiego traktowania ludzi pracy najemnej.To co jest w Polsce to mafie na usługach korporacji złodziei
  • ~Bibilijny
    2014-04-04 18:02
    ~The Last Hope 2014-04-04 17:44

    Co ty wypisujesz. Żyrandol z Belwederu dzisiaj ogłosił ,że nadszedł dla Polski złoty wiek.

    Gomułka zaczym go wyrzucili z PZPR na zbitą mordę , a powinni go rozstrzelać za śmierć ludzi pracy na Wybrzeżu grudzień 191r , potem Gierek , też mówili że żyjemy w dobrobycie.

    To ja już niczego nie rozumie jaki to złoty wiek skoro jest grubo ponad 2 miliony bezrobotnych w Polsce, ponad 3 miliony Polaków wyjechało za chlebem bo inaczej by z głodu zdechli, a żyrandol twierdzi ,że złoty wiek, a przy okazji 13 milionow Polaków żyje na granicy ubóstwa.