• ~rudy z budy
    2014-04-23 15:07
    Orban klakierem Putina nie jest i jak wielokrotnie podkreśla Węgry są gotowe ponieść ekonomiczne konsekwencje tych sankcji,
    za to brak zdjęć polskich agentów wpływów - szczególnie z głównych mediów, właściciele, zarządy, dziennikarze,
  • ~Zgredek
    2014-04-23 13:12
    Kiedy służyłem w ZOMO, to sekretarz PZPR naszej jednostki zawsze powtarzał, że Polska ma tylko jednego prawdziwego przyjaciela i tylko jednego wielkiego wroga: przyjacielem jest ZSRR, a wrogiem USA.
    Dzisiaj wszyscy mówią, że zaledwie kawałeczek dawnego ZSRR, czyli Ukraina, to nasz przyjaciel, Rosja to wielki wróg, a jedyny prawdziwy przyjaciel to USA.
    Trudno to wszystko zrozumieć, choć głupi nie jestem, a w SB doszedłem do stopnia kapitana…
  • ~Marian
    2014-04-29 19:30
    AMERYKA to już historia, żeby Barak przechytrzył PUTINA to się jeszcze musi dużo uczyć
  • ~gosc
    2014-04-23 15:42
    A co to kogo obchodzi ze baranow zlodzieji ,kretaczy i klamcow ,wybieraja sami obywatele
  • ~vh
    2014-04-23 13:44
    fakt zasadania w nowym rzadzie Ukrainy przedstawicieli skrajnej, nacjonalistycznej prawicy ktora glosi pochwale zbrodni ludobojstwa jest faktem i nikt temu zaprzeczyc nie moze - 5 ministrow ma wlasnie takie poglady...

    tyle w temacie
  • ~mac
    2014-04-23 16:18
    putin poparcie ma tylko przez zlodziei i komunistow z korumpowanych politykow
  • ~wyborca
    2014-04-23 15:34
    A gdzie polskie przydu...sy Putina i inni rusofile jak Komorowski, Tusk, ludzie zwiazani z SLD i Samoobrona? Gdzie etatowi agenci rosyjskich sluzb czyli Olin, Kwasniewski i Miller? Gdzie prokremlowska TVN gloszaca przyjazn polsko - rosyjska? Gdzie ultra komunisci Palikota nazywajacy kazdego uzywajacego slowa patritoryzm - faszysta?
  • ~SYLVEK
    2014-04-23 13:17
    re .: Zgredek szkoda z Tusk i Komoruski nie maja samodzielnego myslenia Glosuj na PIS dobrze ci zrobi
  • ~Robnad
    2014-04-28 23:38
    ciekawy2014-04-28 12:39
    "Kaczyński ,co powiesz o Orbanie twoim idolu ?"

    mogę za siebie?
    ktoś cię kretynku pytał o zdanie, skoro niczego nie rozumiesz kołchoźniku.
    wiesz pierwotniaku, co by taki Tusk dostał za obcy żołd w US, u których klamek teraz sie wiesza?
    czapę, z zamienieniem na 500 lat dożywocia .
    P.S.
    oczywiście PO 300 mógłby wnieść apelację.
    P.S.1
    nie mowili ci w domu, że ulęgli kretyna?
  • ~demos
    2014-05-01 12:01
    zaraz, zaraz, jest jeszcze wspaniała grupka przyjaciół prezydenta RP: Kuzniar, Palikot, Dukaczewski. Wspieraja Putina jak mogą. Dajcie i im miejce w tej wspaniałej galerii.