• ~pac
    (2014-05-02 15:05)
    Chcę złożyć wyrazy uznania i wielkiego szacunku dla Pana J Smagowicza.
    Jest pan wielki!!!Komunistyczne dranie się odznaczają- to jest klub wzajemnej adoracji , niszczycieli naszej ojczyzny. Zebrało się trzech prezydentów i o trzech za dużo . Powinno być napisane ,,zebrało się tzrech trucicieli, oszustów i złodziei -szkodników naszej ojczyzny"
  • ~drab
    (2014-05-02 14:17)
    Musimy iść głosować - to nasz obywatelski obowiązek!!! My nie pójdziemy ale czerwone pająki polezą i wybiorą swoich .Jak nie pójdziemy do urn będzie jak z gronkowcem , została na stołku właśnie dlatego że Polacy nie poszli a POskomuiści POszli. Nas ludzi pracy i bezrobotnych jest więcej od bogaczy i pyszałków którzy zawładnęli nami i naszą ojczyzną. W jedności siła- niech żyje POLSKA!!!
  • ~CC
    (2014-05-02 14:04)
    W tej delegacji nie ma POLAKÓW, to Żydzi, Rosjanie i Niemcy!! Franciszku to są przebierańcy!!!
  • ~ZZ
    (2014-05-02 14:01)
    Do OKO JARA - chcę ci komunistyczny pachołku zwrócić uwagę,że twoim wpisem powinien zająć się prokurator.Uważaj bo niebawem może zapukć do twoich drzwi i nawet Tusek ci nie POmoże!! Pani Marta Kaczyńska nie jest twoją znajomą i nie jest osobą publiczną więc morda w kubeł syfie!!!
  • ~Zbyszko
    (2014-05-02 13:50)
    Komorowski odznacza UBEKów-SBE-kó, uwalnia kolesi z kryminału , czy tak postępuje prezydent?? Ten drań nam odpowie za śmierć naszego prezydenta L Kaczyńskiego i jego współtowarzyszy niedoli. Pomścimy śmierć naszych rodaków. Nikt nam nie wmówi że to był wypadek. Spadł śmigłowiec podczas lądowania - to był wypadek. Maszyna była w całości i wszyscy przeżyli- można powiedzieć ,że mieli szczęście że na ich drodze nie było brzozy ,,morderczyni".Tusku i inny rusku POrusku nie wywiniesz się z tego.
  • ~kobieta
    (2014-05-01 11:38)
    za darmo to wszyscy się pchają.
  • ~ja ja
    (2014-05-01 11:27)
    Tow. Koziej, tow. Kwaśniewski - członek TREP-a, kumpel Palikota, który opluwa krzyże w ojczyźnie JPII. Co za obłuda.
  • ~onen
    (2014-04-30 19:51)
    Opłaceni PISowsko kaczorowskie mordy znowu plują na polaków, którzy chcą zgodnie reprezentować kraj. Kaczor do władzy , a kaczorowcy w bój ! Tylko ta ciemna masa wyborcza może doprowadzić do tragedii
  • ~wieslaw szelejak
    (2014-04-29 15:59)
    Jak wyglądał Komorowski to dla bystrych obserwatorów nie potrzeba mówić.
    Cała ta grupa trzymająca się w kupie to popłuczyny KCPZPR. No cóż grupa jaka jest każdy widzi ,a ci co nie widzą to tak mają,aż żal d...ściska.Pierwszym lepszym kretynem tego pokroju jest niejaki OkoJara a inni za nim
  • ~obywatel
    (2014-04-29 08:03)
    jedyna szansą odsunięcia od władzy oszustów i zdrajców jest wysoka frekwencja wyborcza.Ci,którzy nawolują,azeby nie iśc do wyborów wykazują cechy debilizmu.
  • ~sowa
    (2014-04-28 19:57)
    Banda hipokrytów udają wierzących , a zachowują się gorzej niż ateiści,ale nie zaszkodzi mieć fotki z Ojcem Swiętym,Boże to widzisz i nie grzmisz?
  • ~Iwona Monika kozzon Rolka ....
    (2014-04-28 14:03)
    +





    Państwo Kwaśniewscy reprezentują bardzo wysoki poziom kultury , klasy i mają zasady moralne niezależne od Janusza i innych posłanek ...Pozdrawiam ..Miłego dnia życzę członkom naszej grupy . Jestem z Wami całym Sercem .Mój Rafał Rolka mnie wprowadził w temat tej grupy ( związek 12 letni ) . ; n)))
  • ~H el m u t h Koehl & Gerhard Schrooder
    (2014-04-28 13:38)
    " R u d y oddaj nasz szmal miliony deutschMark-POLSKA jeszcze trwa a już jej miało nie być -nie wykonałeś zadania
  • ~emigrant
    (2014-04-28 13:09)
    Kanonizacja Papieza Polaka byla ostatnia polska karta. Po zagraniu nia Polska juz nic nie ma, a ceny wegla i miedzi nadal spadaje przyblizajac Polske do nie- wyplacalnosci. Wszystko jest wiec w Polsce przewidywalne i dlatego pisanie w polskim internecie staje sie nudne.
  • ~REALISTA
    (2014-04-28 12:16)
    SADZAC PO WPISACH TO TA ELITA CIESZY SIE WIELKIM poWAZANIEM NARODU . TAKIE ooWAZANIE JAKIE ZASLUGI DLA NARODU.
  • ~re KOCUR
    (2014-04-28 09:52)
    POtworze - idz lowic szczury POmatolskie - to zadna reprezentacja Polski - TO ZWYKLA POrazka!!!
  • ~tylko pytam
    (2014-04-28 09:51)
    Pani Kaczorowska - co Pani robi wsrod ZDRAJCOW???
  • ~mmm
    (2014-04-28 07:42)
    Dlaczego do papieża kobiety ubierają się na czarno, włosy zakrywają?? , wszyscy są tacy ponurzy?
  • ~Oko Jara
    (2014-04-27 23:16)
    Słyszałem, że Komorowski chciał zabrać Martę Kaczyńską, ale Franciszek się nie zgodził, bo to puszczalska zdzira.
  • ~KOCUR
    (2014-04-27 21:55)
    Takim PISdzielcom od Rydzyka nigdy nic nie pasuje.

Może zainteresować Cię też: