• ~ciekawy
    (2014-04-26 15:04)
    co to jest co stoi po lewej ręce papieża i po prawej Komorowskiego ??
  • ~Emeryt
    (2014-04-26 15:05)
    żydostwo pławi się w luksusie a Polacy bidują
  • ~ciocia kazia
    (2014-04-26 15:07)
    A Pan Prezes będzie specjalnie przyjęty po podróży pociągiem ?
  • ~naiwny
    (2014-04-26 15:20)
    Bezpośrednim poprzednikiem żyrandola był śp L. Kaczyński jeżeli pismak pisze o poprzednikach powinien uwzględnić i ten fakt !!! .ŻENADA GRYZIPIÓRKI !!!.
  • ~obłudne klauny
    (2014-04-26 15:25)
    Jeden z większych cudów bł. JP2 - zagorzali marksiści i post-komuniści kreują się w mediach na "katolików" i zapewniają jak to kochają i szanują JP2.
    i pan Wałęsa, cóż to za opozycjonista... i Pan Kwaśniewski, cóż to za lewica...
  • ~benek
    (2014-04-26 15:34)
    piszemy co widzimy na zdj. nr 1: pan bronislaw wraz z politykami serdecznie powital pana fotografa
  • ~wlodas1959
    (2014-04-26 15:40)
    komorowski zacznij uzdrawiac polska gospodarke a nie wlazic w d-pe watykanczykom tego oczekuja od ciebie rodacy a nie bycie wieczna ciepla klucha
  • ~kawupe
    (2014-04-26 15:46)
    Głupawka kanonizacyjna trwa. Tak trzymać! I nie popuszczać! Amen.
  • ~ALA
    (2014-04-26 15:50)
    WIDZE TU ORGANIZATOROW LOTU DO SMOLENSKA. NIC Z TEGO, NIE W REKACH PAPIEZA WYBACZENIE
  • ~gosc
    (2014-04-26 15:52)
    olus pewno napruty a bolek pojechal do Watykanu zakladac zwiazki
  • ~VITO
    (2014-04-26 15:55)
    PAPIEZ ZROBI Z NICH SWIETYMI ZEBY TYM CYRK TYLKO NA GLOWE NIE UPADL
  • ~WICE SWIETY
    (2014-04-26 16:04)
    TO WIDAC JAKIE MATOLY ZADZA POLSKA. . POWINNI SIEPIERWSZE GDZIE JEST TAKIE PRAWO NA SWIECIE ZEBY CZLOWIEK MOGL WYBIERAC SWWIETEGO DRUGIEGO CZLOWIEKA TO SA KPINY I CYRK W KURYM UCZSTNICZA PODIEPRZONE OWIECZKI
  • ~3
    (2014-04-26 16:05)
    A kto to jest ta Babuszka z onucą na łepetynie?
  • ~heliot
    (2014-04-26 16:09)
    i co oni tam robią? czy wiedzą chociaż po co tam pojechali? za czyje tam pojechali ? co dobrego zrobili dla swoich obywateli? po minach widzę że chyba dalej grają swoje role...smutne,ale prawdziwe.
  • ~uczciwa
    (2014-04-26 16:15)
    mam nadzieje ze cala ta wycieczke placi komorowski z prywatnej kasy .
  • ~WAG
    (2014-04-26 16:19)
    "Rozmowa prezydenta z papieżem w cztery oczy trwała 25 minut. " Ciekawe po jakiemu trwala?
  • ~wyborca
    (2014-04-26 16:22)
    A dlaczego nie widać bliskiego ideowego przyjaciela rodziny Komorowskich niejakiego Palikota?
  • ~liliput
    (2014-04-26 16:30)
    Akurat ci "najbardziej wierzacy"Trzeba wykorzystac okazje, forsa nie ich.
  • ~katolik
    (2014-04-26 16:31)
    chrabia zabrał ze sobą kilku oszustów,Boga się nie boi? Czy papeż jako wszystko wiedzący o tym wiedzial?
  • ~007
    (2014-04-26 16:36)
    W drodze POwrotnej do kraju "uprowadzić" ich do Moskwy gdzie siedzą oficerowie prowadzący.

Może zainteresować Cię też: