• ~obserwator
    2014-04-27 14:10
    co za kpiny
  • ~sami swoi
    2014-04-27 22:44
    Fotka nr.3 Hanba pewnego filipinskiego komuniste! Bo ani to komunista ani sportowiec ani nawet katolik.Jakas turystyczna masa z g...a! Zalosne!
  • ~klomb
    2014-04-27 17:48
    Aby jechać do Watykanu do świętych, należy najpierw przestrzegać dekalogu z naciskiem na 7 przykazanie dla Polaków.
  • ~bronek
    2014-04-27 18:09
    patrzcie olek trzezwy a moze juz tak przepity ze zawswze juz tak wyglada nawet umie robic zdjecia
  • ~gosc
    2014-04-27 19:06
    ale szyja
  • ~obserwator
    2014-04-27 20:43
    Na czele NIBY Katolicy---nawet Królowa całuje pierścień papieski,,,a nasi na baczność,,,biesiadne towarzystwo,,,
  • ~Polacy na wschodzie
    2014-04-27 21:18
    Pozdrowienia z mauzoleum Lenina w Moskwie dla Polakow na placu swiatego Piotra. Nie pijcie cieplej wodki tylko z lodem.
  • ~11
    2014-04-27 22:20
    brzydzę się katolstwem i rzygam na widok matki boskiej zawsze dziewicy ..bo w rajstopach !!!
  • ~11
    2014-04-27 22:21
    spasiona niczym maciora komoruska suka
  • ~gamal
    2014-04-27 22:47
    "Swiete imie, swiety duch
    A co z imieniem Bozym? Jak si dowiedzielismy z rozdziału
    1, imie to nie jest zwykłym tytułem czy okresleniem.
    Reprezentuje Jehowe Boga wraz ze wszystkimi Jego
    przymiotami. Dlatego Biblia mowi, ze ono rowniez „jest swiete”!
    (Izajasza 57:15). Za bluznierstwo przeciwko niemu
    Prawo Mojzeszowe przewidywało kare smierci (Kapłanska 24:16).
    Zwrocmy takze uwage, co Jezus postawił na
    pierwszym miejscu w modlitwie: „Nasz Ojcze w niebiosach,
    niech bedzie uswiecone twoje imie...” (Mateusza 6:9).
    Uswiecic cos to uczynic to swietym i otaczac czcia. Ale po
    co czynic swietym cos, juz tak czystego, jak imie Boga?
    Swiete imie Boze zostało zszargane, zniesławione kłamstwami
    i oszczerstwami. W Edenie Szatan przedstawił Jehowe
    w fałszywym swietle i zasugerował, ze jest On niesprawiedliwym
    Władca (Rodzaju 3:1-5). Od tamtej pory Szatan rzadzi swiatem (!!)
    wyzutym ze swietosci i dba o to,zeby kłamstwa o Bogu sie rozpowszechniały
    (Jana 8:44;12:31; Objawienie 12:9). Rozne religie daja do zrozumienia,
    ze Bog jest despotyczny, niedostepny badz okrutny.
    Twierdza, ze maja Jego poparcie w czasie krwawych wojen...
    Jego cudowne dzieła stworcze czesto przypisuje sie slepemu
    przypadkowi, to znaczy ewolucji. Imie Boze rzeczywiscie jest złosliwie oczerniane.
    Musi wiec byc uswiecone—musi odzyskac nalezna mu chwałe."