• ~obserwator
    (2014-04-27 14:10)
    co za kpiny
  • ~sami swoi
    (2014-04-27 22:44)
    Fotka nr.3 Hanba pewnego filipinskiego komuniste! Bo ani to komunista ani sportowiec ani nawet katolik.Jakas turystyczna masa z g...a! Zalosne!
  • ~klomb
    (2014-04-27 17:48)
    Aby jechać do Watykanu do świętych, należy najpierw przestrzegać dekalogu z naciskiem na 7 przykazanie dla Polaków.
  • ~bronek
    (2014-04-27 18:09)
    patrzcie olek trzezwy a moze juz tak przepity ze zawswze juz tak wyglada nawet umie robic zdjecia
  • ~gosc
    (2014-04-27 19:06)
    ale szyja
  • ~obserwator
    (2014-04-27 20:43)
    Na czele NIBY Katolicy---nawet Królowa całuje pierścień papieski,,,a nasi na baczność,,,biesiadne towarzystwo,,,
  • ~Polacy na wschodzie
    (2014-04-27 21:18)
    Pozdrowienia z mauzoleum Lenina w Moskwie dla Polakow na placu swiatego Piotra. Nie pijcie cieplej wodki tylko z lodem.
  • ~11
    (2014-04-27 22:20)
    brzydzę się katolstwem i rzygam na widok matki boskiej zawsze dziewicy ..bo w rajstopach !!!
  • ~11
    (2014-04-27 22:21)
    spasiona niczym maciora komoruska suka
  • ~gamal
    (2014-04-27 22:47)
    "Swiete imie, swiety duch
    A co z imieniem Bozym? Jak si dowiedzielismy z rozdziału
    1, imie to nie jest zwykłym tytułem czy okresleniem.
    Reprezentuje Jehowe Boga wraz ze wszystkimi Jego
    przymiotami. Dlatego Biblia mowi, ze ono rowniez „jest swiete”!
    (Izajasza 57:15). Za bluznierstwo przeciwko niemu
    Prawo Mojzeszowe przewidywało kare smierci (Kapłanska 24:16).
    Zwrocmy takze uwage, co Jezus postawił na
    pierwszym miejscu w modlitwie: „Nasz Ojcze w niebiosach,
    niech bedzie uswiecone twoje imie...” (Mateusza 6:9).
    Uswiecic cos to uczynic to swietym i otaczac czcia. Ale po
    co czynic swietym cos, juz tak czystego, jak imie Boga?
    Swiete imie Boze zostało zszargane, zniesławione kłamstwami
    i oszczerstwami. W Edenie Szatan przedstawił Jehowe
    w fałszywym swietle i zasugerował, ze jest On niesprawiedliwym
    Władca (Rodzaju 3:1-5). Od tamtej pory Szatan rzadzi swiatem (!!)
    wyzutym ze swietosci i dba o to,zeby kłamstwa o Bogu sie rozpowszechniały
    (Jana 8:44;12:31; Objawienie 12:9). Rozne religie daja do zrozumienia,
    ze Bog jest despotyczny, niedostepny badz okrutny.
    Twierdza, ze maja Jego poparcie w czasie krwawych wojen...
    Jego cudowne dzieła stworcze czesto przypisuje sie slepemu
    przypadkowi, to znaczy ewolucji. Imie Boze rzeczywiscie jest złosliwie oczerniane.
    Musi wiec byc uswiecone—musi odzyskac nalezna mu chwałe."
  • ~młodziutka Nelly
    (2014-04-27 17:44)
    A biedny Prezes w salonce kolejowej się męczył !
  • ~asertywny
    (2014-04-28 05:57)
    A ja mam skromne zapytanie , Czy ktos moze mi powiedziec na tak wielkiej katolickiej uroczystosci co jego mosc towarzysz Kwach tam robi ???
  • ~sami swoi
    (2014-04-28 08:09)
    Poszukaj fotki "symbolika masonerii" oraz Babilonu i asyrii/tzw krzyz Maltanski...
  • ~chyba ruski serwer
    (2014-04-28 15:29)
    koscoly pelne a narod reprezentoja typy z pod ciemnej gwiazdy
  • ~Robnad
    (2014-04-28 20:46)
    i tak papiezyk zostal swiety, a moze to ludzie go takim zrobili ? Byl dobrym czlekiem, ale szkoda, ze ukrywal tych podofili-biskupow a tym samym grzeszyl niemilosiernie.
  • ~antyqmor
    (2014-04-28 21:10)
    Dziadzia-Brajer- czy jak ją tam jeszcze zwać. Typowy przykład drwiny z polskości. Bezpaństwowcy przywiezieni przez NKWD Berii do Polski aby rządzić upodlonym narodem przybierali polskobrzmiące nazwiska i teraz tryumfują podszywając się pod kulturę i cywilizację,której nie rozumieją. Parada szkodników i dziadów.
  • ~leośka
    (2014-05-04 10:40)
    Pani Prezydentowa prezentowała sie wspaniale ,prawdziwie pierwsza Dama .
  • ~Kabaret dojazdowy
    (2014-05-02 21:09)
    zdjęcie pary prezydenckiej nr 1/13 - to dla mnie jedno z najpiękniejszych zdjęć jakie ukazały się Dzienniku
  • ~Eva70
    (2014-04-27 17:46)
    A mnie wstyd, że takie prymitywne i wulgarne kreatury jak wy - piszący te, pożal się Boże, "komentarze", których ohydna treść to dopiero hańba i wstyd dla Polski. Siedzicie przed telewizorami (same ślicznotki o kryształowych charakterach, mędrcy nad mędrcami!) i wylewacie z siebie hektolitry pomyj, to jedyne na co was stać! To wy jesteście niegodni, by wygłaszać opinie o polskiej delegacji na kanonizację.
  • ~katolik
    (2014-04-27 17:29)
    Myslę, że podziękowania należą sie również właścicielom mediów za to, że nie wysłali tam jako sprawoazdawców takiech dziennikarzy jak L..., O...,D... i jeszcze kilku innych, bo byłby to nieprzyjemny zgrzyt. Uważam również, że w oficjalnej delegacji nie powinno być niektórych osób. Jechać tam po to tylko żeby sie pokazać, że bywa sie w świecie u najwazniejszych, to na niewielu robiło wrazenie. Ogólnie to była wielka uroczystość i sądzę, że udana. Ja jestem zadowolony.

Może zainteresować Cię też: