• ~Kapitan Nemo
    2014-04-27 14:18
    Czytam komentarze i widzę jak szatan się wścieka że mamy Nowych Świętych !!!
  • ~katolik
    2014-04-27 17:04
    Modlimy się zawsze do Boga,jedynie za wstawiennictwem swiętych..ot tak gwoli scisłosci.Ale pismaki jak zwykle niedokształceni,a papugi powtarzają głupstwa
  • ~prawdajest1
    2014-04-28 18:08
    katolik2014-04-27 17:02
    Istnieje wiara owocna i wiara bezowocna!! Pamietaj o tym.Zobacz na youtube film "Prawdziwe oblicze kosciola" i zrozum ze nie ma sie czym chwalic (bo jestes katolikiem,no coz...)
  • ~slowianka
    2014-04-27 16:23
    a mnie glowa boli alllleeeeeeeeeeeeeee temat a dlug rosnie jutro sie obudzicie jednego swietego wiecej i do tyry za 1200zl rodacy...
  • ~:/
    2014-04-27 22:31
    No cóż, często tak bywa że jak jest remisja nowotworu z nieznanego nam powodu (poza placebo) i przypisuje się to sile ponadnaturalnej. Wciąż jest to irracjonalna bzdura. Kiedy końcu świat wyjdzie z czasów zabobonu ku dobru ludzkości :/
  • ~LUK
    2014-04-27 22:31
    VATYKAN SIE CIESZY ONI TYLKO CZEKAJA NA TAKIE CUDA WE WLOSZECH STOI POMNIK Z JP2 DWA DNI TEMU JEDZIE MOTOREM FACE I POMNIK ZABIL JAK TO MOZNA NAZWAC . CUD
  • ~jasko
    2014-04-27 22:18
    kura mi zdychala i ozdrowiala czy na kaczki też bedzie dzialal ???
  • ~Hombre
    2014-04-27 20:07
    Wojtyla w czasie swych rzadow w Watykanie ustanowil rekord swiata w produkcji swietych. W latach 1978 - 2005 zmajstrowal 428 swietych i doprowadzil do ich inflacji. Niebo jest juz przeludnione tymi wszystkimi swietymi i zyczyna tam juz wszystkiego brakowac. Wojtyla i jego poprzednik tylko pogorsza w Niebie i tak juz ciezki los wszystkich swietych !
  • ~prawdajest1
    2014-04-27 19:15
    Wśród was będą fałszywi nauczyciele (2 Piotra 2:1).
    Jak postępują fałszywi nauczyciele? Używają przebiegłych metod. Odstępcy ‛cichaczem wprowadzają’ zgubne nauki. Działają potajemnie niczym przemytnicy — niepostrzeżenie zaszczepiają spaczone idee. Podobnie jak sprytny fałszerz próbuje wprowadzić do obiegu podrobione dokumenty, tak samo oni, posługując się „sfałszowanymi słowami”, czyli kłamliwymi argumentami, próbują propagować sfabrykowane przez siebie poglądy jako prawdziwe. Upowszechniają „zwodnicze nauki”, „przekręcają (...) Pisma”, aby pasowały do ich twierdzeń (2 Piotra 2:1, 3, 13; 3:16). Wcale nie leży im na sercu nasze dobro. Idąc za nimi, zboczylibyśmy z drogi wiodącej do życia wiecznego. Jak możemy się uchronić przed fałszywymi nauczycielami? Biblia bardzo wyraźnie określa, jak mamy wobec nich postępować (Rzym. 16:17; 2 Jana 9-11). Wzywa nas, ‛byśmy ich unikali’. W różnych przekładach wyrażono to następująco: „wystrzegajcie się ich”, „strońcie od nich”, „trzymajcie się od nich z daleka”!
  • ~Barba
    2014-04-27 19:06
    Wstawiennictwo świętych do Boga,Wstawiennictwo Matki Bożej, Wstawiennictwo tu na ziemi poprzez modlitwę przyjaciół, rodziny, czy za pośrednictwem Mszy świętej wstawienniczej, są od wieków znane i stosowane w Kościele Św. Jezusa Chrystusa ,Pana Naszego. Niedowiarków jak Św. Tomasz i dzisiaj nie brakuje i chyba to tak zostanie do końca czasów.