• ~din
    2014-04-29 10:30
    kundel Putina Widzicie co robia pieniadze potafia zeszmacic nawet porzadnego czlowieka.
  • ~heliot
    2014-04-29 11:58
    Może teraz nasi rządzący otworzą oczy ???
  • ~precz z nwo
    2014-04-29 14:01
    A kto z was mial jaja zeby pomyslec o cyrku zwanym "zimna wojna i zle stosunki" USA&RUS?! .Nie widzicie ze wszystkie te "antagonizmy" i wielkie hasla/grozby palcem to tylko na niby jak w Wrestlingu? Przeciez Oligarchia,milosc do bogactwa,kontrola nad ropa,lasami,oceanami/SWIATEM. jest jedna-ogolnoswiatowa i ci gracze sie "nienawidza" tak jak w juz wspomnianim wrestlingu gdzie krzycza,robia grozne miny,niby sie zwijaja z bolu a tak na prawde to kumple dzielacy sie kasa z "bilecikow" i slawa...Wlacz mozg-kto posiada.Same haslo ze NATO nie udzieli Szwecji pomocy oznacza dodatkowe miliardy na zbrojenie i tym podobne.Unia "ukarala" Rosje ale widac ze to na pokaz i tylko "pic na wode".
  • ~Jarosław...Jarosław...
    2014-04-29 13:46
    @~OBECNA POLSKA TO BLAZENADA2014-04-29 13:15
    ALE JAK KURDUPEL SIE DORWIE DO KORYTA WSZYSTKO SIE ZMIENI...

    NA GORSZE !
  • ~OBECNA POLSKA TO BLAZENADA
    2014-04-29 13:15
    ROSJA MA GAZ
    NIEMCY SA BOGACI
    POLAK JEST DZIADEM NA UNIJNEJ ZAPOMODZE
    A WYMACHUJE SZABELKA I MENDZI
    A JAK CO DO CZEGO DOJDZIE
    TO UCIEKNIE NA ZMYWAK DO ELKI
    I BEDZIE SIE BAL UZYC SZABELKI
  • ~sama prawda
    2014-04-29 13:14
    @~Zgredek2014-04-29 12:47
    Ty wymagasz od PISdzielców logicznego rozumowania !?... Przeciez większość z nich ma IQ jak noga stołowa. Jestem pewien ze każdy z tych PISuarskich krzykaczy jak Robnad, Tofik, Templariusz, Adelaide, Pis be itp.. miał płacone przez Putina 10-15 milionów Euro rocznie jak dostaje Schroeder, to by w Moskwie całowali Putina nie tylko po rekach i nogach , ale i lizali po doopie tez !
  • ~GoldmanSachs
    2014-04-29 13:07
    Brawo Schroeder - tak trzymać , psy szczekają karawana jedzie dalej. Polska w ramach projektu największego polskiego myśliciela wszechczasów , specjalisty od cudów Tuska Donalda , będzie zatem niebawem kupować gaz z NordStream . Wszyscy się pukają w głowę jak nijaki Tusk obleciał kilka stolic, wydano miliony ze swoim projektem energetycznym, ale on dalej uważa ,że jest to projekt wyśmienity. Dla ścisłości jest to projekt gdzie Polska potrzebuje zaledwie 10% w tym sektorze w stosunku do swoich calych potrzeb. I o czym tutaj się pieje ? A może gaz łupkowy następny przekręt i głupota, a może z USA

    Moje hasło : gaz z głupków , inwestycje dla głupków.
  • ~gal anonim
    2014-04-29 13:01
    szwaby zawsze wspolpracowali z rusami ta wspolpraca haniebnie odbila sie wobec naszego kraju Teraz utrzymanie niepodleglosci Polski wobec Rosji tylko moga zagwartatowac amerykanie na szwabow nie ma co liczyc.
  • ~re słabe myślenie
    2014-04-29 12:57
    Zgredek2014-04-29 12:47
    Do ~kola2014-04-29 10:48 - słabe myślenie. Rasputina zabito w 1916 r., a zaraz potem wybuchała rewolucja. Putin dogaduje się bez problemu z agentami Watykanu. z oszustem T. Rydzkiem, i głowami wszelkich kościołów. Walczy tylko tam, gdzie musi.



    Raczej nie widzę związku z przytoczonymi okolicznościami dlatego. słabe myślenie jest tutaj uzasadnione.
  • ~Wstydź się Szreder
    2014-04-29 12:53
    Ja bym Putinowi ręki nie podał , a Szreder go obściskiwał. Ponadto obchodził urodziny na koszt pewnie rosyjskiego podatnika. Raczej wygląda na zażenowanego , bo Putin to niezręczna znajomość dla Szredera.