• ~clik
    (2014-05-15 15:11)
    ~JKa - publicysta ukrainskiej prawdy ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-02 20:42)
    Niech żyje Stalin i Lenin . A kazdy Ukrainiec to banderowiec.
  • ~Ski
    (2014-05-02 20:21)
    Uraińcy tob anderowsko-faszystowskiej swołocz. Tylko w Rosji jest prawdziwa demokracja.
  • ~Ski
    (2014-05-02 20:23)
    terrorysci to Ukraińcy, natomiast gdy w Odessie prorosyjscy patrioci zabili dziś 3 kibiców wracających z meczu, to dobrze, bo każdy Ukrainiec to banderowiec
  • ~dziadek
    (2014-05-02 20:24)
    No i udało się kolejny kraj doprowadzić do wojny domowej. Wstyd mi,że to nasi politycy przykładali do tego rękę, świadomie lub nie ale przykładali.
    Tam też tym co zależało by skłócić naród z pieniędzmi wyjechali z kraju i przebywają za granicą, dlatego jestem przeciwny by politycy u władzy posiadali po kilka paszportów ponieważ oni nie będą dbali o kraj tylko wyprowadzą pieniądze z kraju i pojadą za nimi a biedny naród zostanie by nadal budować kraj lub go skłócą by doprowadzić do wojny domowej.
  • ~SYLVEK
    (2014-05-02 20:25)
    re : Adelaid - lepiej byloby zeby Cie czytali zanim poczuja oddech kalacha na swoich plecach
  • ~Ski
    (2014-05-02 20:28)
    Приветствую мою родину Россию
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-02 20:41)
    najbardziej mi pomagaja ruble od putina za moje wpisy.
  • ~Adelaide-Tofik
    (2014-05-02 20:55)
    PUTIN JEST NAJGROZNIEJSZYM TERRORYSTA
    TUSK MIAL babcie w Luftwaffe i ciotecznego wujka w Kriegsmarine...
    VIVAT NASZ PAN PREZES PIS !!!

    hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau
    hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau
    ---
  • ~Ski
    (2014-05-02 20:18)
    Największym błędem Janukowicza było ze przy pomocy wojska ie rozpędził banderowsko-faszystowskiej swołoczy z Majdanu. Miał powody bo banderowcy to byli zwykli bojówkarze i terroryści strzelający zza węgła do policji i obrzucający legalną władzę koktajlami Mołotowa Teraz potomkowie Bandery i Szuchewucza znowu mordują cywili