• ~Tomasz
    2014-05-03 09:58
    Putin ma obowiązek wybatożyć tyłki dla banderowców wspomaganych przez starozakonnych forumowych spamerów.
  • ~bylyzolnierz
    2014-05-03 10:16
    brawo za trafny komentarz "adelaide"
    napisala to co mysli duzo z nas polakow
  • ~lisowczyk
    2014-05-03 13:18
    małpo Tomaszu : a z czyjego obowiązku ty wypowiadasz tak wierutne bzdury.
    I to w rocznicę uchwalwenia Konstytucji 3 Maja. Katarzyna II robiła w Rzeczypospolitej dokładnie to samo co teraz Putin robi na Ukrainie. Minęło 200 lat , dla niektórych 200 lat to jak lata świetlne . A Rosja jak była , taka jest dalej.
  • ~JaUkrainiec
    2014-05-03 18:08
    Brawo Tomasz ! tak trzymać i nie czaić się z prawdą! Artykuł nie podpisany i bardzo stronniczy jest kolejnym przykładem propagandy i tak po kolei odnośnie tego artykułu i nie tylko:
    - Zwolennicy jedności Ukrainy to nawet nie kibice a kibole. Ciekawe ile każdy z nich dostał za "występ"? (Banderowcy z kijowskiego "Majdanu" za każdy tam spędzony dzień dostawali i to wcale nie mało, zależnie od "zasług" i aktywności). Później dołączyli do nich inni.
    - Początek rozróby to spalenie namiotów i zniszczenie obozu "Antymajadanu" w centrum Odessy przez uczestników tej "pokojowej manifestacji". Policja nie interweniowała.
    - Po tym zdarzeniu w geście triumfu utworzyli pochód i ruszyli ulicami Odessy.
    - W czasie pochodu doszło do bijatyk z separatystami
    -Kto kogo zaatakował tak nie do końca wiadomo ale wiadomo że liczebnie kibole stanowili siłę przytłaczającą. Policja nie interweniowała.
    - Zwolennicy separacji Ukrainy, żeby się ratować uciekli do gmachu związków zawodowych
    - Budynek został następnie podpalony a schronieni tam ludzie skali przez okna lub zatruli się czadem.
    - Kiedy już nie było kogo bić policja niemrawo wkroczyła do akcji jak już było praktycznie po wszystkim. Straż pożarna owszem przyjechała ale z dużym opóźnieniem.
    Wszystko to mi wygląda na świadome i celowe działanie banderowców.
  • ~Żal mi rosyjskiego "ciemnego luda"
    2014-05-03 22:31
    Nowy savoire vivre - po rosyjsku:
    1. "Rosjanin zaprasza w gościnę" - oznacza to, że Rosjanin swoich gości zaaresztuje i będzie po uważaniu trzymać w więzieniu bez prawa kontaktu z kimkolwiek ze świata, nawet z ambasadorem;
    2. "Zapraszasz Rosjanina" - Rosjanin przyjeżdża oczywiście, ale razem z oddziałami uzbrojonych anonimusów - zielonych ludzików i mówi, że zajmują Twój dom, bo gdzie pojawił się Rosjanin, tam już jest Rosja Putina (a wiadomo skąd on się wziął)
  • ~Chreszczatik
    2014-05-04 02:43
    Zupełnie nie prawdziwe informacje.
    Przed chwilą w info TVP wypowiadali się mieszkańcy Odessy i mówili ,że walki rozpoczął banderowski Prawy Sektor.
    Komentarz dziennikarza: ,,a przecież Odessa była zawsze wielonarodowościowa".
    Mieszkańcy Odessy mówili,że nie przybyli żadni Rosjanie z Zadnieprza.
    To zupelnie inna sprawa niż w Doniecku.
  • ~gh5r4e
    2014-05-04 12:05
    i znowu jakies prosowieckie spamy, wypisane przez płatnych pachołków putina i jego terrorystów. Won do moskwy!
  • ~amar61
    2014-05-04 13:46
    Jak było?Manifestację pokojową...kolejną od kilku dni urządzili zwolennicy federalizacji...na tą manifestację napadli miejscowi i przywiezieni z Kijowa zwolennicy prawego sektora...do interweniującej policji uzbrojeni fanatycy Bandery zaczęli strzelać...gdy milicja ustąpiła zaczęli strzelać i robić łapankę na mniej liczna manifestację federalistów...między czasie podpalono namioty federalistów pod Domem Związkowym tam też kto mógł z podpalonych namiotów uciekł...było tam sporo młodzieży w tym dziewczyn...banderowcy podpalili wszystkie wyjścia a tych którym udało się wyskoczyć drzwiami bili do nieprzytomności...strzelano także z pistoletów do próbujących wydostać oknami...banderowcy zablokowali pojazdy straży pożarnej aby ta nie mogła interweniować...ci co skakali z pieter byli oklaskiwani przez rozbawionych banderowców...i słychać było wciąż powtarzające się;Sława Ukrainie!...dopiero jak bandyci zobaczyli że może dojść do masakry podstawili rusztowanie i pozwolili straży na gaszenie pożaru..na potwierdzenie słów mogę dostarczyć zdjęcia
  • ~vovo
    2014-05-07 07:53
    Znow niezalezna polska prasa sie klania. Podpalil sie dom zwiazkowcow/ Sam sie podpalil? Dlugo tak bedziecie wciskac ten kit o przypadkowym podpaleniu, podczas, gdy fakty sa utrwalone I wyjdzie wszystko na jaw niebawem. Zaden z banderowcow- mordercow I podpalaczy nie bedzie spal spokojnie do konca swoich dni.. Ich losy sa przesadzone. To nie czasy, kiedy polski rzad nie wstawil sie za swoimi wymordowanymi obywatelami, bo polski rzad nigdy nie istnial inaczej, jak tylko z nazwy.