• ~Prawda
    2014-05-09 15:13
    Rosja,jedyny,niezalezny kraj na tej ziemi
  • ~xxmen
    2014-05-09 14:32
    wyzwolili Europę tylko po to żeby samemu ją zniewolić ,a potem przez 50 lat pół Europy musiało im żreć dawać i wszystko czego chcieli.Teraz jak mogą liczyć tylko na siebie to im wszystko padło i znowu muszą iść na wojnę żeby mądrzejszym ukraść i tyle.
  • ~mały CZESIO
    2014-05-10 21:05
    Chwackie chłopaki . Między : Sojuz nieruszczimyj riespublik swabodnych ,
    a Die Fahne hoch ... różnica jest nieistotna.
  • ~FRANKENSTEIN
    2014-05-10 20:58
    @ ~Prawda2014-05-09 15:13 Rosja,jedyny,niezależny kraj na tej ziemi

    Powyższe napisała PRAWDA , naczelny organ COBETCKOBO COIO3A .
  • ~Urszula
    2014-05-10 12:01
    Polscy niewolnicy nowego imperium zła:USA-Izraela-UE, które prowadzi nie na swoim terytorium krwawe wojny w XXI wieku (Afganistan, Irak, Libia ) i organizuje krwawe rewolucje (kraje arabskie, Syria, obecnie Ukraina) - aby narzucić światu rasizm ekonomiczny i panowanie swoich koncernów wraz z koncepcją nowego człowieka - genderowego - nie mogą znieść tego, że Rosja mówi temu imperium (przy poparciu Chin ) NIE!!!. Niewolnicy NWO! Los wasz jest przesądzony, bo Opatrzność jest po stronie Rosji, która wróciła do chrześcijaństwa.
  • ~xxmen
    2014-05-10 10:56
    wladimir jesteś zakuta pała nikomu nie potrzebna
  • ~Iwan Mistrzurin
    2014-05-09 18:59
    @~xxmen2014-05-09 14:32

    wyzwolili Europę tylko po to żeby samemu ją zniewolić ,a potem przez 50 lat pół Europy musiało im żreć dawać i wszystko czego chcieli.Teraz jak mogą liczyć tylko na siebie to im wszystko padło i znowu muszą iść na wojnę żeby mądrzejszym ukraść i tyle.

    Co Ty najlepszego opowiadasz?!
    Przeciez Rosjanie nawet rower i maszyne pisania wynalezli!!!

    W 1945 roku!

    Pod Berlinem!

    U Niemca na strychu!!!
  • ~mister wygnany
    2014-05-09 15:24
    Czy dziennik pl ..to jeszcze pl.moim zdaniem już nie bo cezura jak za komuny.
  • ~gostek
    2014-05-09 14:40
    Czy nie można zbanować tego palanta, który na wszystkich forach pisze że "znalazłem stronkę dzięki której..."
  • ~rgr