• ~kicha mycha
    2014-05-09 20:58
    Nie dobrze się robi jak się czyta te żenujace wpisy PO-PIS matołów.
    Matoły są siebie warte niezależnie od partii
  • ~pinokioa ci co popieraja ,to juz sam nie wiem jak
    2014-05-13 22:50
    ale was w konia robia ,to gwardia narodowa atakowala budynek milicji w tym miescie,za to ze milicjanci nie chcieli pacyfikowac demonstracji.sa z tego filmy w internecie ,a redaktorki jak wam nie wstyd lgac.
  • ~Mordercy z kijowskiego majdanu
    2014-05-10 12:34
    I pomyśleć, że faszystowskich bandytów z UPA popierają w Polsce ci, do których ojców tak samo władza strzelała w 1970, 1976 i w 1981 roku !
    Oto prawdziwe polskie solidaruchy !
  • ~Kochanek Putina
    2014-05-10 00:11
    Wolodia P. Ladowal sieod tylu z chlopakami w dawnym NRD a teraz pozuje na twardziela i geiroja. Ale juz niedlugo nadejda czasy kiedy na terytorium Moskwy bedzie roska kukurydza, a sma Moskwa zamieni sie w wies gminna.
  • ~Helena z Włodawy
    2014-05-10 00:17
    A mnie to wisi koło pisi. Jutro wyjezdzam do Anglii na zmywak.
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-10 07:48
    Tusk ! Coraz wiecej ludzi zauwaza twoja absolutna gotowosc do sluzenia i wyslugiwania sie merkelowej putinowi
    i wlazeniu w zady katabasom ! CO TY CHRZANISZ O WOLNOSCI ?

    Tusk to chamstwo w najczystszej postaci.
    Maly czlowiek z piaskownicy z wielkimi kompleksami...
  • ~Naparstek
    2014-05-10 09:36
    Gdyby Stany Zjednoczone zajęły jakiś teren (pomijam, czy tam mieszkaliby w większości Amerykanie) - też starały by się, aby ludzie tam mieszkający czuli, że są związane z macierzą.
    -Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
    Putin olewa sankcje. Jego popularność u Rosjan jest bardzo wysoka
  • ~antyputinowcy
    2014-05-10 09:55
    JAK POWSTRZYMAC AGRESJĘ ROSJI? Każdy, nawet Ty – możesz to zrobić. Zużywaj jak najmniej ropy i gazu: PAMIETAJ, zdejmij nogę z gazu: OSZCZEDZAJAC paliwo, nie tylko nie dajesz Rosji zarobić (Rosja potrzebuje kroci na wojnę) -- ale także REALNIE ZWIEKSZASZ dochód narodowy Polski: ZMNIEJSZENIE liczby wypadków drogowych o połowę OZNACZA zwiększenie GDP o 2%. To jest dużo w tych ciężkich czasach rosyjskiej agresji. Podaj dalej! PODAJ DALEJ!
  • ~Rosja Putina kaputt
    2014-05-10 09:59
    A taki NAPARSTEK nawet nie wie, że popularnosc Putina na Krymie to ok. 15%; zywnosc poszla w gore wielokrotnie... W Rosji popiera Putina wojsko, sluzby, biurokracja i ciemne masy...Rosjanie sa przeciwko.
  • ~Majdan
    2014-05-10 16:33
    ,,Dość"- własnie kłamiesz i wzywasz do morderstwa. To nie są żadni terroryści, bo
    terroryści by mieli broń i nie dali by się tak mordować żołnierzom Jaceniuka, którego nikt nie wybrał oprócz USA.
    Jak banderowcy zrobią swoje to ich zamordują ,jak ich przywódcę Muzyczka.