• ~piwo luja
    2014-05-18 08:12
    KORWIN musisz to rozliczyc to barachło rzekomo polskie to nie jest polska to tryzuby faszyści rzadza kościelne szulerstwo watykanskie polsko obudz sie usun swoich krwiopijców tusk to szkodnik agent obcych agent tur to szmata
  • ~wyborca
    2014-05-18 06:09
    "Polskość to nienormalność","nie będę klękał w kościele","po wyborach rozwiąże problem związków partnerskich ","na adopcje dzieci jest jeszcze za wcześnie".Cynizm,zakłamanie ,pogarda do polskich wyborców i arogancja tego nawet nie polskojęzycznego płemiera naprawdę zadziwia.
  • ~rok2014
    2014-05-18 07:44
    dziwie sie tylko CORCE general ,czy ona nie wie kim jest kaczor donald tyfusek
  • ~Kinga R
    2014-05-18 06:39
    bardziej by mnie przekonało działanie w kierunku walki z bezrobociem czy redukcji zadłużenia. To żle świadczy, że mozna przed wyborami (i nie tylko) wytracać czas dla lansu, zamiast pracować dla obywateli i narodu.,
  • ~pl
    2014-05-18 08:02
    Bezczelny, przedwyborczy lans za nasze pieniądze! Mam nadzieję, że nic to nie pomoże i Polacy nie dadzą się zwieść kolejnymi obietnicami. Dość robienia z nas dziadów!
  • ~REALISTA
    2014-05-18 10:59
    NIE WYMAGAJMY ZBYT WIELE OD LUDZI Z POdworek. TO NIE TEN POziom , resort mial ima inna klase.
  • ~emerytka
    2014-05-19 12:16
    Po prostu szok! Żona premiera podlega pewnym wymogom jakie stawia protokół dyplomatyczny. Dlatego ktoś powinien doradzić jak należy się ubrać. Ubiór również wyraża nasz szacunek dla tych którym oddajemy hołd, a to miejsce jest pokryte Krwią Także Polskich Bohaterów.

    Zamiast prać brudy rodzinne w książkach, proszę się trochę nauczyć...
  • ~rada
    2014-05-18 11:25
    Jeśli zaPOwiadanej szumnie audiencji u papieża nie będzie, to niech POwie, że tak był zmęczony harcami z druhnami, że nie dał rady! Lemingi - jak zwykle - to łykną.
  • ~olga
    2014-05-18 11:21
    wyjątkowo fałszywy typek z tego bohatera kreskówek
  • ~refleksje pana T.
    2014-05-18 11:20
    Wypatruję śniegu (na 16 focie), bo tak chciałoby się PO-szusować, zamiast tak tu sterczeć i udawać patriotę.