• ~do armagedonu
  (2014-05-27 11:30)
  "Oto i Wielki Babilon-ogol wiary falszywej!!" (Cytat Biblijny ktory pasuje jak ulal do tej sytuacji). Do Armagedonu-beda oni zgrzytac zebami ale im to nic nie pomoze-Jezus ich wysle do Gehenny i bedzie to zasluzona kara za dziesiatki milionow zabitych za ich widzenie "wiary" ktora jest po prostu oddawanie czci Bestii i Smoku (szatanowi). Jezus wskrzeszal,leczyl,nauczal a oni???
 • ~Konrad Wallenrod
  (2014-05-26 13:06)
  Co mowi Biblia Tysiaclecia ?.Pierwsza Ksiega Krolewska rozdzial 8 wiersz 27.Czy jednak naprawde zamieszka Bog na ziemi?.Przeciez niebo i niebiosa najwyzsze nie moga Cie objac,a tym mniej ta swiatynia ,ktora zbudowalem.Wiersz 30.Dlatego wysluchaj blaganie Twego slugi i Twego ludu,Izraela,ilokroc modlic sie bedzie na tym miejscu.Ty zas wysluchaj w miejscu twego przebywania - w niebie.Nie tylko wysluchaj ,ale tez i przebacz !.List do Rzymian rozdzial 10 wiersz 9.Jezeli wiec ustami swoimi wyznasz ,ze Jezus Jest Panem ,i w sercu swoim uwierzysz ,ze Bog Go wskrzesil z martwych osiagniesz zbawienie.Drugi list do Koryntian rozdzial 7 wiersz 14.Nie wprzegajcie sie niewierzacymi w jedno jarzmo.Moje pytanie czy jedni i drudzy z ,ktorymi sie spotkal papiez Franciszek,wierza w to co przepisalem z Biblii ,ze Jezus jest Panem ?.Ew.sw. Mateusza rozdzial 24 wiersz 1-2.Gdy Jezus szedl po wyjsciu ze swiatyni podeszli do Niego uczniowie,aby Mu pokazac budowle swiatyni.Lecz On rzekl do nich;widzicie to wszystko ?.Zaprawde,powiadam wam ,nie zostanie tu kamien na kamieniu ,ktory by nie byl zwalony.List do Hebrajczykow rozdzial 9 wiersz 24.Chrystus bowiem wszedl nie do swiatyni zbudowanej rekami ludzkimi,bedacej odbiciem prawdziwej swiatyni,ale do samego nieba,aby teraz wstawiac sie za nami przed obliczem Boga...Pierwszy list sw.Jana Apostola rozdzial 5 wiersz 12-13.Ten ,kto ma Syna ,ma zycie zycie,a kto nie ma Syna Bozego ,nie ma tez zycia.O tym napisalem do was,ktorzy wierzycie w imie Syna Bozego,abyscie wiedzieli,ze macie zycie wieczne.Ew.sw. Jana rozdzial 10 wiersz 9.Ja jestem brama ,jezeli ktos wejdzie przeze Mnie ,bedzie zbawiony.
 • ~palimur
  (2014-05-26 13:19)
  franus wal głowa w mur udowodnij ze sa cuda i mur runie franek pali mury
 • ~moczempanie
  (2014-05-26 13:21)
  franek to obszczy mur a nalał wczesniej do butelki bo miał badanie mocum panie
 • ~Drzazga 101
  (2014-05-26 12:11)
  O Matko, po mojemu to pod Ścianą Płaczu papa Franciszek powinien ZAPŁAKAĆ, a nie MODLIĆ się. Zresztą jedna i druga ekspresja tyle komukolwiek pomoże, co umarłemu kadzidło.
  Hej !-
 • ~prawdajest1
  (2014-05-26 19:28)
  "Kto zabił Polskę, jeżeli nie jezuici,a przynajmniej cofnęli ją o trzy stulecia wstecz"
  Bronisław Trentowski (1806-1869)
  ~"Abyśmy byli pewni wszystkiego, musimy zawsze
  trzymać się następującej zasady: niechaj to co naszym
  oczom jawi się jako białe, będzie czarne,
  jeśli tak postanowi Kościół hierarchiczny"
  Założyciel TJ, Ignacy Loyola [ 1 ]

  Założony przez Ignacego Loyolę (jego następca to Diego Laynez) w odpowiedzi na wystąpienia Reformacyjne. Mieli oni być gwardią papieską, która wszelkimi sposobami (lisią taktyką) utrzymywać miała posłuch wobec papieża. Zakon ten tworzyli ludzie wyróżniający się zdolnościami retorycznymi oraz inteligencją. Gruntownie przeszkoleni okazali się być narzędziem wielce skutecznym, choć powszechnie znienawidzonym przez większość społeczeństw. Tak o jezuitach pisał Juliusz Słowacki:
  "Ten polip odrósł i lud wyssał blady.
  Wygnać go była kiedyś wielka praca,
  Ma nas za trupa ten szakal i wraca."
 • ~Max
  (2014-08-26 17:18)
  Żenujące komentarze. Świadczą nie tylko o braku wiedzy, ale też chorobie mózgu, jeśli jest na miejscu.. Zdrowia życzę
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.