• ~realista
  2014-05-28 12:18
  Max do 5 lat i sami zobaczycie to samo na naszych ulicach
 • ~Wolna Ukraina
  2014-05-29 10:54
  Rosje jako dziki kraj i bandycki trzeba w dzisiejszym świecie izolować gdzie się da ,kontakty z reżmem Putlera ograniczyć do minimum ,
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-05-28 08:11
  Zapytac o rade pana nad-prezesa-Ukraina !
  Kochani,
  O PENDOLINO , emeryturach...cnocie Pawlowicz...fjucie hofmanka
  statusie Krymu...Ukrainy..i Wszechswiata..
  powinien zadecydowac PIS i PAN NADPREZES KACZYNSKI .

  Przy wspóludziale amerykanskich naukowców z prof. Binienda na czele.
 • ~https://www.facebook.com/note.php?note_id=12539242
  2014-05-27 23:01
  Polska powstanie wolna i będzie jednym z najpotężniejszych mocarstw w Europie. Pod hegemonią Polski Słowianie połączą się i utworzą własne katolicko-Słowiańskie mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. Wspólnie wypędzą Turków z Europy. Z Konstantynopola zniknie Półksiężyc, a zapanuje z powrotem Krzyż. Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie gdy liście z drzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. Będzie mieć swojego króla z prastarego rodu książęcego, krwi słowiańskiej, o wielkim umyśle i duchu, a języka polskiego uczyć się będą na wszystkich uczelniach świata. Wielu zdrajców zostanie wygnanych z granic Polski. Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".
 • ~gaja
  2014-05-28 08:49
  Rosja oczekuje od Kijowa zbadania okoliczności tragedii w Odessie - oświadczył szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow. Przypomniał on, że Petro Poroszenko, który według wstępnych danych odniósł zwycięstwo w wyborach prezydenckich na Ukrainie, twierdził, że jest gotów zaangażować w śledztwo ekspertów z Europy, w tym z Rosji. „Należy to zrobić pilnie, dopóki nie zniknęły wszystkie poszlaki” - uważa Ławrow. Wcześniej MSW Ukrainy przyznało, że w siedzibie Domu Związków Zawodowych w Odessie, gdzie 2 maja zginęło 48 osób, zostały wykryte ślady chloroformu, a 32 osoby zginęły nie na skutek wysokich temperatur, tylko „nieznanej substancji”.
 • ~Marcin z Urzędowa
  2014-05-28 10:31
  Kwestia czasu kiedy Rosjanie tam wejdą zaprowadzić porządek. To wojenka oligarchów na Ukrainie, a ludność cywilna cierpi. Ktoś chyba dobrze napisał, że oligarchowie na Ukrainie ciągną ten kraj w dół i prędzej czy później to będzie koniec Ukrainy. Rosjanie nie wybaczą tych trupów.
 • ~kw
  2014-05-28 12:16
  @gaja2014-05-28 08:49
  Niech najpierw zrobia sledztwo dlaczego Putin zabral Ukraincom Krym a potem nastepne problemy sprawdzic.
  i kto zdradzil Ukraine i tych wszystkich ukarac.
 • ~dosc
  2014-05-28 12:54
  Putin to terrorysta Nr 1 na swiecie. Dzisiejsza Rosja to kraj rzadzony przez terrorystow, mordercow, podlych manipulatorow i klamcow. To kraj faszystowsko-nacjonalistyczny z opozycja w wiezieniach i lagrach.Swiat i Europa nie ma wyboru, musi walczyc z tym totalitarnym skundleniem w Rosji.
 • ~Słowianin z Polski
  2014-05-28 18:25
  Chwała BOHATEROM Słowianie ze wschodu wiedzą co znaczy "synowia uchodiat w boj"jak śpiewał Wysocki Oni już zwyciężyli!!! szkoda że poniosą taką ofiarę,ale paradoksalnie cxzym więcej ofiar tym większa będzie porażka dla "świata zachodniego i schowanej za jego plecami Azjii w przyszłości Korporacje i oligarchowie zostaną ROZSIECZENI
 • ~Polak
  2014-05-28 22:03
  OJ nie cieszmy sie tak Bracia Polacy . UPA także zaczynała od walk z Rosjanami. dzisiaj krwawo odzyskują Donieck ale czy potem nie pomyśla o podobnym sposbie odzyskania Przemyśla i Hrubieszowa ? Czas pokaże.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.