• ~tutejszy
    (2014-05-31 17:18)
    brawo her jarosz
  • ~zupa
    (2014-05-31 23:53)
    kliczko niedługo po gonimy nie bedziesz hamie merem kijowa po rabany boks erze poroszenko przyjezdza 6 do polski razem zobama mama
  • ~alfons xv
    (2014-05-31 18:26)
    Ukrom w tych namiotach wygodnie się pier...ć . Ale brakuje do pełnego orgazmu styropianu . Solidaruchy ! Podeślijcie im transport styropianu . Waszych stoczni już nie ma i styropian wam nie potrzebny .
  • ~szczescbosze
    (2014-05-31 19:16)
    po lska to po pier olony kraj gdzie rzada plig arnki i kler to miliarderzzy o take polskę walczyłem lać kler i i ich ko hanki gudzowate to raki watykanskie
  • ~slowianka
    (2014-05-31 19:31)
    chcieliscie to macie niewolnik zrobil swoje ale niewolnik bedzie dalej niewolnikiem ... zapytajcie o to Jecyniuka a Kliczko jest bez obywatelstwa ...
  • ~Zahar
    (2014-05-31 19:44)
    Dlaczego Prezio nie jedzie z Jojem chuliganem wesprzeć tryzubów na Majdanie?
  • ~tow. PiSodajew
    (2014-05-31 20:13)
    Nie rozumiem tych Majdaniarzy. Za Janukowycza ambasada USA wypłacała kazdemu kto swoje odstał 400 hrywien i zapewniała kanapki, napoje i darmowy szerokopasmowy internet Wi-fi na sałym obszarze placu. A teraz nic tu nie maja i jeszcze im sie chce tam siedziec?
    Ukraińcy, zrobiliscie swoje i idzcie z powrotem do swojej biedy. Wasz sen się skonczył.
  • ~tutejszy
    (2014-05-31 20:48)
    Kliczko wczoraj byłeś na Majdanie i co pogonili ,więc dzisiaj zmieniłeś zdani i jako mer Kijowa pozwalasz na palenie opon
  • ~Bezdomni z Majdanu / slums
    (2014-05-31 21:19)
    Podobno na Majdanie obecnie mieszkaja juz glownie bezdomni.
    Nikt juz im nie placi za "rewolucyjny pobyt",
    bo rewolucjonisci juz przejeli wladze w Kijowie - na Ukrainie.
    Kliczko chcial ich usunac, ale walczyli o swoje "mieszkania"
    i Kliczko ustapil.
    Rewolucyjna retoryka chroni ich przed usunieciem - i eto wsio (...)
  • ~xxxz
    (2014-05-31 22:52)
    Re; ~Manifest Świńskiego Ryja2014-05-31 22:26


    Nieźle ci odbiło. Pytanie brzmi czy ty jesteś bezpieczny dla otoczenia ,bo może się okazać że jutro przeczytam że znów jakiś skur.. wyrżnął swoją rodzinę. Oby nie,ale dobrze to nie wygląda.