• ~tow. PiSodajew
    2014-06-07 13:07
    Poproszenko, Jacyniak i Turczyniak beda wisiec po zmianie władzy za uzycie amerykanskich najemników opłacanych przez CIA do walki z własnym narodem. Chyba, ze zdążą sie ewakuowac do USA.
  • ~maciejakoło
    2014-06-07 13:03
    kler trzeba znacjonalizować niech sie rozwijaja od zera bo do zera doszli ahistoria kręci sięw koło
  • ~s.r. 60 l.
    2014-07-20 21:06
    Poroszenko to kłamca. Najpierw ogłasza zakaz lotów, po czym wypuszcza swoje lotnictwo i bombarduje osiedla mieszkaniowe. Przypomnę, że wczoraj po ogloszeniu światu o zakazie lotów, dalej bombardował powodując 44 ofiary śmiertelne i 300 rannych wśród ludności cywilnej (dowody są w internecie).
  • ~amen
    2014-06-14 15:39
    sowieccy bandyci a nie separatyści, trzeba te gnidy powyciskać z ukrainy
  • ~opinia x
    2014-06-10 17:06
    Czytajac belkoty z "komentarzy" doszedlem do wniosku ze piszacy albo maja tylko podstawowke albo wlasnie tyle lat ze jeszcze nie zapisali sie do liceum! O "wiedzy" kim kto jest dzis w swiecie i w Unii nawet nie wspomne bo komu i po co? Jednak polecam film "Kto rzadzi Unia Europejska" na Youtube/pl lektor.
  • ~brawo powstańcy
    2014-06-08 23:07
    Ale dlaczego to niby powstańcy mają złożyć broń ?
    Czy Poroszenko nie jest dzieckiem ? Przecież po złożeniu broni oni ciupasem idą do więzienia... Korytarz jak najbardziej - zwłaszcza dla cywilów, kobiet, dzieci ... oni są nie winni ...
  • ~Rosjanie won do Rosji ! Ukraina wolna !
    2014-06-08 11:28
    RE~Arek902014-06-07 19:34
    "szansę na co ? Na dalsze egzystowanie jako część Ukrainy i płacenie podatków do Kijowa ? To kpina. Potrzebne są realne rozmowy a nie stawianie się rządu w Kijowie ponad rządem w Doniecku."
    Chyba ciebie pogięło! Jakiego rządu w Doniecku ? Ja na mojej ulicy też sobie zrobię RZĄD ULICZNY i NIE BĘDĘ PŁACIĆ PODATKÓW ! Gdzie ty żyjesz, chyba na Księżycu, a powinieneś żyć w demokratycznym, europejskim kraju, gdzie nie rządzi mafia. Jeżeli nie chcesz żyć w demokratycznym państwie, to będziesz płacić mafii. Tam gdzie nie ma państwa jest mafia i bandytyzm zielonych ludzików kupowanych w mafijnym markecie. Fajne markety Rosjanie zafundowali Ukrainie - można sobie kupić separatystę w zielonym mundurku za judaszowe rubelki.
  • ~Arek90
    2014-06-07 19:34
    szansę na co ? Na dalsze egzystowanie jako część Ukrainy i płacenie podatków do Kijowa ? To kpina.
    Potrzebne są realne rozmowy a nie stawianie się rządu w Kijowie ponad rządem w Doniecku. Możliwa jest konsolidacja Ukrainy, ale z zachowaniem pewnej autonomii dla rejonów wschodnich i południowych. Kijów widać nadal nie potrafi tego zrozumieć i myśli, że będzie tak jak dawniej.
    Nie, nie będzie ! Ludzie ze wschodu nie chcą gloryfikacji majdanu, nie godzą się na to by co roku organizować tam wiece poparcia i oglądać je w telewizji, nie chcą do Unii. Tego się nie da zmienić w żaden sposób, więc tylko realna zmiana stanowiska ukraińskiego rządu daje szanse na uzdrowienie sytuacji.
  • ~radek
    2014-06-07 17:05
    nowy przywodca banderowcowmorduje ukraincow brawo tysk za ich szkolenie w Legionowie
  • ~hahahaha