• ~Naparstek
    2014-06-17 17:58
    Dzicz !!!
  • ~Maciek
    2014-06-17 20:15
    Iraccy żołnierze to szmaciarze . Ich ćwierćmilionową armię rozwala 5 tyś ludzi.
    Nie chcieli walczyć to giną !
  • ~prawdajest1
    2014-08-08 22:06
    Problem "chrzescijan" (muzulmanow tez) jest ze nie widza/nie czuja roznice pomiedzy zdaniem "Wierze w Boga" i "wierze w boga/bozka". Subtelna roznica polega na tym co w Biblii zostalo wyjasnione : Ewa w momencie popelnienia grzechu oddala czesc jednemu z Aniolow zwanym pozniej szatanem/diablem i w tym momencie ON sie stal jej "bogiem". Niestety,tak to dziala. Uwierzyla ze on "mial racje" mowiac ze nie umra po zjedzeniu tego owocu a nie BOG Jahwe ktory powiedzal, z cala pewnoscia umrzecie!...WIEC OD TAMTEGO CZASU do dzis Szatan jest bogiem wiekszosci ludzkosci bo oni jemu oddaja czesc modlac sie do bozkow nawet o tym nie wiedzac! OTO glowny grzech "chrzescijanskich" kosciolow bo oni wiedzac o tym wszystkim NIE MOWIA ani slowa na ten temat swoim parafianom! Kult matki boskiej to falszywa Izyda/Isztar z czasow Babilonu! Matka Jezusa byla bogobojna dziewica ale umarla i dopiero po Armagedonie bedzie wskrzeszona jako zwykla kobieta z krwi i kosci.Milioni ludzi takze beda wskrzeszeni,napisane jest w Apokalipsie/Objawieniu ale kosciol tego nigdy nie powie! Demony to nie fikcja z Hollywood ale badrzo zlosliwi upadli Aniolowie ktorzy potrafia wywolac postac "matki boskiej",odtworzyc dokladny "glos umarlego", dodawac sile swym wyznawcom, sa zdarzenia opisane w Biblii gdzie pewien opetany zrywal grube lancuchy itd. a Jezus wypedzil caly "legion" demonow z niego...Wszystko to dowodzi ze nad Ziemia w duchowym sensie panuje szatan a Watykan to jego najwiekszy fortel! Modlic sie powinno tylko do Boga Jahwe przez pana Jezusa. (Mateusza 6:9). NIE potrzebujemy kosciola, zaklamanych posrednikow! Przebudzcie sie, szukajcie filmow na YouTube!
  • ~antyislam
    2014-07-21 01:48
    iracki Katyń :( brat brata zabija idealnie pasuje Kain i Abel
  • ~NIEPODLEGŁOŚĆ SŁOWIAN BLIŻEJ!!!
    2014-06-18 15:33
    NO CÓŻ STANY ZNOWU ZROBIŁY SYF ,TERAZ BĘDĄ BŁAGAĆ ROSJĘ O POMOC, CHICHOT HISTORII !USA KTÓRE WRAZ Z ARABAMI I CHINAMI ZAWŁASZCZYŁO TERYTORIUM PO UKRAINIE TERAZ BEZ ROSJI NIE PORADZI SOBIE Z ARABSKĄ DZICZĄ!!
  • ~Genitaliusz
    2014-06-18 06:28
    Gazeta skrajnie nierzetelna.
    Zginęło 1700 żołnierzy a nie 170 kim jest idiota, który to pisze ?
  • ~Genitaliusz
    2014-06-18 06:25
    W Syrii robili to samo i jakoś łże-media się nie oburzały.
  • ~andrew
    2014-06-18 00:55
    franek ty potrzebujesz sie isc leczyc!!!
  • ~Manifest Świńskiego Ryja
    2014-06-17 22:48
    Tu FOLWARK OBYWATELSKI ! PIERWSZE RADIO INFORMACYJNE NADAJE !!

    ** OBYWATELU, TYLKO MAŁPA jest SZECZŚLIWA !!

    XXI wiek to koniec ślepej wiary w wynaturzony materialzm,
    ślepej wiary w wynaturzone darwinowskie koncepcje ewolucyjne,
    które myśl i byty kosmiczne zrównały z padliną zwierzęcą.

    XXI wiek to wiek INFORMACJI PONADCZASOWEJ, to KONWENCJE ponadludzkie,
    to nienaruszalne PRAWA FUNDAMENTALNE to RENESANS BOGA, który pomoże ludzkości wydobyć się z mroków materialstycznego zaślepieni

    Niech se każda IDIOTA dobrze zapamieta
    Że FASZYZM dla RZYMU była rzecz ŚWIETA
    IDIOTa zdala od POLITYKI znaczy
    TAk się to w RZYMIE pięknie tłumaczy

    W EuroChlewie PUDŁEM dla IDIOTÓW telewizję zwie sę
    Dla wyksztłconych w klasie ZBUKA Niech z tego płynie NAUKA
  • ~<><><>!
    2014-06-17 20:56
    przepraszam bardzo, ale gdy w Syrii oni mordowali cywili, żołnierzy, wprowadzali prawo szariatu to było to Ok dla naszych (?) mediów!!! ale jak to stało się w "sojuszniczym" Iraku to oni są już be?... to jest **********