• ~jh
    2014-07-15 18:06
    bandyci. mają broń atomową ale przyzają się i nie chcą przystąpić do ukłądu o jej nierozprzestrzenianiu. ich armia nie respektuje wyrokó ich własnych sądów. powoli eksterminują palestyńczyków, skazując na wegetację w izolacji i przy absolutnym minimum wody,elektryczności i bez dóbr cywilizacyjnych. burzą im studnie i cysterny, odbierają panele fotowoltaiczne. i zabjają setkami.
  • ~warszawiak
    2014-07-15 19:28
    Gdyby bandycki sasiad bombardowal miasta polskie rakietami...setkami rakiet dzien po dniu czy nie moglibysmy sie bronic ?
    ONZ zwariowal , niepodlegle panstwo musi sie bronic przed banda islamskich terrorystow !
    "Iron Dome" chroni Israel i dobrze dziala. Mozemy tylko pogratulowac firmie Rafael.
    Wedlug powiedzenia "pomagaj sam sobie, to Pan Bog ci pomoze"
  • ~henry
    2014-07-15 19:49
    gdyby rakiety nie wyrządziły żadnych strat czy można mordować dzieci?// przecież to jest zbrodnia wojenna... gdyby ukraincy zaatakowali lidnosc cywilna...w ramach odwetu albo ruskie..to byłby alarm,,,szum .,..b;okady gospodarcze...a tu mic. Morduje sie niewinnych ludzi w świet;le prawa USA...mordować można arabów podobnie jak adolek mordowal zydów...
  • ~kuna
    2014-07-15 22:55
    A moze byscie sie najpierw dowiedzieli czegos na temat Hamasu i islamu, zamiast wypisywac tu bzdury? To nie Izrael zaczal tylko wlasnie Hamas, a jego celem jest wymazac Izrael z mapy swiata. To sa terrorysci, którzy chowaja sie za ludnoscia cywilna, a wy oskarzacie Izrael, ze gina cywile i dzieci? Trzeba troche myslec. Te arabskie gnoje uwazaja, ze jak sie obstawia kobietami i dziecmi to nic im nikt nie zrobi, a oni zza tej oslony beda spokojnie strzelac rakietami. Nic w ostatnim czasie nie pochlonelo tylu cywilnych istnien, co islamski terror.
  • ~mn
    2014-07-16 01:48
    Hamas jest jedną z największych organizacji terrorystycznych świata. Nie chce pokoju z Izraelem, chce Izrael wymazać z map świata, bez przerwy się zbroi i dąży do wojny, Szuka nieustannie pretekstu aby wzniecić wojnę i liczy na to, że może się uda wzniecić ogromną wojnę na Bliskim Wschodzie . Jak tam terroryści naprodukują sobie odpowiednią ilość środków do strzelania, to byle jaki powód wystarczy im by wzniecić wojnę i bombardowania. Nie obchodzą ich ani kobiety ani dzieci. Kobiety są żonami zajadłych terrorystów i są po to, by rodzić im bojowników i bez przerwy chodzić w ciąży. Jak część dzieci zginie podczas wojennej awantury, to za trzy, cztery lata kobiety uzupełnią tę stratę i urodzą im po troje nowych dzieci.. Oni swoich dzieci ani kobiet nie żałują. W strefie Gazy mieszkają tylko sami awanturnicy i zapiekli terroryści, co porządniejsi Arabowie już dawno wynieśli się stamtąd na zachodni brzeg i do Jordanii, Egiptu lub Arabii Saudyjskiej albo do Europy. Hamas jest skonfliktowany niemal ze wszystkimi arabskimi organizacjami i Organizacją Wyzwolenia Palestyny. To Hamas wywołuje te wszystkie awantury, bo Izraelowi nie są one potrzebne do niczego. To właśnie Hamas testuje wytrzymałość Izraela oraz USA i krajów Unii Europejskiej. W tym również swoje brudne łapy moczy Iran, bo jego głównym celem jest utopienie wszystkich izraelitów bez wyjątku w Morzu Śródziemnym. To Iran wspomaga Hamas. Więc niech nikt nie pisze o tych biednych ludziach z Hamasu, bo oni sami wybrali sobie i zasłużyli na taki los jaki ich spotyka.
  • ~obiektywnie
    2014-07-16 07:08
    Re: mn, 1.48
    " . co porządniejsi Arabowie już dawno wynieśli się stamtąd na zachodni brzeg
    i do Jordanii , Egiptu lub Arabii Saudyjskiej albo do Europy . . .". Czyli każesz nam
    rozumieć, że jak mniejszości polskiej np.na Litwie, czy we Lwowie, czy gdziekolwiek indziej, coś się nie podoba to powinni wynieść się z Ojczyzny - na Syberię, do Afryki itd. To wtedy wówczas, będą porządni ? A kto okupuje tereny palestyńskie, bezprawnie buduje osiedla , tworzy obozy itd ? Może dlatego są nie "porządni ".
  • ~Robnad
    2014-07-16 10:39
    No tak ale rozumiem ze gdyby Izrael nie miał tarczy przeciwrakietowej to Palestyńczycy by spali a Izraelczycy chowali zabitych. Kurde wszędzie manipulacja
  • ~baba prawde ci powie
    2014-07-16 11:05
    A na jaki los ty sobie zasluzyles czlowieku pelen nienawisci? Chcialbys poznac swoj los? Byles kiedykolwiek w Strefie Gazy, ze masz tyle do powiedzenia na ten temat? A los moze ci zrobic niespodzianke.
  • ~gosc
    2014-07-16 11:18
    czy zadne inne panstwo nie moze zbombardowac i zrownac z ziemia tych okupantow znad synaju, bylby spokoj na swiecie
  • ~kokpit