• ~rodacy Makreli z a m o r d o w a l i 12 mln dzieci
    2014-07-17 22:19
    nie lubi psów ?...no to co u nóg robi pętający się RUDY pies ?
  • ~ewela
    2014-07-18 08:24
    nigdy nie ufac niemcom-tego uczyla mnie babcia która przeżyła wojnę, w przeciwieństwie do reszty rodziny i prababci, ktora przeżyła pierwsza wojnę, zawsze chcieli nas eksterminować

















    igdy nie ufac niemcom
  • ~GAMA
    2014-07-17 22:25
    Hitler także był dobry dla Niemiec, a caryca Katarzyna dla Rosji.
    A poza tym, rozpłakałem się nad dobrocią Makreli, ale szczególnie mnie cieszy, jaka ona jest dobra dla Polski i Polaków.
  • ~misiek
    2014-07-17 21:32
    Gdyby ktoś z polskich polityków miał taki życiorys...został by zjedzony przez rodaków z "kościami" :)
  • ~Robnad
    2014-07-17 21:10
    na pewno. pastor z żoną tylko ją adoptowali.
    oboje agenci ruscy.
  • ~szpec od wizerunku
    2014-07-18 00:02
    Nigdy nie widziałem Merkelki z sukience. Zawsze ubiera się w spodnie.
    W związku z tym wygląda jak "chłopicha", kobieta bez wdzięku, nic w niej elegancji i kobiecości.
    Powszechnie uważa się, że te jej spodnie zakrwają jej koślawe i grubaśne nogi.
    Czy może ktoś coś w tym temacie dodać ?
  • ~kik
    2015-11-25 21:18
    Widzę że na tym forum dużo niemiaszków się błąka
  • ~jonasz
    2014-07-17 22:11
    Ten bydlak Puuutin powitał ją kiedyś z wielkim psem.To wiele o nim mówi.
  • ~MM
    2014-07-17 22:54
    czytajac niektore komentarze upewniem sie, ze Polaczki to najbardziej durny narod na swiecie.
  • ~hanka
    2014-07-19 12:08
    Imponujaca, madra kobieta. Zumiewajaco rozsadna i logiczna.
    Wykszatalcona, z duza kultura osobista. Skromna i zdyscyplinowana.
    Takich przywodcow mozna tylko kazdemu krajowi zyczyc.
    W Polsce niestety takich nie mamy. Jest tlumek bez osobistej kultury i pelen oportunizmu. Tandenta na wielka skale.