• ~ewa koby
  (2014-07-20 00:34)
  powoluje komisje badania zbrodni politykow ewa koby
 • ~Irena
  (2014-07-19 11:05)
  Braci Polacy! Imie Ukrainy bezcześci Rosja ktora twierdzi, że jestesmy winne w awarji Boeing 777.

  To jest kłamstwo, które wypełnia w świecie! Mamy jednoznaczne dowody, że samolot został zestrzelony przez ludzi, którzy reprezentują Rosję w organizacji terrorystycznych DNR.

  Ich przywódca, rosyjski oficer wywiadu Igor Hirkin napisal tuż po upadku Boeinga, "Tylko coś sbyly Samolot AN-26."
  Wierzyli, że strzelali do naszego wojskowego samolotu transportowego.

  Rosyjscy dziennikarze po kilku minutach byli na miejscu, potwierdzająć, że są one w punktach kontrolnych w terrorystów i wspierają je.

  Opublikowany przechwycone rozmowy terrorystów, którzy rosyjscy oficerowie zgłaszane że samolot został zestrzelony ich terrorystami, że to był samolot pasażerski.

  Zestrzelili go od systemu rakietowego BUK, niedawno skradzionej z naszej bazy wojskowej, sami chwalili się w internecie, że będą z tego stszelać.
  Jest także zapisane rozmowy z terrorystami, gdie oni się chwalili, że z Buka zestrzelili dwa samoloty Ukrainy i planują użyć go znowu.

  Terroryści otwarcie powiedziali, że Rosja trafia z "Gradów" w terytorium Ukrainy.

  Wszystky ból który prychyneny jest światu, to sprawa rosyjskich terrorystów. Zabili i torturowali setki naszych patriotów, i 17 lipca, zniszczyli 298 niewinnych ludzi, a wśród nich 80 dzieci, uczniów, delegacja naukowców, którzy pracowali na odkryciu lekarstwa na AIDS. I dalej przedłużają strzelać po mirnych ludzi, tylko wczoraj zabili 20 ludzi w Lugansku, a póżniej zezwali rosyjsksch dzennikarze i powiedzali im że to nasze wojsko strzela po Lugansky.

  U nas nie ma już wierzy i sily na to bitwe z tym rosyjskim zlom, nie zostawcie nas, Polacy! Wierzcie nam, bo oni nas się utopją w tym kłamstwie.
 • ~Zgredek
  (2014-07-18 11:46)
  Od paru dni w Dzienniku wisi zdjęcie jak bolszewicy wymordowali rodzinę carską. W czasie negocjacji Ukrainy z Unią w Dzienniku i naszych mediach, pojawiały się zdjęcia o wielkim głodzie na Ukrainie, za rządów bolszewików. Potem był Majdan. Zajęcie Krymu, niepokoje w wschodniej Ukrainie.
  Określonym kręgom militarnym, bankierskim marzy się zrujnowanie wschodniej Europy poprzez wojnę. Tak jak zmarnowano dorobek Jugosławii. Oczywiście najlepiej by było, gdyby zrobiono to rękoma narodów byłych republik postsowieckich. Na forum już pełno wpisów pełnych nienawiści do Rosjan. Zachłanni głupcy już wołają, bierzmy co się da z Ukrainy i hajda na Moskwę.
  Rzeź Wołyńska nie ważna, Katyń, też nie ważny, dogadanie zie zachodu z Moskwą w trzech rozbiorach, 1948, 1918, 1939 i 1945 furda, panie dzieju. Nie wiadomo kto głupszy w tym kraju naród, czy wywodzący się z narodu zadowolony sobą i zachwycony, też, sobą, rząd.
  Już rozsiewane są plotki o mądrości naszych nieudolnych polityków w Unii – co powoduje paroksyzmy zawiści u wielu naszych - co nam udowadnia ta wypowiedź Kaczafiego. I samozadowolenie polityków PO. Buzka, który zrujnował Polskę gospodarczo, wyjątkowo uhonorowano. Tak zresztą jak i Balcerowicza.
  Nasi krótkowzroczni politycy w ramach NATO i Unii już organizują brygadę litewsko-ukraińsko- polską. Lud smoleński się cieszy, patrioci dostają orgazmów. Zwykły Polak, nie bardzo ma czas na obserwowanie, jak manipuluje się tzw. elitami, w kraju.
  Gdy pożoga wojenna zjawi się w patriotycznej Polsce, będziemy sami tak jak Syryjczycy i narody byłej Jugosławii. Rok 1939 niczego elity nie nauczył. Agenci Watykanu wyją i szczują wszystkich przeciwko wszystkim byle zachować to, co nakradli po 1989 r. i skłócić naród na maksa. I tak umyka wielu to, o co toczy się gra. Każdy chce ugrać dla siebie jak najwięcej. Wojna na wschodzie Europy, to zysk dla wielu w USA, na zachodzie, a nawet dla innych państw. Chętnie sprzedadzą nam broń, a my plując karwią będziemy spłacać długi. Zawsze ocaleje trochę Polaków i będzie jakiś polski rząd, który wydrze, okaleczonemu narodowi, ciężko zapracowane pieniądze, aby spłacić długi. Rządowi niczego nie będzie brakować. Oni w nędzy nie będą. Trzeba być ślepym by tego nie widzieć. A gdy trochę się dorobimy, znowu zmieni się system gospodarczy kraju. Czyli naród dalej tyra za grosze, a politykierzy z agentami Watykanu, dalej się bawią, za nasze.
 • ~Zgredek
  (2014-07-18 11:35)
  Do osoby podpisującej~Zgredek2014-07-18 10:08 - spadaj zawistna wycieraczko od butów, pupci i ust kleru, z mego nicka. Proponuję ci nick św. Wojciech, św. bp Stanisław. Od pokoleń żyjesz szmato z opluwania innych. W insynuowaniu doszedłeś już do takich szczytów jak Wojciech Polak - twój naczelny aparatczyk KC Episkopatu na dystrykt Polski. IW poprzednim wcieleni byłeś ty i i Woj. Polak - faryzeuszem. Oszust Rydzk, arb Weosłowski i im podobni są twymi idolami - zapisz się do PiS i SP, JKM,a może już tam jesteś specjalistą od PR?
 • ~robson
  (2014-07-18 11:39)
  Ludzie MKy z takim dziennikarstwem daleko nie ZAJEDZIEMY . Gdzie ten POWER ,kiedyś koło takiego przechodziłem ,to ZAPACH jak od STAREGO CAPA.
 • ~Czarny
  (2014-07-18 12:28)
  Nawet jeśli samolot zestrzelili Rosjanie walczący o wolność, to był to tylko niezamierzony wypadek zawiniony nawiasem mówiąc przez banderowców którzy obalili legalny rząd i zaatakowali Rosjan na wschodzie Ukrainy . Natomiast banderowcy chwalili się ostatnio, że wymordowali około 1000 Rosjan walczących o wolność i jakoś to nie wzbudziło żadnej wrzawy w światowych mediach. Czyli mordować można ale tylko banderowcom. Nawiasem mówiąc winne są linie lotnicze które z pazerności puszczają samoloty w rejon ogarnięty wojną domową. Samolot leci z prędkością około 700 km na godzinę czyli przebywa 6 kilometrów w ciągu pół minuty. Czy tak trudno było wyobrazić sobie sytuację w której zestrzeli go przypadkowo rakieta wystrzelona w celu upolowania myśliwca. Trzeba być ostatnim kretynem by nie zamknąć przestrzeni powietrznej. A nie zamknęli jej banderowcy- a więc to oni ponoszą winę za ten wypadek
 • ~Jak rozwiazac proste zadanie
  (2014-07-18 12:39)
  Polskie media o Putinie - to banda pejsatych, ktora szkodzi polskosci,
  -ten koszerny motloch dazy ponownie do czystki, -tym razem ukryja sie
  w bunkrze Adolfa - to ostatnia dziura Rydzyka, to sa wasze osiagniecia
  zlodziejskiej cywilizacji.
 • ~Rosyjskie serce humanitarne
  (2014-07-18 13:22)
  Rosyjskie wojska oswobodzily nas z okupacji hitlerowskiej 1945r
  Przebywajac w piwnicy z rodzina podczas bombardowan, bez zywnosci i wody,
  uwiezylem w "ludzki cud" wkroczyli Rosyjscy zolnierze z lufami nam w twarz
  z zapytaniem czy nie ukrywamy kogos z wehrmachtu. Po sprawdzeniu
  przyniesli dla naszej duzej rodziny z dziecmi wiadro polowej zupy, to byl "cud"
  Rosyjskiego czlowieczenstwa- nigdy nie zapomne !!
 • ~Noe
  (2014-07-18 14:32)
  ~Rosyjskie serce humanitarne
  Co ty człowieku p...lisz? Wyraźnie widać że pracujesz dla rosyjskiej propagandy.
 • ~gdzie Z Y R A N D O L ze WSI Ruska Buda?
  (2014-07-18 16:58)
  ' a gdzie "głowa" Państwa POLSKIEGO ?-gdzie oświadczenie ? gdzie stanowisko? gdzie wojowniczę buńczuczne PO-krzykiwania (szcególnie udanie formułowane gdy NAJ O D W A Ż N I E JSZ Y z Prezydentów współczesnego Swiata śp prof Lech KACZYŃSKI ratował maleńką Gruzję przed r u s k i m POtworem -wtedy ŻYRANDOL był odważny -a jakże jeszcze co nieco życzył Panu śp PREZYDENTOWI prof Lechowi Kaczyńskiemu-/...cytat .""..a moze Prezydent gdzieś poleci a może wtedy snajper nie będzie ślepy" -wypowiedź ŻYRANDOLA gdy śp PREZYDENT prof Lech Kaczyński cudem uniknął śmierci gdy blisko granicy Gruzińsko-r u s k i ej zmierzał w kolumnie wraz z PREZYDENTEM Saakaszwili do Tbilisi aby wraz z innymi 5-cioma Prezydentami z Ukrainy Litwy Łotwy Estoni i Czech pokazać Światu solidarność wplnego Świata z Gruzją co jak potwierdzają wszyscy analitycy działań wojennych zatrzymał napaść r u s k i ch na Gruzję (to dlatego w Tibilisi stoi Pierwszy pomnik śp prof Lecha Kaczyńskiego -dodam wolnej dzięi LECHOWI niepodległej G r u z j i ! !

  '
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.