• ~observ
    2014-07-18 12:17
    czy to ostatnia tragedia jaką zafundował nam ten kacapski kurdupel put in ?
  • ~Иван
    2014-07-18 15:49
    ~Aboj == Поцелуй меня в жопу
  • ~Dziadek Dzidek
    2014-07-25 12:39
    A ja rozpaczam także po zamordowanych przez Izrael palestyńskich dzieciach i cywilach w Gazie .To że świat o tym milczy to zwykła obłuda
  • ~Manipulacja zadnej kartki nie BYLO
    2014-07-19 17:07
    No coz tworzenie wzglednej rzczywistosci tospecjalnosc tych mediow
  • ~@szymon
    2014-07-19 13:12
    Przestan PIEPRZYC IMBECYLU POmatolski! Dla mnie nie ma ZADNEJ ROZNICY miedzy tymi tragediami!!!
  • ~To nie pierwsze zastrzelenie samolotu cywilnego
    2014-07-18 22:49
    Już kilka razy zastrzelono samolot cywilny np Katastrofa lotu Sibir Airlines 1812, która wydarzyła się 4 października 2001. Tupolew Tu-154M, lecący z Tel Awiwu do Nowosybirska został zestrzelony przez ukraińską armię nad Morzem Czarnym, w wyniku czego zginęło 78 osób. 29 września 1998. Antonow An-24RV należący do linii Lionair i lecący z Jaffny do Kolombo zastrzelony przez LTTE-55 zabitych.Katastrofa lotu Aerolinee Itavia 870 - katastrofa lotnicza, 27 czerwca 1980 na Morzu Tyrreńskim, zastrzelona przez NATO 81 osób poniosło śmierć.Katastrofa lotu Iran Air 655 – katastrofa lotnicza, 3 lipca 1988, kiedy irański samolot pasażerski Airbus A300 z 290 osobami na pokładzie został zestrzelony przez amerykański krążownik USS Vincennes. Katastrofa lotu El Al 402 – miała miejsce 27 lipca 1955. Spowodowana została zestrzeleniem samolotu przez dwa bułgarskie myśliwce-55ofiar.Katastrofa lotu Korean Air 007 − zestrzelenie pasażerskiego samolotu koreańskich linii Korean Air nad terytorium ZSRR przez Armię Czerwoną.- 269ofiar. Zastrzelenie samolotu OO-DLL doszło w Bagdadzie 22 listopada 2003. Airbus A300 został trafiony w lewe skrzydło pociskiem ziemia-powietrze 9K34 Strzała 3. Pocisk został wystrzelony przez członków małego oddziału fedainów, planujących dokonanie zamachu terrorystycznego na samolot cywilny
  • ~szymon
    2014-07-18 22:31
    Przestańcie niektórzy p...ć o katastrofie smoleńskiej !
  • ~czujny
    2014-07-18 19:39
    Swołocz budzi się kolejny raz w historii . Z tego nie będzie nic dobrego.
  • ~Elsy
    2014-07-18 17:15
    Putin obciąża Ukrainę za tę tragedię, bo jak twierdzi zdarzyła sie na terytorium Ukrainy. A gdzie spadł samolot 10 kwietnia 2010 r. Czyż nie w Rosji?
  • ~gdzie Z Y R A N D O L ze WSI Ruska Buda?
    2014-07-18 16:57
    `
    a gdzie "głowa" Państwa POLSKIEGO ?-gdzie oświadczenie ? gdzie stanowisko? gdzie wojowniczę buńczuczne PO-krzykiwania (szcególnie udanie formułowane gdy NAJ O D W A Ż N I E JSZ Y z Prezydentów współczesnego Swiata śp prof Lech KACZYŃSKI ratował maleńką Gruzję przed r u s k i m POtworem -wtedy ŻYRANDOL był odważny -a jakże jeszcze co nieco życzył Panu śp PREZYDENTOWI prof Lechowi Kaczyńskiemu-/...cytat .""..a moze Prezydent gdzieś poleci a może wtedy snajper nie będzie ślepy" -wypowiedź ŻYRANDOLA gdy śp PREZYDENT prof Lech Kaczyński cudem uniknął śmierci gdy blisko granicy Gruzińsko-r u s k i ej zmierzał w kolumnie wraz z PREZYDENTEM Saakaszwili do Tbilisi aby wraz z innymi 5-cioma Prezydentami z Ukrainy Litwy Łotwy Estoni i Czech pokazać Światu solidarność wplnego Świata z Gruzją co jak potwierdzają wszyscy analitycy działań wojennych zatrzymał napaść r u s k i ch na Gruzję (to dlatego w Tibilisi stoi Pierwszy pomnik śp prof Lecha Kaczyńskiego -dodam wolnej dzięi LECHOWI niepodległej G r u z j i ! !

    ,