• ~Hanka
    2014-07-21 22:04
    Nieprawda,ze Niemcy rzadza Europa.Mieszkam w Niemczech-wyciskaja z nas ile moga.Zalewaja nas Islamem.Pracujemy na Europe i nai miliony asylantow i oszustow .Jest coraz gorzej.Boje sie dzieci wypuscic z domu.Oficjalnie policja podala w weekend komunikat,ze nie jest w stanie zapewnic obywatelom bezpieczenstwaW Niemczech jest 80 mln obywateli,pracuje 13 mln.
  • ~gostom
    2014-07-21 20:05
    To wymślcie Polacy teź coś sprytnego i dominującego, aby Was do przodu posunęło. Nie czekajcie na innych, źeby Wam coś od swojego oddali. Próbujcie sami cokolwiek stworzyć, z czego moglibyśCie być dumni przez wiele, wiele lat.
  • ~rex
    2014-07-21 21:16
    Wiesio 13 - sta obstrukcjo z rzedu. Nie zasmradzaj tego forum. A skorumpowana Blida sama wymierzyla sobie sprawiedliwosc. Przynajmniej jedyna ktora miala odrobine honoru w tym POwsko LSDowskim burdelu.
  • ~re:zbigniew
    2014-07-21 21:57
    Bez Niemcow dalej chodzilbys w guminiakach, o.s.le!
  • ~Prawdziwek niemiecki
    2014-07-22 00:30
    To nie jest mocna osobowość.Ona lawiruje i trafia na słabych polityków. Ta kobieta nie zna prawa i nie jest demokratą. Ona zna dyktaturę, której wiernie służyła i chce ją wprowadzić w Europie. Za jej panowania obniżyła się stopa życiowa w Niemczech i kraj stał się niebezpieczny, szary i brzydki.
  • ~rolnik z bilgoraja
    2014-07-22 00:53
    stara komunistyczna szmata
  • ~Robnad
    2014-07-21 21:19
    PO cholerę w takim razie cała ta Brukselska menażeria dojąca kasę?
    przypominam. budżet Brukseli na wszystkie pensje posłów i opłaty urzędasów wynosi tyle, ile Polska dostała ostatniej dopłaty unijnej na równorzędny okres czasu.

    dlaczego to my mammy opłacać rożnego rodzaju POżytecznych idiotów mających Polskę w doopie, a POdnoszących rękę tak jak chce Makrela?
    odkąd to co chcą Niemcy i jej POpychle Tusk leży w interesie Polski?
    może jakiś przykład z historii POdrzuciłby jakiś moron?
  • ~hanka
    2014-07-21 21:24
    Wspaniala kobieta--inteligentna i zdyscyplinowana. Dba o swoj kraj i rozumie interesy Europy. Imponujaca.
    @ zbigniew
    Skad wzial pan te teorie o unijnym systemie gospodarczym? Nie zauwazyl pan co i ile sie w tym zacofanym i zapyzialym kraju zmienilo od kiedy Polska weszla do Unii? Ale oczywiscie pan tego widziec nie chce...
  • ~precz z nwo
    2014-07-22 12:40
    Widze ze coraz latwiej jest kupic dopalacze...Gratulacje wiekszosci "madrych" ktorzy "komentuja" badz co badz istotne sprawy naszego kochanego Kolchozu nr"2. Unia to pierwsze dziecko NWO/Nowego porzadku swiata".A coz to jest,ano poszukaj na YouTube.
  • ~S.O.
    2014-07-22 10:24
    Będzie gorzej, gdy W. Brytania wystąpi z UE . Wtedy Niemcy pokażą co potrafią ! Teraz są grzeczni. Tak dla niepoznaki !