• ~katol
    2014-07-24 21:34
    przeciez nikt nie wie, ze w trumnie jest JEDNO cialo.
    To po pierwsze- po drugie- przy temperaturach w stanie wybuchu pare cial sie po prostu zjonizowalo (spalilo).

    Nikt z moich bliskich nie zginal w tej katastrofie. Dzieki Bogu!
    Podziwiam protestanckich i ateistycznych Hollendrow o SILE, SZACUNEK i RESPEKT dla zmarlych!
    ( Widzielismy ta roznice miedzy normalnym ,zachodnim panstwem a Rosja!)
  • ~lolo
    2014-07-24 22:01
    Lekceważyli Smoleńsk to poczuli jego smak.
  • ~kultklehy
    2014-07-24 23:17
    kult trupa jest badziej rozpowszechniony od kultu zywego zdrojewski załował na kulture ale na kult nie żałował
  • ~Olosz
    2014-07-24 22:29
    Bardziej starają się o zmarłych niż gdy żyli- kuriozalne!!!
  • ~kik
    2014-07-24 22:46
    To dopiero pocątek Ruski postara się o więcej jak tak ciekawie będziecie
    dziłac w imię dobrobytu dla siebie tolerując go
  • ~do<.olosz
    2014-07-24 22:47
    Sper...dalaj z tego Forum. Siesz w Polsczy. chodz codzoennie do kosciolka, a potem mozesz kogos innego krytykowac.

    Holenderskie, prostestanckie wyznanie , szacunek dla innego ( obojetnie jakiej naccji) SZACUNEK dla innego- niestety, katole, daleko wam do tego!
  • ~czytelnik
    2014-07-24 23:09
    Holendrzy zawsze się chwalili, że kościoły w burdele zamienili i inne salony gier, a jednak jeszcze się jakiś kościół ostał. Całe szczęście, bo zasiedli w ławkach na naobożeństwo. Jak trwoga... To i kościół się przyda.
  • ~bolandia
    2014-07-24 23:10
    ci holendrzy to takie same przyg.lupy jak katole poloki po co tyle cergieli z trupami to obłuda spalic a proszek dać po szkodowanym czy trup musi przynosic strate po co trumny nie szkoda drzew jednak ciemnota jest wszedzie nawet w holandi
  • ~kulttrupa