• ~precz z nwo
    2014-07-26 16:49
    Oto i cala demokracja USA,gorsza niz w filmie "Brazil" bowiem tamto byl tylko film! Oto i przyszlosc ludzkosci w NWO/Nowym porzadku swiata.Bajki? Poszukaj i ogladaj filmy Alex Jones-a na youtube (pl napisy/lektor).Nawet Biblia mowi o wielkim ucisku!
  • ~katol
    2014-07-26 20:39
    To Guantanamo w Polszy?
  • ~adelaide
    2014-07-26 18:15
    PIS cynglu,
    A Kaczynski to dopiero zlodziej tyle ze w bialych rekawiczkach.
    Zapytaj Go co zrobil z majatkiem Prasy-Ksiazki-Ruch, jak to sie stalo ze swojej partii
    umozyli dlug gdy byli przez te 2 lata u wladzy. Chyba ze Ty sam tez brales w
    Jego przekretach udzial I dla tego uwazasz Go za uczciwego.
  • ~Pisdzieli
    2014-07-26 18:21
    Cala hameryka i ich prezydencik z pokojowa nagroda Nobla
  • ~Pisdzieli
    2014-07-26 18:22
    Amerykanski oboz koncentracyjny
  • ~swiatowid
    2014-07-26 19:00
    Po prostu zyc i nie umierac.
  • ~hmm
    2014-07-26 19:48
    chwala 14,53 nie mog mielonego l jesc,, mamusia mu przekrawala grejpfuta na czastki ,bo nie potrafil.
  • ~adelaide
    2014-07-26 19:51
    ~adelaide2014-07-26 18:15
    PIS cynglu,
    A Kaczynski to dopiero zlodziej tyle ze w bialych rekawiczkach.
    Zapytaj Go co zrobil z majatkiem Prasy-Ksiazki-Ruch, jak to sie stalo ze swojej partii
    umozyli dlug gdy byli przez te 2 lata u wladzy. Chyba ze Ty sam tez brales w
    Jego przekretach udzial I dla tego uwazasz Go za uczciwego.

    To wyżej to nie mój wpis, to pewnikiem jakaś niemota, o sympatiach POWSI-postsowieckich podszywa się pod mój nick ale nic to nie da, bo ja piszę na kilkudziesięciu forach i blogach, także na obcojęzycznych stronach, rzetelne komentarze a nie kilkuzdaniowe wypociny czy epitety.
  • ~Achtung Achtung
    2014-07-26 20:20
    Zwykla amerykanska propaganda.A to "jedzenie" na zdjeciach to pewnie GMO.Testuja na wiezniach aby sprawdzic czy dostana jakies chorobsko.
  • ~straszne
    2014-07-26 20:37
    Takie nie dobre jedzenie ,nie jeden wykluczony z obrzydzeniem na to patrzy ,dobrze ze PO lska to nie Amerykańskie więzienie Guantanamo.