• ~Ksiac Arek
    (2015-10-30 18:25)
    Powinni ich torturować figurką jezuska albo bozi niedoje.bki
  • ~Zupełnie jak u mamy
    (2015-02-27 07:55)
    Baraki do przesłuchań, przymusowe karmienie.
  • ~RYSIO
    (2014-12-25 23:22)
    I CO TA KOMUNISTYCZNA KLAML;IWA SWINIA MILER DAEJ BEDZIE MOWIL ZE O NICZYM NIE WIEDZIAL JAK Z PORZYZKA MOSKIEWSKA
  • ~MM
    (2014-09-19 02:19)
    JA OSOBISCIE POPIERAM ISTNIENIE TEGO TYPU MIEJSC.
    DLACZEGO NA KUBIE? NA TERENIE USA? ZA DUZO SKORWESY...,CH PRAWNIKOW CHCACYCH ROBIC KASE Z PIENIEDZY PODATNIKOW.
    A GDZIE JEST TA SALA TORTUR. NIE WIDZIALEM PALI DO NABIJANIA TAKICH JAK AZJA.
    CO DO ZYWIENIA JAK NIE CHCA JEJSC TO NIECH NIE JEDZA.
    TYLKO WPUSCIC IM DO CELI SWINIE BY JAK BY UMIERALI NIE POSZLI BY DO NIEBA BY DOSTAC 21 DZIEWIC.
    LUDZIE PRZEJRZYJCIE NA OCZY ; ISLAM TO JEST RELIGIA SZATANA I DLATEGO NIA TAK KIERUJE.
  • ~Roman
    (2014-09-16 11:53)
    Jak to amerykańskie więzienie, to tylko budzi wątpliwości. Jakby było rosyjskie albo chińskie, to byłby wrzask o łamaniu praw człowieka i znęcaniu się przez nieludzi reżim nad niewinnym człowiekiem.
  • ~Leszek Muller napisał
    (2014-08-07 09:52)
    Jako lider lewicy LSD uważam ,że tortury to fajna sprawa .
  • ~Polska - Kuba dwa bratanki
    (2014-08-07 09:50)
    Na Kubie podobnie jak w Polsce stosuje się tortury , dlatego w takich krajach powstają bazy amerykańskie jak ta.
  • ~Jest super
    (2014-08-07 09:37)
    Super nawet ja tak nie mam w moim domu. Ale pamiętam,że w Oświęcimiu jak była wizytacja z Czerwonego Krzyża , to również było idealnie , natomiast problem w tym ,że kontrolerom pokazywano to co chciano im pokazać. Raczej nie pokazywano komór gazowych i nie przechwalano się wydajnością krematoriów. Jeżeli ta baza jest idealna , to dlaczego nie jest na terenie USA, tylko Kuby, gdzie nie ma zakazu stosowania tortur. Ponadto może warto również pokazać salę tortur, gdzie się torturuje w ludzkich warunkach ludzi.
  • ~KROPKA
    (2014-07-27 18:20)
    Kiedyś w TV widziałam sposoby wydobywania zeznań... Pokazano też przetrzymywanego dzieciaka... Czy jest jakiś odpowiednik TE na tamtą część świata? Może Kuba zapłaci torturowanym odszkodowania...
  • ~Stif
    (2014-07-26 20:57)
    Ja bym ich jeszcze przymusowo POIŁ... - szczególnie tych dwóch...którzy mają dostać od Polski kasę...przyznaną przez Lewicowych Idiotów z Europejskiego Trybunału...
  • ~katol
    (2014-07-26 20:39)
    To Guantanamo w Polszy?
  • ~straszne
    (2014-07-26 20:37)
    Takie nie dobre jedzenie ,nie jeden wykluczony z obrzydzeniem na to patrzy ,dobrze ze PO lska to nie Amerykańskie więzienie Guantanamo.
  • ~Achtung Achtung
    (2014-07-26 20:20)
    Zwykla amerykanska propaganda.A to "jedzenie" na zdjeciach to pewnie GMO.Testuja na wiezniach aby sprawdzic czy dostana jakies chorobsko.
  • ~adelaide
    (2014-07-26 19:51)
    ~adelaide2014-07-26 18:15
    PIS cynglu,
    A Kaczynski to dopiero zlodziej tyle ze w bialych rekawiczkach.
    Zapytaj Go co zrobil z majatkiem Prasy-Ksiazki-Ruch, jak to sie stalo ze swojej partii
    umozyli dlug gdy byli przez te 2 lata u wladzy. Chyba ze Ty sam tez brales w
    Jego przekretach udzial I dla tego uwazasz Go za uczciwego.

    To wyżej to nie mój wpis, to pewnikiem jakaś niemota, o sympatiach POWSI-postsowieckich podszywa się pod mój nick ale nic to nie da, bo ja piszę na kilkudziesięciu forach i blogach, także na obcojęzycznych stronach, rzetelne komentarze a nie kilkuzdaniowe wypociny czy epitety.
  • ~hmm
    (2014-07-26 19:48)
    chwala 14,53 nie mog mielonego l jesc,, mamusia mu przekrawala grejpfuta na czastki ,bo nie potrafil.
  • ~Lysa
    (2014-07-26 19:29)
    Ale na zdjęciach nie pokazano pokoju kapielowego do podtapiania więźniów ??
  • ~Lysa
    (2014-07-26 19:28)
    Z tych zdjęć wynika, że więźniowie żyją w luksusie. Nie ma mowy o żadnych torturach itp. Zdjęcia zadają kłam Trubunałowi w Strasburgu.
  • ~swiatowid
    (2014-07-26 19:00)
    Po prostu zyc i nie umierac.
  • ~mn
    (2014-07-26 18:54)
    Dobrze zra ci terrorysci.
  • ~Pisdzieli
    (2014-07-26 18:22)
    Amerykanski oboz koncentracyjny

Może zainteresować Cię też: