• ~Konrad Wallenrod
    2014-07-28 12:34
    Kto rozkradl majatek narodowy Polski ?.Rosja tego nie zrobila,gdzie sa postulaty stoczniowcow gdanskich ?.Za cale nieszczescie moje i Polakow zycze wygranej Rosji.
  • ~Brawo Pan Macierewicz !
    2014-07-29 11:21
    Dowody i analizy Komisji Macierewicza były znacznie bardziej przekonujące niż powyższe zestawienia zdjęć.
  • ~~~E tam2
    2014-07-28 14:41
    To się Moskwa doigra zmielą rdzenie z Czarnobyla i moskalików maja na tacy
    nie liczą się z tym???
  • ~jan z Londynu
    2014-07-28 15:07
    do ksionc Bozydar

    Polakami rzondzom s Q...wy syny z Vatykanu i przechszty udajonce Polakow !
    Musicie ich sie sami pozbyc bo dobrowolnie was nie opuszcza az do waszej smierci !
  • ~prawy sektor
    2014-07-28 15:34
    oddawać jeszcze krym paskudne faszysty
  • ~Goscioo
    2014-07-28 15:32
    No trochę to trwało ale w końcu Wytwórnia Walta Disneya coś upitrasiła
    A poza tym Ukraina w świetle prawa międzynarodowego jest okręgiem administracyjnym podległym Federacji Rosyjskiej - zatem nawet gdyby Rosjanie strzelali to na teren własnego Kraju. Pozdrawiam..
  • ~młody zawiedziony
    2014-07-28 16:15
    To mają być dowody? No i co z tym boeingiem? Taki materiał to można wykonać na zajęciach w gimnazjum.
  • ~OnE
    2014-07-28 16:14
    Co Amerykanie nam prezentuja to jest prawdziwa prawda ... z ich spojrzenia.
    W podobny sposob mowili i prezentowali prawdziwe prawdy o rakietach
    chemicznych i biologicznych w Iraku. Tzw. koalicja "chcacych" byla oburzona
    jak Minister z Niemiec Fischer Senatorowi Rumsfeld w siedzibie UNO przed
    elita politykow swiatowych prosto w oczy powiedzial: "... Ja tym dokumentom
    nie wierze i Panu rowniez.." Oburzenie bylo jak Niemcy wogole sobie na takie
    zachowanie pozwolic moga, grozono sankcjami, wielkie oburzenie. O co
    wynaleziona jak Irak pkononany byl? NIc ! Przestarzale wyposazenie itd itp.
    Amerykanie szukali , Anglicy rowniez. Dopiero wtenczas rozpoznano, ze
    te dokumenty nie byly prawdziwe. Przyznano sie do tego ale dopiero po kilku
    latach, nikogo to nie interesowalo. Jeszcze dzisiaj mowi sie z honorem o
    tamtejszym ministrze z Niemiec. Takwiec skoro ktos raz nie prawde mowi
    temu sie juz nie wierzy. Moze w nastepnych dniach otrzymamy prawdziwa
    prawde z Ameryki w 3 D ? Takwiec trzeba troche inaczej myslec, zeby
    sie prawdy dowiedziec. Prawda z USA jest zawsza tak oczywista, ze
    potem nie wiadomo jak to prawda byla...
  • ~jołki połki
    2014-07-28 16:51
    dlaczego jeszcze aż tyle ruskiego ******** jest na tych forach? Dlaczego jeszcze nie siedzą w pierdlu?
  • ~darek
    2014-07-28 17:04
    He,he, jeszcze kilka dni temu rzecznika Departamemntu Stanu mówiła, że dowodem są zdjęcia z portali społecznościowych, gdy Rosja wzywała dawno do pokazania zdjęć satelitarnych to nie pokazywali przez dwa tygodnie, dopiero jak sfałszowalii. Taka sam prawda jak amerykańskie zdjęcia kolumn Saddama rzekomo wożących broń chemiczną i biologiczną.