• ~ja
    (2015-01-30 21:25)
    pin na wode, fotomantaz. 20-30 tonowe "wyrzutnie rakietowe" na polu, a sladow gassiennic nie ma. no to moze je tam superman postawil... te wszystkie "dowody" amerykancow to naprawde wiargodne, bo oni to tyklo chcal wolnosc, sprawiedliwosc i demokracje. no naturalnie nas wszystkich kochaja... w pupy.
  • ~kefir
    (2014-12-28 12:31)
    tyle trolli to nawet we władcy pierścieni nie było
  • ~masa
    (2014-12-24 12:31)
    Te zdjęcia to są zrobione komórką z satelity 2 piksele.
  • ~hans
    (2014-12-16 12:34)
    USA jest daleko Rosja jest blisko. Jeżeli ktoś uważa za wroga USA jest głupi i ma zadatki na zdrajcę.
  • ~coco
    (2014-09-07 07:52)
    Do :~Edward2014-08-22 19:18 Za dlugo ich trzymaja dawno winni byc z wizyta u Allaha
  • ~Edward
    (2014-08-22 19:18)
    A wywiad USA już wie,że w bazie Guantanamo na Kubie torturuje się więźniów z całego świata? Są tam przetrzymywani przez lata bez zarzutów i bez wyroku.Ot OBROŃCY WOLNEGO ŚWIATA
  • ~Za sojusz slowian
    (2014-08-22 19:14)
    Matwiej platow , kompletnie sie z toba zgodze , ja bym powiedzial stop Rusofobi bo Ameryka tylko manipuluje klotnia miedzy panstwami Slowianskimi zreszta to byl ich plan od stulecia , zeby zniszczyc Rosje maja sklocic ich z scoimi braciami ,Ukraina , Polska , Serbia itp co zreszta im to dobrze idzie
  • ~za slowianski sojusz
    (2014-08-22 19:11)
    Samolot zestrzelili Ukrainskie wladze zreszta nie pierwszy raz wczesniej byl to przypadek , a teraz prubuja zrzucic na rebeliantow albo Rosje wymyslajac bzdetne dowotny co nie istnieja , czemu Ameryka nie chce pokazac zdjec z satelit ? bo udowodnia ze to oni zestrzelili samolot rekoma wladzy Ukranskiej .Przebudzcie sie wierzcie Ameryce ktora jest najwiekszym terorysta swiata , bop innego zrodla terroryzmu nie ma , tak samo jak stworzyli binladena zeby mogli go szukac w Arabi i napadac na niewinne panstwa , kwestia prowokacji
  • ~Q
    (2014-08-10 00:59)
    yankesi i żydzi specjalizują się w robieniu 'dowodów' czego dowiedli już niejednokrotnie!
  • ~pinokio
    (2014-08-05 21:59)
    te dowody to bzdet ,nie wiadomo o co chodzi ,a gdzie start rakiety ,ktora zestrzelila samolot?
  • ~bcv
    (2014-08-04 14:57)
    rosjanie rakietami strzelają a najemnicy ukraińscy grochem..
  • ~TZ
    (2014-07-30 23:34)
    Warto by pokazać zdjęcia rosyjskiej, raz przypadkowo pokazane w naszej TV !!! I POTEM MOŻNA BY BYŁO PODYSKUTOWAĆ
  • ~analityk
    (2014-07-29 20:37)
    moze i strzelaja ale po cygaństwie stulecia wywiadu usa odnośnie iraku ten wywiad stracił na lata zaufanie gdy spreparował papiery i oszukał SOJUSZNIKOW tak kończy sie oszustwo
  • ~maja
    (2014-07-29 18:35)
    wywiad usa napuszcza tylko jednego na drugich .w dupie ma polaczkow ktorych osmiesza a innym daje wizy .rosja to sasiad a politycy polscy nie umieja z nim rozmawiac .
  • ~Brawo Pan Macierewicz !
    (2014-07-29 11:21)
    Dowody i analizy Komisji Macierewicza były znacznie bardziej przekonujące niż powyższe zestawienia zdjęć.
  • ~qwert
    (2014-07-28 22:24)
    ~InK2014-07-28 21:01
    lick my dick
  • ~InK
    (2014-07-28 21:01)
    Na co tan zafajdany świat polityków czeka , aż Putin zrobi to co Adolf ?
  • ~rusy pomalu otoczeni beda wrogami
    (2014-07-28 17:12)
    im wiekszy konflikt im wiecej ofiar wsrod ukraincow to nadzieja ze ukrainiec juz nie bedzie przyjacielem rusa i przestanie byc obywatelem sowieckim
  • ~Judajczycy zachodza POLSKE od tyłu
    (2014-07-28 17:07)
    .

    a najwięksi z a b ó j c y światowi w porozumieniu z Putinem korzystając z okazji ...

    dzis po południu 28-07-2014 Izraelska armia zbombardowała największy szpital w Strefie Gazy. Świadkowie, którzy są teraz na miejscu, twierdzą, że wśród ofiar jest najwięcej d z i e c i
    ...a Judajczycy piszą na to tak:" Izraelskie wojsko poinformowało w poniedziałek, że zaatakowało dwie wyrzutnie palestyńskich pocisków rakietowych i budynek, w którym bojownicy mieli produkować broń wykorzystywaną do ostrzału terytorium Izraela. Wszystkie cele znajdowały się w Gazie...
    .
  • ~darek
    (2014-07-28 17:04)
    He,he, jeszcze kilka dni temu rzecznika Departamemntu Stanu mówiła, że dowodem są zdjęcia z portali społecznościowych, gdy Rosja wzywała dawno do pokazania zdjęć satelitarnych to nie pokazywali przez dwa tygodnie, dopiero jak sfałszowalii. Taka sam prawda jak amerykańskie zdjęcia kolumn Saddama rzekomo wożących broń chemiczną i biologiczną.

Może zainteresować Cię też: