• ~por.Kiszka
    (2014-07-28 10:53)
    Niech będą przeklenci prezydent,cała władza USA z wywiadem na czele,za krew
    przelewaną na Ukrainie,Palestyńczyków i wszędzie tam gdzie amerykanie dokonują gwałtów na świecie.
  • ~Igor Sieczyn
    (2014-07-28 11:10)
    I co kacapy z Putler-FSB-Jugent? Już wam jadu w klawiaturach odebrało czy czekacie na wytyczne z Moskwy co pisać? Tyle bzdur wypisujecie na naszym forum, że mamy tu w Polsce niezły z was polew... proszę piszcie jeszcze to śmiechu będzie więcej!
  • ~chistoryk
    (2014-07-28 11:10)
    dzsiaj mija 100 rocznica wybuchu 1 wojny swiatowej, nie trzeba byc historykiem, aby jednoznacznnie stwierdzic, ze za wszystkie wojny w europie jest odpowiedzialna amerykanska finansjera. To one finsowala monarchie,hitlera, lenina i stalina. Gdy dzsiaj ameryka wywoluje kolejna wojne - mamy jaskrawy przyklad jak to bylo wtedy.
  • ~Matwiej Płatow.
    (2014-07-28 11:13)
    Kto odpowiada za destabilizacje w : Afganistan,Irak,Libia,była Jugosławia itd,kto finansuję bandy morderców w Syrii,Jemenie itd?Kto szczuję morderców spod znaku Bandery przeciw Rosji,kto stawia Świat na krawędzi III Wojny Światowej e imię wydumanej mocarstwowości? Komu przeszkadzają wyznawcy: Prawosławia,Islamu,Konserwatywni Katolicy ? Odpowiedź jest prosta i czytelna =MORDERCZY WASZYNGTONU za to ponoszą odpowiedzialność.
  • ~ppm
    (2014-07-28 11:14)
    re: por.Kiszka2014-07-28 10:53
    Jak przestaniecie wsadzać swoje mongołowate kacapskie ryje na Ukrainę, i przestaniecie podburzać Palestyńczyków, to skończy się przelew krwi.

    .
  • ~fafik
    (2014-07-28 11:18)
    Bolszewika goń, goń, goń! Za obie wojny światowe odpowiedzialna jest Rosja! Trzecią też próbuje wywołać! Kacapów powinno się wieszać na dzień dobry za samo bycie kacapem!
  • ~spiskowy
    (2014-07-28 11:23)
    aha, przynajmniej wiemy kto stoi za tymi bredniami - jeszcze Rights oskarzyla urkaine o zbrodnie wojennne i uzywanie bomb fosforowych. W sumie to jak ameryka ma takie niezbite dowody, ktorenikogo nie przekonuja - niech nareszcie wysle swoje wojska na ukraine !!
  • ~tow. PiSodajew
    (2014-07-28 11:25)
    Po roku czasu zostało zdemaskowane kłamstwo w sprawie uzycie przez wojska Asada btroni chemicznej w Syrii. Broni chemicznej dostarczyła CIA a uzyli jej rebelianci zabijając ok 1000 cywilów i chcac spowodowac interwencje USA.
    Oczywiście w mediach o tym cicho a tyle szumu było rok temu.
    Ten sam scenariusz powtórzono na Ukrainie. poniewaz zaczeły spadać strącane ukraińskie samoloty bojowe, CIA kazała Ukraińcom zestrzelić samolot pasazerski aby wina obciążyc Putina. Tym razem ograniczono straty cywilów do 298 co jest gestem dobrej woli Ameryki.
  • ~tow. PiSodajew
    (2014-07-28 11:28)
    Coś cicho w Polsce o uzyciu w Doniecku i Ługańsku zabronionych bomb fosforowych przez Ukraińców co jest zbrodnią wojenną.
    Nie ma też informacji ze Interpol wydał list gończy za liderem Prawego Sektora Dmytro Jaroszem.
    Pisza za to o tym że leci ptaszek, i że terrorysci, kradna ciała, porywaja dzieci i ostrzeliwuja samych siebie. Bardzo śmieszne.
  • ~Stif
    (2014-07-28 11:34)
    I co na to...Kremlowski Bandyta...Putin... - znając życie wychowanek KGB i GRU... wszystkiego się zaprze...
  • ~nie rozumiem
    (2014-07-28 11:34)
    z artykułu wynika że ruscy ostrzeliwują rakietami terytorium Ukrainy. A na zdjęcu do artykułu system przeciwlotniczy. To co ci ruscy niby "ostrzeliwuą ? terytorium czy powietrze ? jak to miał być Boing to on spadł 50 km od ruskiej granicy a zasięg tych rakiet ze zdjęcia 40 km
  • ~molodaja uczitelnica
    (2014-07-28 11:36)
    Putin to bardzo madry facet. Rosja na szczescie rzadzi samodzielnie, na zadnej smyczy nie chodzi i to zadecyduje o jej zwyciestwie. Rosja mysli o sobie i za siebie, w przeciwienstwie do reszty chamstwa europejskiego. Modlmy sie, zeby ich Bog obdarzyl darem madrosci i prawdy. Inaczej maja prze...e. Jest podejrzenie. Aha, ptaszek leci . leci... Moze to ten ptaszek, co go teraz nie chca w polskich elementarzach po reformie oswiaty.? Mowia, ze w 1- j klasie bedzie nie o ptaszkach, tylko o seksie, antykoncepcji, przysposobieniu wojskowym etc. Dosc tej dziecinady.
  • ~masza putinaja
    (2014-07-28 11:40)
    Ja tu widze pare ryjow, ale one nie sa, bynajmniej, kacapskie. To sa zwyczajnie swinskie ryje i nawet uzywaja swinskiego jezyka. Az zalatuje, tak brzydko.
  • ~komentarz
    (2014-07-28 11:41)
    Amerykanie chcą wywołać III wojnę światową, żeby ukryć swoje bankructwo.
    W czasie wojny długów się przecież nie płaci
  • ~źródło
    (2014-07-28 11:42)
    Ola Jordan i jej bardzo erotyczne zdjęcia ...USA ujawnia dowody
  • ~Mirek zGniezna
    (2014-07-28 11:49)
    Te Rakiety powinny spaść na ta Hunte Faszystowska z Kijowa
  • ~bij kacapa
    (2014-07-28 11:55)
    To w końcu walczą Polacy po stronie Ukraińców czy nie ? Jak mamy zwalczyć to kacapstwo jak nie pomagamy ? Komu wierzyć ? Kacapski sztab w Doniecku już od 2 miesięcy nazywa konkretne polskie jednostki i miejscowości gdzie walczą Polacy. Wczoraj i dziś podali że na południe od Doniecka rozlokowana polska jednostka w Starobieszowo. W okolicach gdzie spadł Boing w Torez Polacy niby używają żywe tarcze z miejscowych w atakach na ruskich bandziorów. W samozwańczej republice Ługańskiej w Lisiczańsku w ukraińskich koszarach rozlokowano 800 Polaków. Wczoraj dowódca sztabu Doniecka powiedział że nie darują tym Polakom. Jak to rozumieć ? Nam grożą ci śmiecie ? Nie ruzumieją że walczymy o słuszną sprawę ?
  • ~patriota
    (2014-07-28 11:58)
    Doczekacie się polskie i bandyci ruskie niedługo wojny kreml będzie pierwszy.
  • ~jasia
    (2014-07-28 12:01)
    Dosc udawania Merkelowa i tekn komuch z Francji popieraja ludobojce - trzeba to wyraznie powiedziec
  • ~robson
    (2014-07-28 12:10)
    A w IRAKU też znalezli wozy z RAKIETAMI.Ale to mi ARMIA USA.

Może zainteresować Cię też: