• ~Konrad Wallenrod
    (2014-07-28 12:34)
    Kto rozkradl majatek narodowy Polski ?.Rosja tego nie zrobila,gdzie sa postulaty stoczniowcow gdanskich ?.Za cale nieszczescie moje i Polakow zycze wygranej Rosji.
  • ~Brawo Pan Macierewicz !
    (2014-07-29 11:21)
    Dowody i analizy Komisji Macierewicza były znacznie bardziej przekonujące niż powyższe zestawienia zdjęć.
  • ~~~E tam2
    (2014-07-28 14:41)
    To się Moskwa doigra zmielą rdzenie z Czarnobyla i moskalików maja na tacy
    nie liczą się z tym???
  • ~jan z Londynu
    (2014-07-28 15:07)
    do ksionc Bozydar

    Polakami rzondzom s Q...wy syny z Vatykanu i przechszty udajonce Polakow !
    Musicie ich sie sami pozbyc bo dobrowolnie was nie opuszcza az do waszej smierci !
  • ~prawy sektor
    (2014-07-28 15:34)
    oddawać jeszcze krym paskudne faszysty
  • ~Goscioo
    (2014-07-28 15:32)
    No trochę to trwało ale w końcu Wytwórnia Walta Disneya coś upitrasiła
    A poza tym Ukraina w świetle prawa międzynarodowego jest okręgiem administracyjnym podległym Federacji Rosyjskiej - zatem nawet gdyby Rosjanie strzelali to na teren własnego Kraju. Pozdrawiam..
  • ~młody zawiedziony
    (2014-07-28 16:15)
    To mają być dowody? No i co z tym boeingiem? Taki materiał to można wykonać na zajęciach w gimnazjum.
  • ~OnE
    (2014-07-28 16:14)
    Co Amerykanie nam prezentuja to jest prawdziwa prawda ... z ich spojrzenia.
    W podobny sposob mowili i prezentowali prawdziwe prawdy o rakietach
    chemicznych i biologicznych w Iraku. Tzw. koalicja "chcacych" byla oburzona
    jak Minister z Niemiec Fischer Senatorowi Rumsfeld w siedzibie UNO przed
    elita politykow swiatowych prosto w oczy powiedzial: "... Ja tym dokumentom
    nie wierze i Panu rowniez.." Oburzenie bylo jak Niemcy wogole sobie na takie
    zachowanie pozwolic moga, grozono sankcjami, wielkie oburzenie. O co
    wynaleziona jak Irak pkononany byl? NIc ! Przestarzale wyposazenie itd itp.
    Amerykanie szukali , Anglicy rowniez. Dopiero wtenczas rozpoznano, ze
    te dokumenty nie byly prawdziwe. Przyznano sie do tego ale dopiero po kilku
    latach, nikogo to nie interesowalo. Jeszcze dzisiaj mowi sie z honorem o
    tamtejszym ministrze z Niemiec. Takwiec skoro ktos raz nie prawde mowi
    temu sie juz nie wierzy. Moze w nastepnych dniach otrzymamy prawdziwa
    prawde z Ameryki w 3 D ? Takwiec trzeba troche inaczej myslec, zeby
    sie prawdy dowiedziec. Prawda z USA jest zawsza tak oczywista, ze
    potem nie wiadomo jak to prawda byla...
  • ~jołki połki
    (2014-07-28 16:51)
    dlaczego jeszcze aż tyle ruskiego ******** jest na tych forach? Dlaczego jeszcze nie siedzą w pierdlu?
  • ~darek
    (2014-07-28 17:04)
    He,he, jeszcze kilka dni temu rzecznika Departamemntu Stanu mówiła, że dowodem są zdjęcia z portali społecznościowych, gdy Rosja wzywała dawno do pokazania zdjęć satelitarnych to nie pokazywali przez dwa tygodnie, dopiero jak sfałszowalii. Taka sam prawda jak amerykańskie zdjęcia kolumn Saddama rzekomo wożących broń chemiczną i biologiczną.
  • ~Judajczycy zachodza POLSKE od tyłu
    (2014-07-28 17:07)
    .

    a najwięksi z a b ó j c y światowi w porozumieniu z Putinem korzystając z okazji ...

    dzis po południu 28-07-2014 Izraelska armia zbombardowała największy szpital w Strefie Gazy. Świadkowie, którzy są teraz na miejscu, twierdzą, że wśród ofiar jest najwięcej d z i e c i
    ...a Judajczycy piszą na to tak:" Izraelskie wojsko poinformowało w poniedziałek, że zaatakowało dwie wyrzutnie palestyńskich pocisków rakietowych i budynek, w którym bojownicy mieli produkować broń wykorzystywaną do ostrzału terytorium Izraela. Wszystkie cele znajdowały się w Gazie...
    .
  • ~rusy pomalu otoczeni beda wrogami
    (2014-07-28 17:12)
    im wiekszy konflikt im wiecej ofiar wsrod ukraincow to nadzieja ze ukrainiec juz nie bedzie przyjacielem rusa i przestanie byc obywatelem sowieckim
  • ~InK
    (2014-07-28 21:01)
    Na co tan zafajdany świat polityków czeka , aż Putin zrobi to co Adolf ?
  • ~qwert
    (2014-07-28 22:24)
    ~InK2014-07-28 21:01
    lick my dick
  • ~maja
    (2014-07-29 18:35)
    wywiad usa napuszcza tylko jednego na drugich .w dupie ma polaczkow ktorych osmiesza a innym daje wizy .rosja to sasiad a politycy polscy nie umieja z nim rozmawiac .
  • ~ksiadz Bozydar
    (2014-07-28 14:38)
    Niech bedzie powalony i zawsze dziewica,
    Odpieprzmy sie od Ukraincow i Ruskich.
    Niech sobie nawzajem kacapy Lby rozbijaja.
    Skupmy sie na problemach ************ - masowym bezrobociu, ( miliony uciekinierow za chlebem ) , tysiace samobojstw rocznie z rozpaczy przed smiercia glodowa, 200 000 aborcji rocznie z powodu braku pieniedzy na srodki antykoncepcyjne, tysiace pijanych kierowcow ( warum ? ) pozbawionych prawa jazdy i utrate pracy, setki pijanych topielcow ( warum zapitych ? ).
    Podziekujmy za to wszystko Goralom ze Wzgorz Golanu i czarnej mafii za Konkordat, czyli : Polak i tak glupi i wszystko kupi ! .
  • ~analityk
    (2014-07-29 20:37)
    moze i strzelaja ale po cygaństwie stulecia wywiadu usa odnośnie iraku ten wywiad stracił na lata zaufanie gdy spreparował papiery i oszukał SOJUSZNIKOW tak kończy sie oszustwo
  • ~TZ
    (2014-07-30 23:34)
    Warto by pokazać zdjęcia rosyjskiej, raz przypadkowo pokazane w naszej TV !!! I POTEM MOŻNA BY BYŁO PODYSKUTOWAĆ
  • ~bcv
    (2014-08-04 14:57)
    rosjanie rakietami strzelają a najemnicy ukraińscy grochem..
  • ~pinokio
    (2014-08-05 21:59)
    te dowody to bzdet ,nie wiadomo o co chodzi ,a gdzie start rakiety ,ktora zestrzelila samolot?

Może zainteresować Cię też: