• ~vh
    2014-08-04 17:43
    Tez pewnie byscie chcieli kupic wybrakowany samochod... juz to widze...
  • ~lekarz
    2014-08-04 16:36
    Rodzenie dzieci przez surogatki powinno zostac zakazane.
  • ~krakus
    2014-08-04 19:19
    Chazan i Terlikowski tez zapewne wsparli finansowo to dziecko
  • ~MK
    2014-08-04 19:45
    To nie surogatka ale matka zastępcza. To człowiek.
  • ~ronik
    2014-08-04 20:42
    do @krakus - słyszalem taką historię, nie wiem, czy jest prawdziwa. Oddział SS w czasie wojny trafił na szpital partyzancki i wszystkich rannych wymordował. Przez przypadek następnego dnia dowódca tego oddziału dostał się do niewoli i został rozpoznany jako TEN zbrodniarz. Czy wiesz, jak sie bronił ? Bronił się, że wszyscy których zabił jego oddział byli tak ciężko ranni, że ... on im tylko oszczędził cierpień, zachował się humanitarnie. I zapytał, czy powinien przeprowadzać selekcję na tych, którzy byc może przeżyją i ich oszczędzić a tych, co nie mają szans - zamordować...
    Taką włąśnie selekcję przeprowadzają lekarze wartościując, czyje życie jest warte życia a któe należy unicestwić. Ale tak już jest z lewactwem i ich pogardą dla życia ludzkiego.
  • ~emer
    2014-08-04 20:53
    Chore pomysły rodzą chore zachowania. Jak surogatka urodzi chore- to się nie odbierze, jak nie wyjdzie z in vitro - to do aborcji. Porąbani, łakomi na pieniądze pseudo uczeni i lekarze postanowili zrobić fortunę na ludzkiej nieodpowiedzialności. Napaleni na poprawność polityczną nieuki politycy im na to pozwalają. Ludzkość chyba dąży do samozagłady.
  • ~in vitro to często problem
    2014-08-04 23:22
    Podobno jest tak, że dziewczynki z in vitro rodzą się jako tako bezproblemowo, ale z chłopcami jest kłopot. Zazwyczaj mają różne wady i trzeba się z tym liczyć. Chłopcem było to dziecko, którego nie chciał abortować prof. Hazan, a w tej ciąży blizniaczej dziewczynka była zdrowa, chłopczyk - nie.
    O rozterkach - kto jest rodzicem? - nie wspomnę
  • ~adamo
    2014-08-04 23:34
    Bez obłudy, przeciez zapłacili za zdrowe. Też bym nie wziąl chorego.
  • ~vh
    2014-08-05 00:29
    nie piszcie bzdur - in vitro niczym sie nie rozni poza tym ze dochodzi do niego zazwyczaj wtedy kiedy z roznych powodow nie jest mozliwe naturalna zaplodnienie ( a to moze wlasnie utrudnione z powodu wad genetycznych rodzic/cow) tyle w temacie - ludzie nie moga zrozumiec i zaakceptowac tego ze natura nie chce zeby posiadal potomstwo - z roznych powodow...
  • ~CCCP
    2014-08-05 10:23
    NO I PROSZĘ ! WIĘCEJ OBURZENIA NA TYCH, CO SIĘ OBURZAJĄ JAK MOŻNA ZABIĆ, SPRZEDAĆ ETC SWOJE DZIECKO !
    CZŁOWIEK, TO BRZMI DUMNIE ?