• ~Tomasz z W-wy
    2014-08-09 10:18
    Putin, podobnie jak Urban u nas wstanie wojennym, WYŻYWI SIĘ!
  • ~vp
    2014-08-09 15:49
    Porównując z naszymi półkami z lat ostatnich władców komunistycznych w Posce ,to półki w Rosji sąrozpasanym przepychem i obfitością . Nie przytykajmy sąsiadom chyba ,że ma to być retrospekcja.
  • ~wowa
    2014-08-09 18:15
    Postawią ocet i wódkę, tego im nie zbraknie.
  • ~CCCP
    2014-08-09 17:43
    A 53 LATKA WYGLĄDA NA SIEDEMNASTKĘ !!! DOBRZE, ŻE NIE NA TRZYNASTKĘ BO MĘŻUSIA JUŻ BY DO PIERDLA WSADZILI !!!
  • ~japonczyk
    2014-08-09 17:42
    czarny zly z waszyngtonu znowu bombarduje irak, a na morze czarne boi sie wejsc? boi ruskiego niedzwiedzia ze mu zrobi nowy wietnam?
  • ~do "~kaja"..2014-08-09 12:37
    2014-08-09 13:04
    .
    myślę że Twoja nadzieja wynika raczej z idealistycznego oczekiwania ze ..."człowiek to brzmi dumnie "...

    niestety -człowiek radziecki tzw Homo-sovieticus po prawie 100-letniej w Rosji i 50-letniej w Polsce czerwono-ż y d o-Bolszewickiej indoktrynacji nadal będzie chwalił p u t i n a oraz z rozrzewnieniem wspominał s t a l i na pomimo że dzień w dzień zamiast ziemniaków będzie gotował dzieciom na obiad b r u k i e w a wiarę w BOGA zastąił wiarą w Związek Radziecki oeraz w samosterujące rakiety przeciw lotnicze b u k...

    Odnosząć się natomiast do realiów Państwa w którym nam przyszło życ (Najukochańsza Rzeczypospolita) to ten sam Homo-Sovieticus (wyborca Platformy i PsL-u) przez 7 lat baaaardzo przybliżył nam pozostałym POLAKOM ten klimat i realia tegoż kraju zza wschodniej granicy określanego jeszcze u nas w POLSCE (me(N)dia TvN-y PO-lszmat -krainą wszelkije szczęsliwości ...co prawda tylko niektórych szczęsliwców i to tych co przy korycie-no ale zawsze to przecież ''nasza'' S I T W A ! ! ...

    A trwało to(przywracanie ż y d oBolszewizmu) w POLSCE w sumie krótko -bo tylko 7 lat ...leci teraz już 8 rok ...bo niszczy sie wszytko co dobre 10X szybciej niż sie to dobro buduje...

    Oby się żył o lepiej...niektórym
    .
    ,
  • ~sikora
    2014-08-09 17:22
    propaganda rudej swini
  • ~ZbyszekD
    2014-08-09 14:49
    ~lisowczyk2014-08-09 14:16 Brat zajmuje się działalnością artystyczną i do niego przyjeżdża Polak z Litwy, który w czasach ZSRR jeździł służbowo po ichnich PGR-ach, w czasie jego opowieści można się tylko łapać za głowę co tam się działo, zresztą my mogliśmy widzieć co się działo w naszych. Masz rację to jest potężny kraj, o potężnym potencjale, ale tam nigdy nie było ludzi którzy potrafili by to wykorzystać ani za carów, ani za komuchów.,, Kolos na glinianych nogach'' ich los leży na złożach ropy i gazu, a przecież takie przeogromne obszary rolnicze - mogli by wyżywić siebie i pół świata. Koleś którego kopnął kangur sugeruje, że oni i Chiny zawojują świat. Chińczycy nigdy nie byli miłośnikami Rosjan, nawet w czasie komunistycznej przyjaźni były dość częste zbrojne starcia graniczne
  • ~Zejman
    2014-08-09 17:21
    Cóż dostaniemy trochę w tyłek za tych kołowatych ukraińców. co wolą lsowieckie dziadostwo i wzywają obcych do swojego kraju, gdzie przecież nawet sowiet po latach powinien się czuć obywatelem.Ale chyba sankcje jednak nam sie opłacą bo Putin może po nich zadowoli się "tylko" wchodnią Ukraina, tak aby mieć dostęp lądem na Krym. Bo jak nie to jest do wzięcia korytarz Rosja- Królewiec i państwa bałtyckie. A jeden dzień wojny by kosztował nas więcej niż wszystkie jabłka i inne sankcje Putina
  • ~Polak
    2014-08-09 17:20
    Do admina tej strony- podchodzicie pod prokuraturę oficjalnie publikując posty Ruskich i Ukrainców które podjudzają nastroje Polaków. Ktore to posty to dziecinnie łatwo odgadnąć. Proszę te posty LIKWIDOWAĆ a już tym bardziej w języku rosyjskim. Gdziej my do kur.y nędzy mieszkamy żeby być szczutymi przez obce nacje?