• ~CCCP
    2014-08-09 23:53
    PISZĄCY TU PRO I RO SYJSCY MYŚLICIELE NAJWYRAŹNIEJ NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY, ŻE TAK OGROMNY WYSIŁEK UMYSŁOWY ZAKWASZA IM ORGANIZM, PRZEZ CO PROSTUJĄ SIĘ ZWOJE MÓZGOWE ! I NIE POMOGĄ NAWET WYTRESOWANE ODRUCHY NIEJAKIEGO PAWŁOWA !
    TWORKI, SKORO TAK SIE PODOBAJĄ, BĘDĄ CZEKAĆ !!!
  • ~Obiektyw PL
    2014-09-05 13:11
    Zdjęcie 4 i 10 w stylu platfusowskim! Zapomniałeś(aś) kto dawał pyska Putinowi po katastrofie w kwietniu 2010?!
  • ~Panisko
    2014-08-10 09:09
    Przychodzi Rosjanin do dentysty. Dentysta ogląda i widzi same złote zęby, diamentowe koronki, w końcu nie wytrzymał:
    - Właściwie nie wiem, co mam panu tu zrobić?
    - Chciałbym alarm założyć.
  • ~Polak
    2014-08-10 07:54
    Wolę Rydzyka niż Michnika
  • ~adsenior
    2014-08-10 08:23
    Dostały wpier dol, na co te bladzie zasłużyły i jakoś ucichły z szydzenia z wiary!
  • ~alfons xv
    2014-08-10 08:29
    Dziwi mnie to , że ruscy podali do wiadomości fakt , że jedynym pijanym pasażerem prezydenckiego Tu 154 był generał B . Kto zna życie ten nie uwierzy , że generał pił do lustra w samolotowej toalecie . Bardzo pawdopodone jest to , że w czasie lotu na katyńską majówkę pijanych była cała ferajna . Możliwe , że lecieli , pili i śpiewali Szła dziewczka do laseczka , albo Głęboka studzienka
  • ~Panisko
    2014-08-10 09:07
    Ruski naukowiec przeprowadza testy na pająku.
    Odciął mu jedno odnóże i mówi:
    - Pająk, idi!
    Pająk idzie. Rusek zapisuje:
    "Po odcięciu pierwszego odnóża pająk idzie"
    Potem odcina drugie odnóże:
    - Pająk, idi!
    Pająk idzie. Sytuacja powtarza się kilkakrotnie. W końcu pająkowi zostały dwie nogi. Rusek odciął przedostatnią:
    - Pająk, idi!
    Pająk, jedną nogą, posuwał się powolnie, ale idzie. Rusek zapisuje:
    "Po odcięciu przedostatniego odnóża pająk idzie."
    Po chwili odciął ostatnie odnóże, i mówi:
    - Pająk, idi!
    Pająk nie idzie; nie ma jak. Rusek zapisuje w dzienniku:
    "Po odcięciu ostatniego odnóża pająk ogłuchł."
  • ~Panisko
    2014-08-10 09:08
    Rosyjscy programiści stworzyli pierwszy program komputerowy, który w rozmowie po rosyjsku przeszedł pomyślnie test Turinga (test człowiek/maszyna). Algorytm był prosty. Na wszystkie pytania odpowiadał “A idź w ********
  • ~Panisko
    2014-08-10 09:09
    Wrócił zmarznięty Czukcza z tundry:
    - Czaj gorący? - pyta żonę.
    - Gorący - potwierdziła żona.
    Czukcza nalał stakanczik czaju, a tu czaj zimny! - BĘC! Żonę czajnikiem przez łeb!
    - Dobrze, że nie był gorący - pomyślała żona.
  • ~kuku
    2014-08-10 09:39
    oto tajemnica wiary eurozłoto i$ bladzie to klehy papa szmata i vata tusk to faszysta ? czy przybłeda