• ~bryk
    2014-08-13 12:02
    Czy uchodźcy aby na pewno uchodzili przed separatystami, czy przed nacjonalistami samostwiennej?
  • ~wryłohawryło
    2014-08-13 11:52
    chcieliście rewolucji pomarańczowej,bananowe czy majdanowej to ją macie.Chcieliście a chcącemu nie dzieje się krzywda w myśl starej zasady.Więc nie narzekajcie.Za zbrodnie przodków trzeba zapłacić.
  • ~bleble_w_mediach
    2014-08-13 11:58
    co to za beznadziejny fotomontaż na zdj. nr.1? Photoshop poziom 3 kl. Szkoły Podst.
  • ~czyt.
    2014-08-13 12:00
    ... a nalezy ruskim kazać wypi..lać z polskiego forum.
    Dotarło, kacapski pachołku?
  • ~andrzejto
    2014-08-13 12:03
    Czy aby na pewno uciekali przed "separatystami"? A może przed swoimi "ochotnikami" którzy w zapale bitewnym równają z ziemią mniejsze miejscowości?
  • ~zwykli ludzie wyrolowani przez elity
    2014-08-13 12:10
    Uchodźcy z Donbasu nic nie chcieli. To Kijów uległ najpierw Moskwie /Gorbaczow/, a potem pomarańczowej rewolucji. Kwach tam namieszał jeszcze lepiej. Majdan był inspirowany, a rachunki zapłacili i dalej płacą zwykli ludzie.
    Ci co mieszali w przemianach społeczno-gospodarczych, mają się dobrze w swoich posiadłościach. A Bezdomnych przybywa w Polsce /tu oszuści rządzą wszelacy/ i tam. Na Ukrainie więcej, bo trwa wojna domowa.
  • ~tramp
    2014-08-13 12:11
    uciekają przed separatystami? co ta prostytutka dziennikarska odwraca kota do góry ogonem ,klika z majdanu miała donieck wziaść głodem taki scenariusz napisali w hameryce tylko banda sie przeliczyła .poroszenko dzwoni do Obamy co ma robić bo jest niczym na ukrainie tam władze przejęła CIA.ale już dni ma policzone..
  • ~Konrad Wallenrod
    2014-08-13 12:43
    Dobroc i milosc Ukrow -banderowcow my Zabuzanie pamietamy.
  • ~lekarz psychiatra
    2014-08-13 12:55
    re: Konrad Wallenrod

    Zapraszam do mojego gabinetu.
  • ~wacuś
    2014-08-13 13:00
    Banderowcy w ofensywie!