• ~rynek
    2014-08-17 00:29
    Uwaga, taka prawda. Wielki krach ekonomiczny w Rosji jeszcze w tym roku. Potęga ekonomiczna U.S. + UE w stosunku do Rosji jest jak 22 : 1. Rosja jest BANKRUTEM. To koniec BOLSZEWIZMU. Dni Putina są policzone! Nie wytrzyma ogromu tych wszystkich zbrodni naród rosyjski (wymordowanie kilkuset tysięcy Czeczenów, zamachy na Rosjan w wieżowcach, skrytobójstwa kilkuset dziennikarzy, zabójstwa Litwinienki, powszechnej nędzy poza Petersburgiem i Moskwą). KONIEC, Rosjanie powstańcie.
  • ~smutna prawda
    2014-08-17 09:35
    Piekło mają teraz Ukraińcy. Zbrodnia Majdanu, głupota nowego rządu, zrezygnowanie z Janukowycza i podłość wszystkich, którzy popierali Majdan i pchali Ukrainę w ramiona Unii, nie ciąży tym ludziom.
    Chwalą się swymi wyjazdami i popieraniem mordów pośrednio. Całkiem jak agenci Watykanu, chwalą cierpienia Jezusa, na krzyżu. Pokonany zwyciężył. Choć nie przeżył swej misji, w Jerozolimie, zakończył ją.
    Ilu Ukraińców /nie ważne jest czy będą pochodzenia rosyjskiego. ukraińskiego, semickiego, polskiego, niemieckiego, słowackiego, węgierskiego. mołdawskiego/ jeszcze będzie musiało zginąć aby Unia i politykierzy mogli odrzeć tan naród z resztek majątku, a właściwie chudoby, która się im została?
    Mordowani są w imię swoich oligarchów i polskiej racji stanu, cichego wsparcia USA, przyjęcia ich do Unii, choć obalono legalnego prezydenta.
    Czy Zgromadzenia narodowe, rząd polski, PiS-paci , agenci Watykanu odbudują ich domy, wrócą życie pomordowanym?
  • ~hasta maniana
    2014-08-16 22:29
    2 brygady hunty kijowskie sa w kotle jutro w kociołku bedzie żarennoje i pieczone do jutra w kotle sobota smutna dla hunty
  • ~jurop
    2014-08-16 22:31
    uwazam, ze pan Kuzniar nieudolnie doradza naszemu Prezydentowi, ten powinien trche przewietrzyc ten bizantyjski wersal, ktory kosztuje wiecej jak dwor angielski -politycznie jest nieudolny, czy prezydent jest oszukiwany odnosnie sytuacji w europie ?
  • ~puchatek
    2014-08-16 22:37
    ~żart2014-08-16 22:22 Jednak ,myślał.może się mylę ,że z agenturą się nie dyskutuje!!!,Jesstescie ,mocni w czasie " pokoju" umiecie wprowadzać swoje bandyckie porządki pod przykryciem demokracji !!!
  • ~don diego
    2014-08-16 22:47
    kuzniar to faszysta agent usa i vaticano italiano powinien odpowiedziec za zbrodnie w donbasie szmata
  • ~Nvt.
    2014-08-17 04:39
    Ej uwazajcie pomatoly bo jak was Putin przejmie to zas tylko ocet pozostanie wam na polkach w sklepach.
  • ~rok2014
    2014-08-17 07:33
    IIvt,za tio ty dostaniesz stringi anodiny zamiast skorki od chleba ,jak nie bedziesz mial co jesc
  • ~robson
    2014-08-17 07:41
    ~~Ńvt~~~2014-08-17,04:39Jak będą tylko FAFLAĆ jak TY ,to ich to czeka Polacy w czasie stanu wojennego (nie wszyscy) FAFLALI a nie pracowali to i OCET został . Ale widze po Ciebie że przeżyłeś to i Oni PRZEŻYją -NIESTRAŻ PUTINEM.
  • ~dan
    2014-08-17 10:20
    im dluzej trwa konflikt im wiecej ginie ukraincow tym bardziej ten narod staje sie ukrainskim i przestaje byc narodem sowieckim Rosja wszystko robi aby panstwo ukrainskie bylo wrogie wobec Rosji