• ~widac i czuc kto komentuje
    2014-08-19 21:51
    Dzieciaki zamiast bazgrolic na forum to uczcie sie i nareszcie zdajcie mature
  • ~W czasach związku sowieckiego
    2014-08-19 21:58
    ogromne bannery ogłaszały wszem i wobec,że Cep Cepa Cepem Pogania to "opłot mira".Niebawem będą stali "u płota" Świata bandyckie prymitywy jedne.
  • ~w tej chwili chca spalic ludzi !
    2014-08-19 21:06
    Co ty wypisujesz kacapski pachołku ? Polak ani Litwin nigdy nie przebierze się w sowiecki mundur bo to hańba !!! Kacapski mundur to symbol zniewolenia narodow !!! Sowiecja to okupacja fizyczna i mentalna bałwanie.
  • ~trochę tu bandyckich wpisów
    2014-08-19 21:10
    kacapów.Spi..dalajcie na swoje sowieckie fora faszystowska swołoczy.
  • ~do cymbała co sieje zamęt na forum
    2014-08-19 21:19
    Polscy najemnicy :-D ahahaha wy to macie tam wyobraźnię , naprawdę niezły dowcip , niestety ale my nawet i tego nie mamy :-D niezłe jaja najemnicy , to dopiero żem się teraz uśmiał , chyba za dużo filmów z Jamesem bondem , a tak dla waszej wiadomości , jaki najemnik dał by się rozpoznać z jakiego kraju pochodzi ? :-) może wy w to wierzycie ??? trzeba być idiotą i prostakiem żeby wierzyć w takie pierdoły i rozmieszczać je do tego na forum publicznym!!!
  • ~@tuskfasci
    2014-08-19 21:30
    Naucz się sowiecka kloako języka polskiego i potem pisz na forum kacapie.jak ruskie nie będą mieli co żreć to gorzała ich nie uratuje.Masowo będą wąchać kwiatki od spodu...
  • ~FRANKENSTEIN
    2014-08-19 21:39
    Zawsze się tak dzieje tam , gdzie przechodzi ta azjatycka szarańcza ,
    mająca czelność uważania się za Europejczyków.
  • ~sowieci wreszcie pokazują swoją
    2014-08-19 21:43
    prawdziwą,faszyztowską gębę.
  • ~życie ruskiego,bandyckiego sołdata
    2014-08-19 21:47
    nie jest warte nawet ćwierć funta kłaków bo to zwykły azjatycki,pozbawiony humanizmu morderca.
  • ~alex jones fan
    2014-08-19 21:49
    Filmy jak "Obama deception" (Obama-wielkie oszustwo) i "Terrorstorm" na YouTube pokazuja jak to wyglada "od kuchni" czyli co na prawde sie dzieje i KTO pociaga za sznurki ta marionetke zwana ONZ i NATO?! Polecam wszystkim myslacym! Jasne ze Rosja i Putin sa takze czescia globalnego planu,wiec nie bronie nikogo!