• ~DAV
    2014-09-11 12:02
    grom522014-08-26 15:24

    Masz calkowita racje - taka prawda niestety !
  • ~grom52
    2014-08-26 15:24
    Ta ruska bolszewicka dzicz na każdym kroku udowadnia, że nigdy nie należała, nie należy i nigdy należeć nie będzie do CYWILIZOWANEJ Europy. To genetyczne odpadki tych dzikusów Dżyngis ChaMa. To bydło, które swoje nędzne życie na łańcuchu musi odreagować mordując, kradnąc i upokarzając innych. Dlatego przywódcami tej trzody musi być zawsze bandyta, który potrafi to bydło trzymać na krótkiej smyczy. Dlatego był stalin. Dlatego jest fiutin.
  • ~Smuda
    2014-08-26 18:37
    Zgadzam się całkowicie!
  • ~ddf
    2014-08-26 20:40
    Ruska dzicz w porównaniu z upa-ukraińskim bandytyzmem to dziecinna igraszka. Jak wiedzę się czerpie z propagandy w tv a nie z książek to się takie bzdury wypisuje.
  • ~Polon
    2014-08-26 23:13
    Bolszewika bij, bij, bij!
  • ~abc
    2014-08-27 06:06
    te "Polon"
    a jedz tam i pomagaj bandom UPA - może kiedyś też wyrżną twoje dziecie i kobiety - pomyślności !!!
  • ~al
    2014-08-27 16:49
    Nie wiem ile Wam (abc, ddf i inni podobni) płacą ale być świnią we własnym kraju to się w mojej głowie nie mieści.
  • ~abc
    2014-08-28 05:29
    do "al"
    przejrzyj sobie historię - o ile tego nie pamiętasz, co Ukraincy robili z kobietami i dziećmi i jak ich mordowano - może wówczas zmienisz zdanie. Po zatym w mojej głowie też się nie mieści, że politycy polscy jezdzili na Ukrainę, by tam obejmować się z mordercami. Pamiętaj, że każdy medal ma dwie strony.
    Pozdrawiam
  • ~Aboj
    2014-08-28 07:33
    Jedno dobre w tym wszystkim jest to że moskale pokazali Polakom co warty jest to całe NATO i UE.A najgorsze to że plemielek niby historyk nie ma pojęcia o historii z 1939r
  • ~noel
    2014-08-29 13:06
    Ktoś wziął łoma i ********** w czachę groma (52).