• ~slowianka
    (2014-08-26 21:02)
    dLA MNIE TO CALA ue JEST DYKTATOREM: nIECH SPOJRZA NA pOLANDIE TU TO JEST DYKTAT. SWOJEGO NIE WIDZA A W CUDZE SPRAWY ZAGLADAJA. POLSKA JEST KOLONIALNYM KRAJEM: SZMATY SPRZEDALY WSZYSTKO: LUKASZENKO TO JEST PATRIOTA A TE NASZE SCIEKI ;BOLEK; PIJAK A TEN Z ZYRANDOLA SMUTNE I ZALOSNE A CHA I JESZCZE PREZYDEN CO JUZ NIE ZYJE OT I CALA EYLITA Z KSIEZYCA.
  • ~alfons xv
    (2014-08-26 21:09)
    Po co rodzi się jeden Polak > Jeden Polak rodzi się po to , żeby drugiemu człowiekowi przeszkadzać , drugiemu człowiekowi zazdrościć , drugiego człowieka nienawidzić , drugiego człowieka opluć . Łukaszenka miał ciężkie dzieciństwo . był sowieckim oficerem politycznym i stał się prezydentem Białoruskiej Respubliki i szanuje Lukaszenkę Zachód i Wschód . Komorowski urodził się hrabią i nie szanuje go nikt .Państwo ,, którego głową jest hrabia zajmuje się oralną obsługą pewnego zaqmorskiego mocarstwa .
  • ~prawdajest1
    (2014-09-26 22:46)
    ~alex2014-08-26 23:00
    Dziekuje za komentarz-popieram!
  • ~Don Portabello
    (2014-08-27 18:41)
    Gdyby na Bialorusi mieli Gazete Wyborcza i TVN i paru naszych celebrytow to oni z Lukaszenki zaraz zrobiliby ********* na posylki. A tak, to Bialorusini lubia Lukaszenkę
  • ~robson
    (2014-08-27 14:04)
    Polak jak by Tobie niby ten DYKTATOR dał z LIŚCIA ,to napewno 3 -obroty robiszw powietrzu i jeszcze KONUSA byś ZACHACZYŁ.2014-08-26,17:43
  • ~Łowca kretynów
    (2014-08-26 18:03)
    @@@@@ ~Maro2014-08-26 17:14

    taaaa Kaczyński dyktator.

    Chyba ostatnią komórkę mózgową w czaszcze wypłukał ci TVN 24 i GW
  • ~pinokio
    (2014-08-27 09:56)
    a poroszenko to dopiero dyktator i ludobojca ,ta menda sie zajmijcie.
  • ~sig9
    (2014-08-27 08:12)
    Nie smiejcie sie z Lukaszenki zaplute karly kaczystowskie, bo Polska nie miala lepszego prezydenta od 1989 roku. Rzadzi Bialorusia lepiej niz ta skorumpowana banda cwaniaczkow, ktora dorwala sie do koryta wladzy w Polsce. Lukaszenko moze tez zaimponowac kondycja fizyczna (bije w zapasach Putina, ktory cherlakiem nie jest i ma czarny pas w judo), czym nie moga pochwalic sie zapijaczone i spasione pajace zajmujace prezydenckie stanowiska w RP. Sam bym na niego glosowal gdybym mial bialoruskie obywatelstwo. Powinien tylko zgolic wasy...
  • ~Goscioo
    (2014-08-27 07:25)
    A Tusk to co? Nie dyktator? i to na dodatek faszystowski.
  • ~shk
    (2014-08-26 23:31)
    Dziwię się, że nie zaprowadzi monarchii. Wtedy syn zostałby prawowitym następcą, a wybory można by sobie darować. Byłaby to dobra alternatywa dla demokracji.
  • ~alex
    (2014-08-26 23:00)
    Gdyby otworzył swój kraj dla obcych, aby sobie zabrali co lepsze kąski, miałby dobre opinie za granicą.
  • ~@Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-08-26 22:28)
    re:"za jakie zaslugi " - Wiesio13 bicz na PISmatołki zrobil loda Bierutowi i bierut wtedy dawal wille wszystkim kto sie nawinal
  • ~noo
    (2014-08-26 21:50)
    Pozazdrościć takiego prezydenta !
  • ~precz z nwo
    (2014-08-26 21:34)
    ~alfons xv2014-08-26 21:09
    Trafny komentarz! Jesli on dyktator to kim jest Obama z baraku? Zobacz film o tej kukielki Wall Street-u, "Obama deception" (pl napisy) youtube.
  • ~pachołek
    (2014-09-16 00:28)
    Największym dyktatorem w Europie jest Komisja Europejska.
  • ~Marian
    (2014-08-26 17:09)
    Ten mały to Putin?
  • ~licealistka
    (2014-08-26 19:51)
    jaki POnętny jest kierunek historia. Nasi wodzowie:
    Tusek i ten od bulu w nadzieji też historycy!
    czy to ciekawe spostrzeżenie?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-08-26 19:37)
    Pytania za 100 punktów:
    - za jakie zaslugi Rajmund Kaczynski w latach 60-tych dostal od wladzy ludowej wille 180-metrowa z telefonem! na Zoliborzu ? W tamtych czasach nic nie bylo za darmo ...
    - Jak to mozliwe, ze bracia Kaczynscy zostali zaangazowani do filmu " O dwóch takich...",
    do filmu byly podkladane glosy za obu, bo tak niewyraznie mówili.
    W tamtych czasach nie bylo nic za darmo
    Cale szczescie, ze pan Prezydent pohamowal i nie wypalil, ze Rajmund Kaczynski mial swój romans z SB.
    To byloby juz malo eleganckie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-08-26 19:36)
    Natychmiast mianowac JaroZbawa Naczelnym Wodzem!
    W koncu geniusz strategii, co bylo widac w latach 2005 do 2007. Majsterstykiem strategii bylo zas wyprodukowanie afery gruntowej w wyniku której obalil on rzad!
    Co z tego, ze swój...zadyndal
  • ~aDOLF 6
    (2014-08-26 20:28)
    LUKASZENKO NA PREZYDENTA POLSKI, ZADBAŁ BY O POLSKI INTERES BARDZIEJ NIŻ TE POLSKIE RYŻE WŁADZE DBAJĄ O INTERES NIEMIECKI

Może zainteresować Cię też: