• ~masa
    2015-01-24 19:36
    Rosyjscy pupile z tego forum są wpisywani do księgi wywiadu polskiego radzę się nad tym zastanowić.
  • ~minuska
    2014-08-28 19:30
    A mówili, ze można rozpoznać numery rejestracyjne pojazdów? Bez tego każdy pojazd jak kot czarny?
  • ~przykra prawda
    2014-08-28 22:04
    ~przykra prawda2014-08-28 21:51

    Początki III - ej wojny światowej dzieją się na naszych oczach. Po to zdestabilizowano Irak, Syrię aby kupować tam dzieci i je sprzedawać, bogatym zboczeńcom. Kasa z handlu żywym towarem idzie dla przywódców państwa islamskiego. Boko Harem już przyłączył się do nowych, starych bandytów z pod znaku Boga. W Hiszpanii twórcy państw islamskiego działają bezkarnie. Rosjanie, naturalny sojusznik chrześcijan, uwikłani w wojnie Na Ukrainie. Złotówka leci na łeb, rubel też, wzrasta wartość $. A durny rząd z jeszcze głupszą opozycją, robi na złość Moskwie i popiera złodziejski rząd w Kijowie. Mamy wyjątkowo durnowatych mężczyzn. Tą Polskę też stracą. Wielu Ukraińców zginie. Czy w końcu ktoś rozliczy PiS za Majdan i szczucie ludzi Majdanu przeciwko ówczesnemu rządowi? Kto rozliczy agentów Watykanu, działających przeciwko Moskwie, w odwecie za komunę? Nasi u władzy będą odpowiadać przed Bogiem i Historią. Kasę naszą już mają w stosownych bankach. A my zostaniemy się jak naród ukraiński teraz. Patrząc na ich życie w piwnicach, lepiankach, patrzycie na swoje życie, gdy wojna się rozkręci.
    Cameron już popiera Donka na stosowne stanowisko w Unii - nikt tak Unii nie niszczy, jak nasze nieodpowiedzialne pseudo-elity, nie przewidujące skutków swoich słów i działań.
  • ~@przykra prawda
    2014-08-29 01:43
    ty nie jestes przykra, ty jestes kacapska prawda
  • ~Roman
    2014-08-29 07:20
    Jeśli doszłoby faktycznie do inwazji, to Patroszenko wiałby do tej Turcji swoim prywatnym odrzutowcem a Ukraina już byłaby spacyfikowana.
    Na Ukrainę przeszli rosyjscy wojskowi, ale emerytowani. Przeszli, by bronić Rosjan przed bestialstwem i morderstwami Prawego Sektora.
    To jest coś, czego my nigdy nie zrozumiemy: jak morduja naszych, to trzeba ich bronić. Polaków gnoją na Litwie a w Polsce cisza. Jakby Litewska armia wysłała na Polaków litewskich czołgi, to ,też nikt by tyłka nie ruszył.
  • ~precz z nwo
    2014-08-29 10:31
    ~Roman2014-08-29 07:20
    Trafny komentarz! Popieram! Polacy nie chca ruszyc glowa,lubia ogladac "prawde" w TV.Przeciez tylko ignorant i glupiec nie wie ze wszystkie informacje przechodza przez obrobke wywiadowcza-we wszystkich panstwach nie tylko w Polsce!
  • ~am haarec
    2014-08-29 12:08
    @przykra prawda ,@precz z nwo, @ Roman
    to jest taka prawda,jak w sowieckim dzienniku "Правда"
    wot wy gieroje batiuszki Putina
  • ~precz z nwo
    2014-08-29 13:56
    ~am haarec2014-08-29 12:08
    Czy ty nie rozumiesz ze WSZYSCY klamia i oszukuja?! Zobacz film "Terrorstorm" na youtube i otworz nareszcie umysl. Istnieje prawda,polprawda i g. prawda ale w TV i w gazecie jej NIE MA. Powtorzyc?!
  • ~kotor
    2014-08-29 19:36
    ktoś wie co to za gra? chyba troche stara, bo kiepska grafika i sprzęt słaby, kipska rozdziałka, antyaliasing jest i za to was szanuję! ze 5 klatek/s zapewne było ale czego sie nie robi aby móc się pokazać
  • ~Kogi
    2014-08-29 22:37
    Moim zdaniem USA powinno jak najszybciej zestrzelić Rosyjskie satelity szpiegowskie. Wtedy Rosja się 2 razy zastanowi zanim wywoła wojnę światową.