• ~bo zrobie kupke
    2014-09-02 21:53
    Bardzo dobrze , ruscy wysylaja atomowe rakiety straszac swiat , a tu swinie imperialisci z NATO smia cwiczyc strzelanie i straszyc kochajacych pokoj kacapow.
  • ~czubek
    2014-09-02 23:45
    czy pan buk to terrorysta a kler mówi mnózcie siej jak szczury w jakim celu do wojny???ZIemia zginie przez człowieka juz jest zalana betonem jeszcze tylko dzungle zamienic na prking samo hodowy
  • ~alfons xv
    2014-09-03 10:06
    Globalna mafia dająca pieniądze na procent ma swoją siedzibę w Polskim Centrum Głupoty znajdującym się w Parszawie . To jakby kto nie wiedział .
  • ~Geszeft
    2014-09-03 09:21
    Światowa mafia to są kierownicy ponadnarodowych banków i korporacji. Goldman Sachs, Rothschildowie, Morganowie, Oppenheimerowie, Leibowie, Kunowie, Abrahamowie itd. Cały swój majątek robimy, korzystając z lichwy. Czyli my dajemy ludziom pieniądze pod procenty. Mało tego, jest niedobrze, że żyjemy cudzym kosztem, nic nie produkując. Ale my też jesteśmy źródłem inflacji. Dlatego Stany czeka upadek. I to co się dzieje teraz ze Stanami, i zwłaszcza w Iraku, jest to uwarunkowane przez to zjawisko. I pikowanie boeng'ów na wierzowce w Nowym Yorku, to nie jest żaden Osama bin Laden. Ten nieszczęsny Beduin siedzi w swojej jaskini. I na nic innego, jak pasy szahidów rozwalać wkrętami, nie jest zdolny. Pikowanie boengów na wierzowce w Nowym Yorku to była poteżna zaplanowana akcja slużb specjalnych tej globalnej mafii po to, żeby wciągnąć USA w wojnę przeciwko światu islamskiemu...
  • ~TAK
    2014-09-03 09:19
    Europa bez USraela...
    Triumf woli
  • ~alfons xv
    2014-09-03 09:01
    Amerykańscy spadAchroniarze z tłustymi mordami napuchniętymi od popcornu i coca-coli , ukryci za kamieniami , ĆWICZĄ ATAKII PADACZKI PONARKOTYCZNEJ .
  • ~alfons xv
    2014-09-03 09:10
    Przeciwko tym spadAchroniarzom z przetartą bronią wystarczą armatnie pociski wypełnione kokainą . I po ptokach .
  • ~Grzechu comeback
    2014-09-03 08:28
    broń poprzecierana bo... ćwiczą... a u nas zamiast wojska same "łajzy" takie widoki można napotkać pod jednostkami wojskowymi... pustymi... z "ochroniarzami" pod bramą.
    Miejsce ćwiczeń nieprzypadkowe... to tam właśnie będzie ustawiona linia oporu przeciwko pędzącym na zachód czołgom putina...
    Macie lemingi konsekwencje swoich wyborów...
  • ~nagagoja
    2014-09-02 23:42
    a zaj oba tez ćwicza??? do iraku tych goji
  • ~ukr
    2014-09-03 02:38
    Brawo chłopaki wprawiajcie się na kacapów.