• ~bababa
    2014-09-04 13:42
    nie szykuja sie tylko chca uciec ale sa w worku walki sa juz od rana zaczeło sie no to bedzie rozróba
  • ~JKa
    2014-09-04 18:45
    Ukraincy nie Maja sie bronic oni Maja KACAPOW za Ural pogonic gdzie ich miejsce.
  • ~jankes
    2014-09-04 17:28
    Ochotnicy z łapanki i przymusowo wcielani, kłamliwa propaganda jak Goebbelsa cały czas w polskich łże mediach. Popytajcie Ukrainek, które w Polsce pracują, jak mobilizują ich bliskich facetów.
  • ~Naprzód
    2014-09-04 17:31
    Uroczysta ordynacja rabinów we Wrocławiu.
  • ~re samiswoi
    2014-09-04 18:04
    ja uwazam chrzescijanina za przygłupa jakiejs bajki o jezusie sprzed 2014lat a fe jaka ciemnota
  • ~Najemnik Putina, wódz Czukczów
    2014-09-04 18:13
    Proste pytanie: jeżeli we Wschodniej Ukrainie od wielu tygodni walczą przeciwko ludziom Poroszenki rosyjscy żołnierze/ najemnicy Putina, w liczbie setek, tysięcy – to jak to się dzieje, że nie złapano, nie postawiono przed kamerami świata ANI JEDNEGO Rosjanina, z tych wspomagających tzw. separatystów?
    Odpowiedzi są dwie:
    1. Wszyscy złapani Rosjanie są natychmiast zabijani, rozstrzeliwani, zakopywani po cichu w bezimiennych mogiłach (ci z Zachodniej Ukrainy mają w takim procederze historycznie olbrzymie doświadczenie)
    2. Obecność walczących na tym terenie Rosjan jest wymysłem propagandy ekipy Poroszenki, wspomaganej poradami bardzo cenionych doradców z CIA. I TO jest – najprawdopodobniej – dobra odpowiedź!
    Toczą się zacięte walki, giną ludzie po obu stronach – gdzie są zdjęcia, nagrania spalonych ROSYJSKICH czołgów, transporterów opancerzonych, wyrzutni rakiet, armat, no i JEŃCOW - dziesiątek wrażych ROSYJSKICH żołnierzy/ najemników?
    Cytat z powyższego artykułu:
    „Siły ukraińskie są wzmacniane przez ochotników, którzy na miejscu przechodzą podstawowe szkolenie bojowe”.
    Podczas niedawnej, 12-letniej domowej wojnie w Salwadorze (1980-1992), u „bram” USA - kiedy partyzantka zaczęła zwyciężać oddziały wojska całkowicie skorumpowanego i zależnego od USA rządu tego kraju - doradcy z CIA podpowiedzieli przymusowe (!) werbowanie do armii Salwadoru WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, którzy ukończyli 12 LAT!
    Zalecenie to rząd Salwadoru bezwzględnie wcielał w życie.
    Po kilkutygodniowym wojskowym przeszkoleniu, prowadzonym przez „doradców” z USA, te dzieci były prowadzone z bronią w ręku przeciwko antyreżimowej partyzantce. Tysiące zginęły.
    Oficjalnie byli „ochotnikami”.
    Biorąc powyższe pod uwagę – wszystko jeszcze przed rządem z Kijowa…
    Dla przypomnienia o Ukrainie (Wikipedia): „W 988 roku miał miejsce w Kijowie chrzest Włodzimierza I Wielkiego, uznawany symbolicznie za chrzest Rusi. 14 sierpnia 1018 roku Bolesław I Chrobry zdobył Kijów podczas Wyprawy kijowskiej. Pod koniec IX wieku Kijów został stolicą Rusi”.
    RUSI, nie Ukrainy!
    Ukraińska Republika Ludowa powstała dopiero w ROKU 1918…
    O reszcie poczytajcie sobie.
  • ~hłe hłe hłe
    2014-09-04 18:14
    hej kacapy z forum czy pan szojgu już wyleciał ze slovakia
  • ~re hłehłehłe
    2014-09-04 18:25
    hej katole zforum a wy juz wylecieliscie do raju ciemniaki vaticano italiano
  • ~Jka
    2014-09-04 18:55
    Rosjanie są przereklamowani!
    Miałem setki kochanków, ale tylko trzech Rosjan mogło mi dogodzić seksualnie.
  • ~heliot
    2014-09-04 16:26
    A na szczycie Nato przy stole o Ukrainie rozmawiają , Niemcy,Włosi,Francja, Wielka Brytania a Polski niet???