• ~Q- log Hans
    2014-09-09 13:01
    Q-wa

    q-wie

    lba

    nie urwie
  • ~Joggi
    2014-09-09 14:53
    Pozdrawiam Pana Premiera. Ogromny sukces Polski i Polaków. Brawo.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-09 14:30
    Co to za książka panie pie...pie... pie... piechociński? Dość gruba. Pewnie to lista urzędników z nadania PSL płacących haracz Pie... Sku... Ludowcom w skrócie PSL
  • ~Adelaide-Robnad
    2014-09-09 14:31
    Lewe zwolnienia i wyludzanie zasilku z ZUS- u ,
    to u Hofmana... jest tradycja rodzinna .
  • ~IPN
    2014-09-09 14:32
    Sprawa lojalki Kaczynskiego.
    Widzialem orginal, podpisal.
    Powiedzieli mu , ze wiedza o jego preferencjach seksualnych i czestowali herbatka i paczkami.
    Podpisal przestraszony pil herbatke , chwalil paczki i pytal sie skad je maja .
    Byl bardzo rozmowny .
    Nie wiem czy orginal jeszcze jest w IPN , za PIS wywiezli tony kompromitujacych PISowcow akt , pewnie ukryli i maja haki.
  • ~Efekt Tuska
    2014-09-09 14:32
    Oj joj Jabłkami Tusia nie nakarmisz Piechociński Jego efekt
    jest inny Olał was ciepłym moczem i zamiast kasiory z Amber będzie miał teraz legalną z UEmber A ty będziesz spłacał jego Amber długi
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-09 14:36
    falszywki PIS 2014-09-09 14:23 2014-09-09 14:21

    Hmmm
    marzy wam sie powrót IV RP a zostanie z tego
    kacze goowno w rece.

    PISiur falszujacy posty,
    jak masz problem wyborczy to kup sobie koze, bedziesz miec zajecie,
    mleko i przyjemnosci w cenie )))
  • ~zimny jarek
    2014-09-09 14:40
    Zdrapki z PIS,
    Poskrobiesz Prezesa , wyjdzie szczerbaty krypto- gej .

    Poskrobiesz Pawlowska krystyne , zobaczysz lesbe ,.

    Poskrobiesz Hofmanka , , wyjdzie wazelina prezesa .geja.
  • ~bryś
    2014-09-09 14:43
    Premier powinien zapłacić podatek od prezentów.
    Tak jak zwykły obywatel.
  • ~Robnad
    2014-09-09 14:48
    PUTIN JEST NAJGROZNIEJSZYM TERRORYSTA
    TUSK MIAL babcie w Luftwaffe i ciotecznego wujka w Kriegsmarine...
    VIVAT NASZ PAN PREZES PIS !!!

    hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau
    hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau