• ~robson
    2014-09-16 11:56
    A on do niej ,tak walczyłem aby Mi nie USTRZELILI. Oznaczenu=ie chyba Mi przyznają
  • ~kbrz
    2014-09-15 18:48
    Polskie oddziały górskie w 1939 walczyły też ze znakiem swastyki...nawet nie stylizowanej..
  • ~antybandera
    2014-09-28 22:05
    Widzę że niewielu ich wróciło. Widocznie prorosyjscy separatyści wytłukli sporą część banderowskiej zarazy. Odetchnąłem z ulgą.Panie prezydencie Putin - tak trzymać. Nie patrz pan na pochodzenie i język jakim posługuje się bandyta promajdanowski. Kula w łeb jest najlepszym rozwiązaniem problemu.
  • ~diego
    2014-09-16 09:27
    Lza sie kreci. Polska to absurdalny kraj. Ten entuzjazm dla Ukraincow przechodzi wszelkie pojecie. Jeszcze wam to sie wszyskto zle skonczy...
  • ~zxc
    2014-09-16 09:22
    reżimowy cenzor do budy prostytutko..
  • ~nmc
    2014-09-16 09:20
    cenzor zesraj się
  • ~lopis
    2014-09-16 09:18
    pokazuje się morderców bandytów i okupantów jako bochaterów ,fuj, prostytutki dziennikarskie przechodzą samych siebie ,to sfołocz prawego sektora która wsławiła się spaleniem żywcem w Odesie protestantów przeciwnych władzy kijowskiego majdanu..
  • ~Goscioo
    2014-09-16 08:56
    Tak wyglądają współcześni faszyści, wysługujący się IV Rzeszy zw stolicą w Waszyngtonie.
  • ~stary hanys...................
    2014-09-15 22:17
    rusowi zasralo sie wojenki jszcze malo ich stalin wymordowal i jusz zapomnieli co im szykuje nastepca stalina z USA...niepujdzie rusowi leko oni otym dokladnie wiedza dlatego prubuja teego bambusa na ile im pozwoli, technicznie USA bije rusa na lep to jest dalej ciemnota pod kazdym wzglendem, oni dalej tylko bimberek i kroma chleba ze schpekem...
  • ~krym jest ukrainski.
    2014-09-15 21:00
    brawo ukrainscy bohaterzy lac rusa bo to prymityw, wszedzie sie wpiepsza i mysli ze to jego.